صفحه 39 از 91 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 904

موضوع: Recommendation letter / Research Plan

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter / Research Plan

نقل قول نوشته اصلی توسط T8888 نمایش پست ها
    سلام. من قراره برم دوبی مصاحبه. کوردینیتور یه نامه نوشته دقیقا به سوالات مد نظر سفارت جواب داده:الف) responsibility ؟ تدریسیاره بعدا موضوع مشخص میشه ولی در حوه کلی مهندسی صنایع خواهد بود. ب) Technology؟ نه به چیز خاصی دسترسی نخواهد داشت و اینا و کلی هم ازم تعریف کرده
    سوال:
    1- این فرمت خوبه؟
    2- آفیسر گفت RP بده من اینو بهش بدم و هیچی نگم یا شرو کنم بگم من استاد ندارم تدریسیارم ولی این نامه رو از کوردینیتور دارم که شاید به درد بخوره، بفرمایین....
    3- نسخه اصلیشو باید حتما روز مصاجبه داشته باشم یا همین که برام ایمیل کردنو پرینت کنم ببرم کافیه؟( رو سربرگ دانشگاه و با امضای خود کوردینیتور هست که اسکنش رو برام فرستادن)
    سلام

بگید من TA هستم... بگید گفتن بعداً مشخص میشه.. نامه TA و این نامه رو بدید!

همون پرینت کافیه...اصل لازم نیست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط T8888 نمایش پست ها
    سلام. من قراره برم دوبی مصاحبه. کوردینیتور یه نامه نوشته دقیقا به سوالات مد نظر سفارت جواب داده:الف) responsibility ؟ تدریسیاره بعدا موضوع مشخص میشه ولی در حوه کلی مهندسی صنایع خواهد بود. ب) Technology؟ نه به چیز خاصی دسترسی نخواهد داشت و اینا و کلی هم ازم تعریف کرده
    سوال:
    1- این فرمت خوبه؟
    2- آفیسر گفت RP بده من اینو بهش بدم و هیچی نگم یا شرو کنم بگم من استاد ندارم تدریسیارم ولی این نامه رو از کوردینیتور دارم که شاید به درد بخوره، بفرمایین....
    3- نسخه اصلیشو باید حتما روز مصاجبه داشته باشم یا همین که برام ایمیل کردنو پرینت کنم ببرم کافیه؟( رو سربرگ دانشگاه و با امضای خود کوردینیتور هست که اسکنش رو برام فرستادن)
    سلام

اگر بصورت کلی به کارتون اشاره شده خوبه. اگر نشده خودتون در یک برگه ، کاری که قراره انجام بدید بنویسید و همراهتون باشه. اگر افیسر بعد از دیدن RP مردد بود مال خودتونم بدید. مورد 2 رو هم توضیح بدید خوبه. نسخه اصل فقط برای I-20 اهمیت داره نه اکثر مکاتبات دیگه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه جواب دادن به ۱۶ سوال معروف سفارت آمریکا در آنکارا

سلام
    جناب هایزنبرگ، یک سوال راجع به RP داشتم. قبلا فرموده بودین یاداوری کنم راجع به این قضیه. من یه متن آماده کردم که بفرستم برای مسئول Grad Office دانشکده و میخواستم نظرتونو بدونم با توجه به اینکه من در حال حاضر استاد ندارم.

Dear Honorable Consul,
    I am writing in behalf of Ms Adele Moatti, who has been accepted to Materials Department at North Carolina State University.

1 . Ms Adele Moatti will be working as a Teacher’s Assistant, and will NOT be doing any type of sensitive research.

2. Ms Adele Moatti desired program will focus in the following areas: Biomaterials, Bio glasses.
    3. In all of these tasks, she will not be dealing with export-controlled technology and she won’ t have access to any sensitive/controlled information or technology.

Do not hesitate to contact me at the phone number listed below for any questions you may have regarding Ms Adele Moatti coursework in our university or regarding Materials Graduate Department

در مورد ریسرچ اینترست در زمینه مهندسی مواد چه زمینه هایی safe هست؟ همینایی که نوشتم خوبن؟ بعد اینکه من بعدا شاید نخوام روی اینا کار کنم. الان اگه رییس دانشکده امضا کنه مشکلی پیش نمیاد؟
    خیلی خیلی مچکر و ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط admo نمایش پست ها
    سلام
    جناب هایزنبرگ، یک سوال راجع به RP داشتم. قبلا فرموده بودین یاداوری کنم راجع به این قضیه. من یه متن آماده کردم که بفرستم برای مسئول Grad Office دانشکده و میخواستم نظرتونو بدونم با توجه به اینکه من در حال حاضر استاد ندارم.

Dear Honorable Consul,
    I am writing in behalf of Ms xxxx, who has been accepted to Materials Department at North Carolina State University.

1 . Ms Adele Moatti will be working as a Teacher’s Assistant, and will NOT be doing any type of sensitive research.

