صفحه 7 از 79 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 784

موضوع: انطباق پذیری و سرچ كاري (کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک-انطباق پذیری در کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_my2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشتم حسابداری هست و می خوام اگه بشه یه مدرک بین المللی هم بگیرم ولی نمی دونم کدومش بهتره یه چندتایی هست که می ذارم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه
    MCITP l مهندسی شبکه های مایکروسافت
    MCSD.net مهندسی برنامه نویسی مایکروسافت
    Image Maker متخصص گرافیک و هنرهای دیجیتال رایانه
    ICDL گواهینامه بین المللی کاربردی کامپیوتر
    CIW متخصص طراخی صفحات وب
    C#,Asp,Sql,Java برنامه نویسی کامپیوتر
    قربونی همه شوما
    آقا مهدی عزیز
    برو در زمینه ی کاری که کردی و سابقه داری ، مدرک اخذ کن .
    اگر شغلت حسابداری هست برو دوره های بین المللی که داره رو بگذرون .
    یکی از رفقای من که به وایت نورت سفر کرده ، میگه که تو فرودگاه از من پرسیدن SAP بلدی ؟
    که این بنده خدا هم گفته نه والا .
    ببین داستان چی بوده که از تو فرودگاه می خواستم این بابا رو بر بزنن .
    خلاصه هر مدرکی ،چیزی در زمینه ی شغلت ، زیباست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_my2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشتم حسابداری هست و می خوام اگه بشه یه مدرک بین المللی هم بگیرم ولی نمی دونم کدومش بهتره یه چندتایی هست که می ذارم اگه کسی می دونه راهنمایی کنه
    MCITP l مهندسی شبکه های مایکروسافت
    MCSD.net مهندسی برنامه نویسی مایکروسافت
    Image Maker متخصص گرافیک و هنرهای دیجیتال رایانه
    ICDL گواهینامه بین المللی کاربردی کامپیوتر
    CIW متخصص طراخی صفحات وب
    C#,Asp,Sql,Java برنامه نویسی کامپیوتر
    قربونی همه شوما
    دوست عزیز من به شما دوره های CIMA و یا ACCA را پیشنهاد میکنم. اطلاعات بیشتر:
    www. pact.ir
    ارسال مدارک : 6 سپتامبر 2010 فایل نامبر :21 اکتبر2010 مصاحبه : 27 جولای فایل فدرال: 8 دسامبر 2012 آپديت مدارك: 3 مي 2013 مديكال: ٣٠ ژانويه 2014 ارسال مدیکال : 13 مارچ پاس ریکوست: 6 ژوئن خودم (مین): کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی. همسر: دانشجوی دکتری حسابداری. 2 فرزند

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    توجه كنيد كه داريم به مصاحبه ميريم و سپس به كانادا
    1- مداركي رو ببريد و دنبال گرفتنش باشيد كه در مصاحبه شما تاثير بگذاره!
    2- مداركي رو ببريد و يا دنبالش باشيد كه در كانادا به درد شما بخوره و مورد تاييد دولت كانادا باشه.
    طبق اطلاعات اين لينك، برخي از رشته ها در كانادا non-regulated هستند. به اين معني كه داشتن مدرك براي اونها ضروري نيست. (به عرف بازار بستگي داره) مطمئنا هر مدركي كه داشته باشيد، به درد شما ميخوره. نظر من اينه كه بهتره بگرديد و ببينيد طبق دو بند بالا كدوم براي شما راحت تر و مسير مستقيم تري هست.
    موفق باشيد
    ویرایش توسط saman_shahin : March 16th, 2011 در ساعت 09:01 AM
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

پاسخ : مهاجرت به کبک-انطباق پذیری در کبک

نوشته اصلی توسط saman_shahin
    دوست عزیز شما ببینید برای سفارت به چه عنوانی فرستادید!
    بیشتر روی این موضوع فکر کنید که شما باید اثبات کنید سابقه کاری شما همونی هست که در نامه سابقه کار و فرم نوشتید و اون رو انجام دادید. روی همون کد رشته خودتون و توضیحی که نوشتید (و البته در سایت NOC هست) مانور بدید. سرچهای مرتبط با همون رو ببرید نه بیشتر و نه کمتر!
    موفق باشید

دوست عزیز مرسی از جوابتون.
    من سابقه کاریمو در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و در نهایت خرید بود که توی فرمها به همین ترتیب پر کردم و توی این چند ماه اخیر در زمینه ارتباط با صنعت و مشتری محوری دارم کار می کنم، با توجه به شاخه های متفاوت رشته من از دوستان کمک خواستم در این مورد.
    اگه من کد رشتمو دقیقا نداشته باشم واسه مصاحبه به مشکلی می خورم و این مورد واسه من امتیاز منفی نخواهد داشت؟
    مرسی از جوابتون.

