صفحه 4 از 167 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1663

موضوع: اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ریجکت

پیش فرض پاسخ : مغایرت بین رزومه سفارت و دانشگاه

مشکل من در تنظیم رزومه برای دانشگاه ها دقیقا همینه ولی با این تفاوت که متاسفانه استاد مشاور من در مقالات ISI ام مشکل سابقه کار روی موضوعات حساس داره. من نمیدونم چه کنم چون اگه به مقالاتم اشاره نکنم که رزومه خیلی کمرنگ میشه اگه هم اسم بیارم بعدها برام مشکل ساز نمیشه؟(شما فکر میکنید سابقه استاد مشاور در مقالات هم چک بشه؟؟)
    خواهش میکنم راهنمایی کنید

Junior Member victor235 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_Telecommunications

پیش فرض پاسخ : مغایرت بین رزومه سفارت و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    مشکل من در تنظیم رزومه برای دانشگاه ها دقیقا همینه ولی با این تفاوت که متاسفانه استاد مشاور من در مقالات ISI ام مشکل سابقه کار روی موضوعات حساس داره. من نمیدونم چه کنم چون اگه به مقالاتم اشاره نکنم که رزومه خیلی کمرنگ میشه اگه هم اسم بیارم بعدها برام مشکل ساز نمیشه؟(شما فکر میکنید سابقه استاد مشاور در مقالات هم چک بشه؟؟)
    خواهش میکنم راهنمایی کنید
    سلام. بنظر من، شاید مقالات خودتون رو بررسی موضوعی کنند ولی بررسی سوابق استادتون تقریبا محاله. تازه اون اصلا به شما ارتباطی نداره. هیچکس قبل از همکاری با یک استاد نمیره سابقه کارش رو در بیاره. راستی احیانا شما رشتتون برق نیست؟ اگر بله، ممکنه پیغام خصوصی بدید؟
    با آرزوی موفقیت.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ر

سلام
    من مهندس معمار هستم و برای لیسانس مدیریت ساخت پذیرش دارم.به نظر شما سابقه سربازی در دقتر فنی نیروی انتظامی (جایی که پروژه های ساختمونیشون رو طراحی می کنند) تاثیر منفی در کلیر شدن داره؟ توی cv که من برای دانشگاه فرستادم چون مرتبط بوده با رشتم اینو آوردم. و همچنین لیست همه پروژه هایی رو که توی چند تا شرکت خصوصی روشون کار کردم هم توی cv نوشتم. یکی از اون پروژه ها هم طراحی یک حسینیه بوده برای بسیج که توی سابقه کاری که از اون شرکت گرفتم هم ذکر شده و در حال حاضرم برام مقدور نیست که سابقه کار جدید بدون اون بگیرم ازشون. به نظرتون این موارد می تونه مشکل ساز بشه و سعی کنم تو cv که به سفارت ارائه می دهم حذفشون کنم؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض Self employed

سلام دوستان. در سایت یکی از سفارتها خوندم که اگر در رزومه شغلتون رو فقط بنویسید بازنشسته یا
    self-employed و توضیح بیشتری ندید، باعث طولانی تر شدن پروسه کلیرنس میشه.
    من مدتی به صورت شخصی (freelance) طراحی وب و برنامه نویسی میکردم. ترجیح میدادم این موضوع رو در رزومم نیارم، اما چون در رزومه ای که برای دانشگاه ها فرستادم این بوده، به سفارت هم همینو میخوام بدم.
    حالا نظرتون چیه؟ چه توضیحات اضافه ای بنویسم؟ یا اصلا ننویسم؟

پیش فرض پاسخ : اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ر

كسي ميدونه كه سفارت، رزومه ما رو با رزومه اي كه به دانشگاه داديم چك مي كنه يا نه؟؟؟

