صفحه 166 از 167 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1663

موضوع: اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ریجکت

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

پیش فرض پاسخ : اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم ک

دوستان گلم سلام
    عزیزان من فک کنم 100 صفحه ازین موضوع رو خوندم و چیزی مشابه پیدا نکردم.

من مهندسی شیمی خوندم گرایش صنایع غذایی، پذیرش فول فاند دکترا گرفتم از دانشگاه RIT در رشته Imaging science.

سوال 1) بنده پاییز 95 درسم تموم شد و تا ورود به دانشگاه مقصد یکسال بیکار بودم و مشغول اپلای و فلان و بهمان. برای این یک سال سابقه شغلی باید بیارم؟
    سوال 2) یسری خورده کار موقت اینور اونور داشتم اونارو حذف کنم؟
    سوال 3) من معافیت کفالت دارم اینم توی رزومم بیارم؟ و اینکه چون معافم باید جاب آفر ببرم با خودم؟
    سوال 4) من درسهایی که نمره خوب گرفتمو توی رزومم آوردم حذف کنم؟ درس های میکروبیولوژی و ایناست

ممنونم از لطفتون
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunications

دوستان سلام
    چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید:
    1. من رو Cellular communications کار کردم، روی femtocell ها این حساس حساب میشه؟
    2. سابقه کار در ایرانسل و Huawei حساس حساب میشه؟

سلام.

از دوستان خواهش می کنم در خصوص مورد زیر من رو راهنمایی کنند.
    من دو مقاله فارسی در کنفرانس های داخلی به چاپ رسوندم که یکی از آنها در کنفرانس ژئومکانیک نفت چاپ شده. در صورتی که اسم و فامیل به فارسی در اینترنت سرچ شود صفحه مربوط به مقالات در سیویلیکا آورده می شود. این مقالات در رزومه ارسالی به دانشگاه آورده شده. همچنین یک بار پارسال به علت نداشتن فاند کامل از آنکارا ریجکت شده بودم که امسال با فول فاند دارم از سفارت دبی اقدام می کنم. رزومه ای رو که دفعه قبل به آفیسر دادم توش یه قسمتی رو به عنوان international publications گذاشته بودم و فقط مقالات بین المللی به زبان انگلیسی رو آورده بوده که البته تنها یک مقاله نیز بیشتر نبود. می خواستم ببینم با توجه به اینکه جدیدا حساسیت سفارت رو تطبیق رزومه با رزومه دانشگاه بیشتر شده، حذف این دو مقاله فارسی می تونه دردسرساز بشه. این رو هم اضافه کنم که یکی از مقالات فارسی در عنوانش از نفت استفاده شده ولی در عمل ربطی به نفت نداره و فقط به انتشار موج در محیط های حاوی نفت و آب مربوط میشه. از دوستان خواهش می کنم فوراً راهنمایی کنند، وقتی زیادی ندارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YDaniel نمایش پست ها
    No. It's OK. Here is some Sensitive/Critical Fields List provided by Carnegie Mellon University:
    • Conventional Munitions;
    • Nuclear Technology, Physics, and Engineering;
    • Rocket Systems and Unmanned Air Vehicle;
    • Navigation, Avionics and Flight Control;
    • Chemical, Biotechnology and Biomedical Engineering;
    • Remote Sensing, Imaging and Reconnaissance;
    • Advanced Computer/Microelectronic Technology;
    • Materials Technology;
    • Information Security;
    • Laser and Directed Energy Systems Technology;
    • Sensors and Sensor Technology;
    • Marine Technology; and
    • Robotics Urban Planning.
    سلام . ببخشید من یه سوال داشتم. من رشته ام مهندسی برق هست. دکتری پذیرش فول فاند گرفتم ولی زمینه کاری دکتری تا حدودی مربوط به میکروالکترونیک میشه. تز ارشدم طراحی آنتن بود که میشه با گفتن اینکه برای مقاصد تجاری هست توضیحش داد. ولی اینجا دیدم میکروالکترونیک جز موارد حساس ذکر شده. میشه به استاد بگم توی RP بهش اشاره ای نکنه؟ هر چند احتمالا از منبع فاند مشخص بشه . توصیه ای دارین که بتونم استفاده کنم؟ تنها دغدغه ام همین زمینه کاری ارشد و دکتری و ربط دادن شون به همدیگه است و گرنه از معافیت خدمت و چیزای دیگه، کیسم هیچ مورد حساسی نداره.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام فایل الصاق شده یه قالب برای cv مورد نیاز برای مصاحبه هست
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ریجکت

سلام دوستان
    من یه مدتی سابقه کار تو شرکت مپنا رو داشتم و توی پروژه نیروگاه برق کار کردم اما نمیدونم این شرکت جزو لیست تحریمی ها هست یا نه؟ و یا کار توی نیروگاه برق حساسیت زا هست یانه؟ ممنون میشم دوستان نظرشونو بدن.
    من سابقه کار مپنا رو تو رزومه و sop که واسه دانشگاه فرستادم نوشتم اما الان نمیدونم تو رزومه سفارت حذفش کنم یا نه؟ و اگه حذفش کنم این عدم تطابق با رزومه دانشگاه مشکل ساز نمیشه؟
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ریجکت

مپنا تو کار توربی هس آره؟

Junior Member

منظورتون توربین هست؟ آره اما من تو شرکت توربین سازیش نبودم. من تو تولید برق کار کردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    منظورتون توربین هست؟ آره اما من تو شرکت توربین سازیش نبودم. من تو تولید برق کار کردم.
    تا اونجا ک من میدونم مپنا تحریم نیست ولی سابقه کار در زمینه های نفت گاز انرژی و هسته ای شامل بند 501 و ریجکت درجا میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران

سلام در رشته عمران می خواستم ببینم موضوعات زیر درجه خطرش چقدره ؟

Mechanics, Materials & Structures

Materials Civil Engineering

Carbon Mitigation and Sustainability

Risk Assessment

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)