صفحه 167 از 167 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,663 , از مجموع 1663

موضوع: اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ریجکت

پیش فرض پاسخ : اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ریجکت

سلام دوستان من به یه مشکل جدی برخوردم ممنون میشم راهنماییم کنید

من ۵ ماه پیش با مدرک لیسانس آی تی برای کالج پذیرش گرفتم و اما ریجکت شدم همون موقع هم داشتم برای لیسانس دوم که نرم افزار بود میخوندم ولی این موضوع اشتغال به تحصیل رو در رزومه ذکر نکردم چون داشتم همزمان کار میکردم و درسهای دانشگاه رو یکی در میون میرفتم و این گپ تحصیلیو رو نامه اشتغال ب کار گرفتم از شرکت الان من با لیسانس دووم پذیرش از دانشگاه دارم اما مشکل اینه که نمیدونم به سفارت اعلام کنم که لیسانس دوم گرفتم یا نه؟ تاریخ فارق التحصیلیم بعد از ریجکتی اولم بوده. میتونم با همون لیسانس اولی که نشون دادم برای ویزا اقدام کنم ؟ و به سفارت لیسانس دوم و نگم با این وجود که من پذیرشمو با لیساس دومم از دانشگاه گرفتم ؟
    میدونم کارم اشتباه بوده و بهتر بود میگفتم قضیه اشتغال به تحصیلو ولی فکر نمیکردم یه روزی به مشکل بخورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ریجکت

سلام دوستان من یه مشکلی دارم اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم!
    من لیسانس مکانیک دارم و الان در حال تحصیل در مقطع فوق لیسانس مکانیک هستم و پذیرش رشته ام بی ای دارم از امریکا.حالا سوالی که هست راجع به این ارشدمه که ایا عنوان کنم همچین چیزیو؟چون اگر دانشجو نباشم اجازه خروج از کشور ندارم!!و اینکه ناقص بودن ارشدم و ادامه در رشته مدیریت مشکلی ایجاد نمیکنه؟

تا انجا که خوندم رزومه و SOP اگر عوض نشوند بهتره چون به ارسالی دانشگاه دسترسی دارند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)