حالا كه لزوم تفاوت و يا انطباق رزومه سفارت و رزومه دانشگاه مورد اختلاف نظر بچه ها هست، بچه ها تجربه ها شون رو بيان كنند كه با رزومه هاي مختلف كلير شدند يا نه و همچنين با رزومه هاي يكسان كلير شدند يا نه

Banned

من با یه شرکتی کار می کنم که الان توی لیست تحریم کشورهای اروپا و کاناداست و کاراش درباره پیمانکاری کل هستش ! و دلیل تحریمشم پروژه مسکن مهر هستش که با سپاه داره کار می کنه ! و قبل از اون هم توی شرکت داییم که درباره رابتیک و لیزرو . . . بوده کار کردم . این طور که پیداست و بچه ها نوشته بودند باید اسماشون رو نه توی DS-160 بنویسم و نه توی رزومم. درسته ؟
    ویرایش توسط hosseinab : March 30th, 2011 در ساعت 02:26 PM

لطفا اگر لينك يا فايلي در مورد شركت هاي تحريم شده هست، قرار بدهيد تا بدونيم چي در رزومه باشه و چي نباشه.
    با تشكر
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member

سلام

دوستان خوبی که تجربه دارن لطفا این سوال منو جواب بدن

رزومه دانشگاهی اگه با رزومه سفارت متفاوت باشه ایرادی ایجاد میشه؟ منظورم اینه که رزومه سفارتو خلاشه تر بکنیم که کلیرنس احتمالا کوتاه تر بشه!!

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط apply2011 نمایش پست ها
    سلام

دوستان خوبی که تجربه دارن لطفا این سوال منو جواب بدن

رزومه دانشگاهی اگه با رزومه سفارت متفاوت باشه ایرادی ایجاد میشه؟ منظورم اینه که رزومه سفارتو خلاشه تر بکنیم که کلیرنس احتمالا کوتاه تر بشه!!

با تشکر
    منم دقيقا همين سوال را دارم كه متاسفانه تو اين پست درباره همه چيز آمده اما سوالي كه با عنوان پست دقيقا يكي هست جوابي داده نشده
    اگر مقالات undersubmission يا بعضي از سوابق كاري ها حذف بشه از رزومه سفارت و اون با رزومه دانشگاه منطبق نباشه اشكالي پيش مياد
    هركس ميدونه لطفا جواب بده كه فكر كنم سوال خيلي هاست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarchabok نمایش پست ها
    منم دقيقا همين سوال را دارم كه متاسفانه تو اين پست درباره همه چيز آمده اما سوالي كه با عنوان پست دقيقا يكي هست جوابي داده نشده
    اگر مقالات undersubmission يا بعضي از سوابق كاري ها حذف بشه از رزومه سفارت و اون با رزومه دانشگاه منطبق نباشه اشكالي پيش مياد
    هركس ميدونه لطفا جواب بده كه فكر كنم سوال خيلي هاست

بابا بی خیال سفارت بی کار که نیستش! می دونی شما چندتا جا برای گیر دادن داری که این موضوع اصلا توش گمه!
    خیلی راحت به شما بگم اینا اگه نخواند ویزا بدند خود رئیس دانشگاتم بیاد اونجا بشینه نمی دند!
    اینکه برند چک کنند رزومت رو که ساده تر از این حرف هاست! خیلی خیلی ساده ور میداره اسمت رو می زنه توی گوگل هرچی مقاله داشتی 3 سوت در می یاره!
    خیلی راحت می تونند Gmail و Yahoo تون رو چک کنند اون وقت معلوم می شه به چند تا دانشگاه ایمیل زدی!

به نظر من ( من خودم این کار رو می کنم ) به اون شکلی که دیتیل می نویسی نباید بنویسی!
    یعنی خیلی ساده مثلا سر فصل های کارایی رو که کردی بنویسی ( مثلا سابقه کار)
    مقاله های درست و حسابیت رو بزار.(ژورنال )

جمع و جور تر باشه داستان ساده تره. بعدشم شما DS-160 رو هم داری! این خودش از رزومه خفن تره!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)