2. Ms Adele Moatti desired program will focus in the following areas: Biomaterials, Bio glasses.
    3. In all of these tasks, she will not be dealing with export-controlled technology and she won’ t have access to any sensitive/controlled information or technology.

Do not hesitate to contact me at the phone number listed below for any questions you may have regarding Ms Adele Moatti coursework in our university or regarding Materials Graduate Department

در مورد ریسرچ اینترست در زمینه مهندسی مواد چه زمینه هایی safe هست؟ همینایی که نوشتم خوبن؟ بعد اینکه من بعدا شاید نخوام روی اینا کار کنم. الان اگه رییس دانشکده امضا کنه مشکلی پیش نمیاد؟
    خیلی خیلی مچکر و ممنونم
    سلام کلاً خوبه!

ولی شما مشکلتون بیشتر linkedin هستش با اون همه چیز های خطری ! سریع حذفشون کنید!

به نظر من به جای bio glasses بزنید drug delivery!

نه مشکلی نیست ! خیالت راحت!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام کلاً خوبه!

ولی شما مشکلتون بیشتر linkedin هستش با اون همه چیز های خطری ! سریع حذفشون کنید!

به نظر من به جای bio glasses بزنید drug delivery!

نه مشکلی نیست ! خیالت راحت!

بسیار بسیار متشکرمممم
    حذف کردم همرو از linked in فقط پروژه هارو گذاشتم بمونه: مواد دندانی و آلومینای مزوپور، ممنونم بابت یاداوری، تو فکرش بودم که اینکارو بکنم.

Junior Member

سلام و وقت به خیر
    من قبلا خیلی در قسمت های مختلف سایت مزاحم شدم و سوالاتم رو مطرح کردم ... با توجه به داشتن فاند TA هایزنبرگ عزیز گفته بودن که نیازی به RP نیست و فقط با همون SOP و نامه آفر TA می تونم کارم رو پیش ببرم ... با توجه به اینکه خیلی از بچه ها گفتن که RP داشتن روز مصاحبه لازمه برای دکتراها من خیلی نگران شدم که اگر حتما بهم گفتن که باید RP داشته باشی من باید چه بکنم ... به همین خاطر به منشی دپارتمان ایمیل زدم و موضوع رو گفتم و ایشون گفتند که تا به حال در مورد ریسرچ پلن چیزی نشنیدن ... من براشون توضیح دادم که معمولا درش در مورد طرح تحقیق کلی دانشجو صحبت می شه و هدف از اون این هست که آفیسرها اطمینان پیدا کنند که ما به اطلاعات یا تکنولوژی های حساس دسترسی نداشته باشیم ... و ایشون در جواب ایمیلم شرح وظایفم به عنوان TA رو فرستادن و گفتن که به این اطلاعات یا تکنولوژی ها دسترسی نخواهی داشت ... حالا به نظرتون آیا پرینت گرفتن این ایمیل و بردنش به سفارت می تونه جای RP رو بگیره؟ ... یا نه کلا بیخیال بشم و به همون SOP و نامه پذیرش و آفر TA قناعت کنم و بگذارم اگر بعدا بهم ایمیل زده شد و درخواست RP شد مجددا به منشی دپارتمان میل بزنم و بگم که این مطالب رو روی سربرگ دانشگاه بزنند و برام بفرستند؟ ... ببخشید که مجددا وقتتون رو می گیرم
    ممنون از راهنمایی تون

نقل قول نوشته اصلی توسط detroit440 نمایش پست ها
    سلام و وقت به خیر
    من قبلا خیلی در قسمت های مختلف سایت مزاحم شدم و سوالاتم رو مطرح کردم ... با توجه به داشتن فاند TA هایزنبرگ عزیز گفته بودن که نیازی به RP نیست و فقط با همون SOP و نامه آفر TA می تونم کارم رو پیش ببرم ... با توجه به اینکه خیلی از بچه ها گفتن که RP داشتن روز مصاحبه لازمه برای دکتراها من خیلی نگران شدم که اگر حتما بهم گفتن که باید RP داشته باشی من باید چه بکنم ... به همین خاطر به منشی دپارتمان ایمیل زدم و موضوع رو گفتم و ایشون گفتند که تا به حال در مورد ریسرچ پلن چیزی نشنیدن ... من براشون توضیح دادم که معمولا درش در مورد طرح تحقیق کلی دانشجو صحبت می شه و هدف از اون این هست که آفیسرها اطمینان پیدا کنند که ما به اطلاعات یا تکنولوژی های حساس دسترسی نداشته باشیم ... و ایشون در جواب ایمیلم شرح وظایفم به عنوان TA رو فرستادن و گفتن که به این اطلاعات یا تکنولوژی ها دسترسی نخواهی داشت ... حالا به نظرتون آیا پرینت گرفتن این ایمیل و بردنش به سفارت می تونه جای RP رو بگیره؟ ... یا نه کلا بیخیال بشم و به همون SOP و نامه پذیرش و آفر TA قناعت کنم و بگذارم اگر بعدا بهم ایمیل زده شد و درخواست RP شد مجددا به منشی دپارتمان میل بزنم و بگم که این مطالب رو روی سربرگ دانشگاه بزنند و برام بفرستند؟ ... ببخشید که مجددا وقتتون رو می گیرم
    ممنون از راهنمایی تون
    دوست عزیزم!

