صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 3334353637383940414243
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 425 , از مجموع 425

موضوع: دوراهي بر سر انتخاب فنلاند يا ساير كشورها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوراهي بر سر انتخاب فنلاند يا ساير كشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    بله این کشور خیلی خوبیه فقط برای کسایی که سرما اذیتشون می کنه اصلا قابل تحمل نیست من کسایی رو میشناسم که اونجا بودن (خصوصا شمالش) و افسردگی گرفتن یا اینکه مدت کوتاهی موندن و بعد رفتن جای دیگه. کلا شمال کشورهای اسکاندیناوی آب و هوای خشنی داره حتما باید آمادگیش رو در خودتون ایجاد کنین اگر قصد موندن در این کشورها رو دارید.
    سلام
    دقیقا من همین سوالو داشتم که شما جواب دادید. من از جاهای دیگه اروپا پذیرش دارم با فاند بالاتر و آب و هوای متعادل و عالی. یه پذیرشم همین اواخر از Oulu گرفتم با فاند کمتر ولی خب استادش خوبه. میخواستم ببینم ارزششو داره که اونارو بیخیال شم بیام فنلاند یا نه؟
    ولی خب با توجه به این نکات و صحبت بقیه بچه ها گزینه ایده آلی نیست، به خصوص که Oulu خیلی بالاس و من واقعا میترسم افسردگی بگیرم اونجا، گرونتر هم که هستش. به نظرتون بیخیالش شم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MasoudAr نمایش پست ها
    سلام
    دقیقا من همین سوالو داشتم که شما جواب دادید. من از جاهای دیگه اروپا پذیرش دارم با فاند بالاتر و آب و هوای متعادل و عالی. یه پذیرشم همین اواخر از Oulu گرفتم با فاند کمتر ولی خب استادش خوبه. میخواستم ببینم ارزششو داره که اونارو بیخیال شم بیام فنلاند یا نه؟
    ولی خب با توجه به این نکات و صحبت بقیه بچه ها گزینه ایده آلی نیست، به خصوص که Oulu خیلی بالاس و من واقعا میترسم افسردگی بگیرم اونجا، گرونتر هم که هستش. به نظرتون بیخیالش شم؟
    شما همش دانشگاه و افیس خواهی بود و با توجه به درامد ماشین هم می گیرید و سرما چندان مشکلی نخواهد بود
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام به همه
    من یکی دو تا مطلب مشابه وضعیت خودم دیدم تو گروه ولی متاسفانه در اپلای ابرود خیلی راجع به وضعیت رشته های بیولوژی صحبت نمیشه. به خاطر همین سوالم رو میپرسم و امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه.
    من دو تا آفر PhD دارم، یکی از آلمان و یکی از فنلاند در فیلد بیولوژی، بقیه ی دوستانم همه برا آلمان اقدام کردن وکسی اطلاعی راجع به موقعیت و آینده ی رشته ی بیولوژی تو فنلاند نداره. آلمان که تکلیفش مشخصه، قطب اقتصاد و داروسازی و کلا رسیرچ تو زمینه ی پزشکی تو اروپاست. کسی راجع به دانشگاه هلسینکی و احتمال کار پیدا کردن بعد از PhD تو فیلد من داره؟ زبان فنلاندی الزام هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin17 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یکی دو تا مطلب مشابه وضعیت خودم دیدم تو گروه ولی متاسفانه در اپلای ابرود خیلی راجع به وضعیت رشته های بیولوژی صحبت نمیشه. به خاطر همین سوالم رو میپرسم و امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه.
    من دو تا آفر PhD دارم، یکی از آلمان و یکی از فنلاند در فیلد بیولوژی، بقیه ی دوستانم همه برا آلمان اقدام کردن وکسی اطلاعی راجع به موقعیت و آینده ی رشته ی بیولوژی تو فنلاند نداره. آلمان که تکلیفش مشخصه، قطب اقتصاد و داروسازی و کلا رسیرچ تو زمینه ی پزشکی تو اروپاست. کسی راجع به دانشگاه هلسینکی و احتمال کار پیدا کردن بعد از PhD تو فیلد من داره؟ زبان فنلاندی الزام هست؟
    این رو درباره آینده بیولوژی در آلمان بخونید:

https://www.studis-online.de/Fragen-...hp?104,1546198

من با چند نفری که مشورت و صحبت کردم و سایت هایی که خوندم ، به این نتیجه رسیدم ظاهرا اوضاع کاری بیولوژی در آلمان اصلا جالب نیست و اکثرا تغییر رشته میدن به رشته هایی مثل داروسازی ؛ ولی بیوتکنولوژی خیلی بهتره. شما درباره فنلاند تحقیق کنید شاید برای بیولوژی اونجا بهتر باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Invincible نمایش پست ها
    این رو درباره آینده بیولوژی در آلمان بخونید:

https://www.studis-online.de/Fragen-...hp?104,1546198

من با چند نفری که مشورت و صحبت کردم و سایت هایی که خوندم ، به این نتیجه رسیدم ظاهرا اوضاع کاری بیولوژی در آلمان اصلا جالب نیست و اکثرا تغییر رشته میدن به رشته هایی مثل داروسازی ؛ ولی بیوتکنولوژی خیلی بهتره. شما درباره فنلاند تحقیق کنید شاید برای بیولوژی اونجا بهتر باشه.
    ممنون Invincible
    فرومی که معرفی کردی رو خوندم، به نظرم بیشتر نظرات شخصی بود راجع به فیلد بیوشیمی و نتونستم خیلی به وضعیت خودم ربطشون بدم البته مسایل منفی خیلی زیادی وجود داره راجع به کلا دکترا خوندن به امید کار پیدا کردن ولی فعلا تنها چاره ی من همینه. من تا حدی تحقیق کردم (چون باید زودتر تصمیم میگرفتم!) و به نتیجه رسیدم. فقط برا محض اطلاع بقیه، طبق تحقیق من که از چند نفر از فارغ التحصیل های رشته ی خودم تو هلسینکی و یک پروفسور انجام دادم موقعیت کار تو فیلد من بعد از دکترا تو فنلاند خیلی جالب نیست مگر اینکه بخوای تو دانشگاه بمونی به عنوان پستداک. زبان فنلاندی هم به استثنای شرکت های بین المللی لازم هست برا کار.
    بنابراین برا موقعیت من حتی با در نظر گرفتن نظرات و مسایل منفی راجع به آلمان، این کشور بهتره. 1)وجود بازار کار بزرگتر در خود آلمان. 2)همچنین با یادگیری زبان آلمانی جاهای دیگه هم میتونه گزینه باشه. 3) امکان پیدا کردن لینک های کاری حین تحصیل در آلمان در فیلد من با توجه تعداد زیاد صنعت های فعال در آلمان بیشتره.
    در آخر، این تصمیم آسونی نیست چون به نظر من هر چه قدر هم تحقیق کنی و سعی کنی پیش بینی آینده کنی، باز هم ممکنه محاسباتت غلط باشن و... زندگی همینه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)