دوستان عزیز
    اگه ممکنه در این مورد منو راهنمایی کنید که خیالم از این بابت مطمئن بشه، و آیا لازمه که با توجه به رشته من دوره خاصی رو هم بگذرونم که زمان مصاحبه ارائه بدم و آگه هیچ دوره ای نگذرونده باشیم زمان مصاحبه به مشکلی برخورد نمی کنیم وقتیکه از ما سوال میشه در خصوص اینکه اونجا به غیر از کارتون چه کاری می تونید انجام بدید؟ (یک همچین سوالاتی)
    مرسی از دوستان خوب فروم.
    رشته: مدیریت بازرگانی ، ارسال مدارک: 16/اکتبر/2010 ، رسیدن مدارک: 18/اکتبر/2010 ، فاکس و ایمیل پیگیری: 18/ژانویه/2011 و 3/فوریه/2011 ، تاریخ فایل نامبر: 26/ژانویه/2011 ، رسیدن فایل نامبر: 15/فوریه/2011

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mat2iran نمایش پست ها
    پاسخ : مهاجرت به کبک-انطباق پذیری در کبک
    دوست عزیز مرسی از جوابتون.
    من سابقه کاریمو در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و در نهایت خرید بود که توی فرمها به همین ترتیب پر کردم و توی این چند ماه اخیر در زمینه ارتباط با صنعت و مشتری محوری دارم کار می کنم، با توجه به شاخه های متفاوت رشته من از دوستان کمک خواستم در این مورد.
    اگه من کد رشتمو دقیقا نداشته باشم واسه مصاحبه به مشکلی می خورم و این مورد واسه من امتیاز منفی نخواهد داشت؟
    مرسی از جوابتون.
    دوستان عزیز
    اگه ممکنه در این مورد منو راهنمایی کنید که خیالم از این بابت مطمئن بشه، و آیا لازمه که با توجه به رشته من دوره خاصی رو هم بگذرونم که زمان مصاحبه ارائه بدم و آگه هیچ دوره ای نگذرونده باشیم زمان مصاحبه به مشکلی برخورد نمی کنیم وقتیکه از ما سوال میشه در خصوص اینکه اونجا به غیر از کارتون چه کاری می تونید انجام بدید؟ (یک همچین سوالاتی)
    مرسی از دوستان خوب فروم.[/INDENT]
    شما مي توانيد شرح شغل خودتان را به NOC ايميل بزنيد و درخواست كد كنيد .
    در خصوص اينكه در روز مصاحبه از شما پرسيده شود چه كارهاي ديگري مي توانيد انجام دهيد شما بايد به كارهاي مرتبط ديگر كه نياز به سطح پائين تر از ليسانس دارد اشاره كنيد كه براحتي در هنگام سرچ كاري مي توانيد آنها را مشخص كنيد.
    دو موضوع فوق قطعاٌ در اخذ امتياز انطباق پذيري شما موثر است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام دوست عزیز srj

ممنونم از بابت اینکه جواب سوال منو که مدتهاست توی این پست مونده بود و دیگه داشت خاک میخورد رو دادید. همون شرح شغلی رو که قبلا واسه سفارت توی مدارکم گذاشتم رو بفرستم؟
    مشکلی که من بابت شرح شغلم دارم مربوط به آخرین جایی که دارم کار می کنم و بهم نامه همراه با شرح شغل نمیده و من فقط قرارداد به عنوان نیروی پیمانکار و همچنین فیش حقوقی اون شرکت که باهاش قرارداد دارم رو می تونم بفرستم با این وضعیت من باید همون شرح شغلهای قبلیمو ارائه بدم، اینطوری به مشکلی نمی خورم.
    بازم ممنون دوست عزیز.
    رشته: مدیریت بازرگانی ، ارسال مدارک: 16/اکتبر/2010 ، رسیدن مدارک: 18/اکتبر/2010 ، فاکس و ایمیل پیگیری: 18/ژانویه/2011 و 3/فوریه/2011 ، تاریخ فایل نامبر: 26/ژانویه/2011 ، رسیدن فایل نامبر: 15/فوریه/2011

ApplyAbroad Veteran

سلام دوست عزیز srj
    ممنونم از بابت اینکه جواب سوال منو که مدتهاست توی این پست مونده بود و دیگه داشت خاک میخورد رو دادید. همون شرح شغلی رو که قبلا واسه سفارت توی مدارکم گذاشتم رو بفرستم؟
    مشکلی که من بابت شرح شغلم دارم مربوط به آخرین جایی که دارم کار می کنم و بهم نامه همراه با شرح شغل نمیده و من فقط قرارداد به عنوان نیروی پیمانکار و همچنین فیش حقوقی اون شرکت که باهاش قرارداد دارم رو می تونم بفرستم با این وضعیت من باید همون شرح شغلهای قبلیمو ارائه بدم، اینطوری به مشکلی نمی خورم.
    بازم ممنون دوست عزیز.
    شرح شغلی که برای سفارت در فرم اصلی پر کرده اید را برای Noc ارسال کنید.با ارسال شرح شغل پس از دو روز کاری کد یا کدهای کاری را دریافت می کنید .مبنای شما هم کد یا کدهای دریافتی خواهد بود.

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

Red face پاسخ : مهاجرت به کبک-انطباق پذیری در کبک

سلام دوست عزیز srj

بازم ممنون دوست عزیز.
    دوستم سلام رشتتون لیسانس مدیریت بازرگانیه؟؟؟؟ تروخدا این کد رشته را به من بدید توی هر فرومی پرسیدم بی جواب گذاشتن این آقای سامان هم همش تو کار حذفه
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    دوستم سلام رشتتون لیسانس مدیریت بازرگانیه؟؟؟؟ تروخدا این کد رشته را به من بدید توی هر فرومی پرسیدم بی جواب گذاشتن این آقای سامان هم همش تو کار حذفه
    لیسانس مدیریت بازرگانی می تواند کدهای زیادی داشته باشد بر اساس شرح شغل که برای NOC ایمیل می زنید می توانید کد یا کدهای مرتبط را دریافت کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سحر خانم این دوستمون http://www.applyabroad.org/forum/mem...0-vakilian1363 رشته ش مدیریت بازرگانیه. کد NOC رو 1122 زده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)