شما اصلاً نگران نباش!

یک بار دیگه این جوابی که دادم رو با دقت بخون:

اینجا

شما با توجه به رشته ات... از دبی اگر بگن RP بده و بگی TA هستی... احتمال این که گیر بیشتری بدن نزدیک به صفره!

اگر مکانیک و مواد بودی میگفتم احتمالش کم نیست ... ولی برای شما نزدیک به صفره...

RP برای شما احتمال ضرر داشتنش بیشتر از نفعه! باز خود دانی...

پیش فرض پاسخ : اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ر

جناب هایزنبرگ من از رییس دانشکده ریسرچ پلن گرفتم . چون پذیرش من فلو هست استاد ندارم ترم یک .. ایشونم ننوشته که من قراره دقیقا چکار کنم اونجا .. همینو توضیح داده که ما استاد نداریم اولش ولی چند بار عدم حساسیت رو توی نامه تاکید کرده به شکلای زیر.. میذارم اگر کسی از دوستان هم خواس بتونه استفاده کنه
    Export controlled technology:

To the best of our knowledge, none of the research currently conducted in our department is export
    controlled. None of the funding agencies supporting research projects in our program have imposed any
    restrictions on data nor have they identified any information and/or technology that is deemed to be
    controlled.

Equipment used in research
    Typical equipment used in faculty research includes various microscopy systems (SEM, TEM, AFM, etc.),
    computational tools, materials characterization equipment, etc. which is standard in any research-intensive
    university in the US. None of the equipment in our program has technology that can be identified as export
    controlled.

Sources of funding
    The details of the financial aid amounts have already been provided in the offer letter to Ms .
    Depending on the dissertation advisor that will be assigned to her, the research funding for her PhD
    program can come from sources such as the National Science Foundation, National Institutes of Health or
    from corporate groups that typically deal with production of commodity chemicals for consumer use. As
    indicated before, none of the current funding sources in our program have any restrictions at present on
    data control or technology use.

فقط مساله ای که هس اینه که توی جمله زیرشه
    Topic of the dissertation research:
    Depending on the assignment of the research advisor, the topic of the dissertation can be in one of the
    following areas of research that are the core strengths of the faculty members in our department:
    Biochemical Engineering, Catalytic Science & Reaction Engineering, Environmental Engineering,
    Interfacial Transport, Materials Synthesis, Characterization & Processing, Process Modeling & Control,
    Computational molecular modeling and polymer science.

به نظرتون بگم کلمه های polymer science , material synthesis , process رو حذف کنن از نامه یا لازم نیس؟ و اینکه چون ایشون برای من ننوشتن که من دقیقا قراره اونجا چکار کنم جواب این سوال افیسر رو میشه بگین بهتره چطور جواب بدم؟

ممنونم از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- شریف

سلام دوستان.
    من برای 6 می وقت سفارت ایروان دارم. فول فاند RA هستم مهندسی صنایع. از استادم یک Research Plan درخواست کردم و اینو بهم داد. به نظرتون اینو بهشون نشون بدم؟ خوب نوشته شده آیا؟ حساسیت زا نیست؟

To Whom It May Concern
    Dear Sir or Madam,
    Subject: Research plan for Mr. Mostafa, prospective Ph.D. student
    Mr. Mostafa has been accepted to the graduate program in Industrial Engineering for Fall 2014. I, Abhishek K. Shrivastava, Assistant Professor, Department of Industrial & Manufacturing Engineering, will be advising Mr. Mostafa on his PhD research in Fall 2014 and beyond, conditional on his performance in the graduate program.
    Mr. Mostafa’s research will be in the field of quality engineering. He will focus on developing statistical models and efficient algorithms for efficiently extracting rare-event patterns from high-dimensional, complex data. This is an important task in continuous improvement for modern manufacturing and service systems, characterized by rare but expensive faults and data-rich environment.
    Please feel free to contact me if you have any further queries regarding the research direction for Mr. Mostafa.
    Sincerely,

Abhishek K. Shrivastava, Ph.D.
    Assistant Professor

Junior Member

دوستان سلام

من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم با فاند RA. استادم مشخص نشده ولی یه استادی رو بهم معرفی کرده بودن که برای تعیین استادم باید با اون صحبت میکردم. این استاده هم بهم گفت که استادت وقتی بیایی اینجا مشخص میشه.

حالا من میخوام برای روز مصاحبه سفارت(احتمالا برم آنکارا) RP جور کنم. سوالم اینه که دقیقا به این استاده بگم چی برام بنویسه؟ همون سوالای آنکارا رو بهش بدم جواب بده؟ اصلا مینویسه برام؟؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)