صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: هم انديشي جهت افزايش حضور كاربران بعد از اتمام مراحل

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض هم انديشي جهت افزايش حضور كاربران بعد از اتمام مراحل

اين ايده از مدت ها قبل توي فكرم بود و الان كه جاي ديگه اي مطرح شد بد نديدم كه عنوانش كنم.
    به منظور افزايش حضور كاربرها بعد از اتمام مراحل apply و گرفتن ويزا پیشنهاد مي كنم به كاربرهايي كه اين مراحل رو طي كردن و حضور فعالي در فروم داشتن عنوان افتخاري ApplyAbroad Veteran داده بشه.
    فكر كنم با انجام اين كار بعد از چند سال شاهد حضور كاربرهاي باارزشي در فروم خواهيم بود.

بقيه دوستان هم اگر ايده ايي دارن خيلي خوبه كه مطرح كنن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : هم انديشي جهت افزايش حضور كاربران بعد از اتمام مراحل

فکر خوبیه. برای این که به هدفی که داریم نزدیک‌تر بشیم، به نظرم بهتره که شرط گرفتن این عنوان این باشه که حداقل یک ماه بعد از خروج از ایران در فروم یا ویکی حضور فعال داشته باشند.
    ضمنا فکر می‌کنم به جای veteran بهتره از Expert استفاده کنیم. من کلا با هر چیزی که بوی نظامی‌گری بده مخالفم!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

درسته Veteran ريشش نظاميه ولي كاربردش الان خيلي هم نظامي نيست ;D. ولي Expert هم همين رو مي رسونه و خوبه.
    بهتره افراد طوري انتخاب بشن كه تخصص هاي مختلفي داشته باشن مثلاً همه از يك يا تعداد محدودي رشته نباشن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

به نظر من اگه همین عنوان اختیاری هم باز درجه بندی داشته باشه که هرکی بیشتر کمک کنه درجه ش بالاتر بره برای کمک کردن طولانی مدت انگیزه بیشتری میده
    سبز تویی که سبز می خواهمت

Junior Member

من فکر نمی کنم صرف عنوان دادن بتونيم کسی رو پای بند کنيم.
    به نظر من بايد فروم بتونه نياز رو برطرف کنه ، که طرف خودش بياد اينجا....مثلا فروم قسمتهایی برای دانشجویان و مشکلاتشان در انور آب در کشورها ودانشگاههای محتلف داشته باشه! چرا فقط بايد محدود به همین پروسه محدود بشه!....
    ما هنوز از اين چاله ها که در بيايم هزار تا چاه جلو راهمون! پس چرا اين فرصت خوب و حللال بسياری از مشکلات رو از دست بديم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amini
    به نظر من بايد فروم بتونه نياز رو برطرف کنه ، که طرف خودش بياد اينجا....مثلا فروم قسمتهایی برای دانشجویان و مشکلاتشان در انور آب در کشورها ودانشگاههای محتلف داشته باشه! چرا فقط بايد محدود به همین پروسه محدود بشه!....
    ما هنوز از اين چاله ها که در بيايم هزار تا چاه جلو راهمون! پس چرا اين فرصت خوب و حللال بسياری از مشکلات رو از دست بديم؟؟
    كاملا موافقم(تكبييير!!! :P)بايد فروم حالت جامع و كاملي داشته باشه كه همه ما انشالله بعد از رفتن باز هم بتونيم بيايم و مسائل مشكلات و مزيتهاي زندگي و تحصيل در خارج از ايران رو بگيم و طبعا عده زيادي هم هستند كه ميتونن تو اين قضيه دخيل باشند.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    نقل قول نوشته اصلی توسط amini
    كاملا موافقم(تكبييير!!! :P)بايد فروم حالت جامع و كاملي داشته باشه كه همه ما انشالله بعد از رفتن باز هم بتونيم بيايم و مسائل مشكلات و مزيتهاي زندگي و تحصيل در خارج از ايران رو بگيم و طبعا عده زيادي هم هستند كه ميتونن تو اين قضيه دخيل باشند.
    اگر به تشخیص مدیران راه حل توسعه محتوی فروم، فروم را از اهداف اولیه خودش دور نمیکنه و میزان تمرکزش را کم نمیکنه، پیشنهاد خیلی خوبیه و منم باهاش موافقم.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

راستش رو بخواهید این مساله از تقریبا یک سال قبل در ذهن ما هم بود. یک سری کارهای اولیه هم براش انجام شده. مثل همین اضافه کردن زیرگروه‌های ویزای کار، زیرگروه‌های زندگی در کشورهای مختلف و همچنین مهاجرت به کشورهای مهاجر پذیر، اما ظاهراً این کارها تا به امروز خیلی موفقیت‌آمیز نبوده. به همین خاطر لطفاً بگید که به نظر شما، دقیقاً چه امکاناتی اگر اضافه بشه به نظر شما ممکنه مؤثر واقع بشه.

با اجازه جناب بابك يه چند نكته رو عرض كنم مثلا ميشه زيرگروههاي زير رو داشت:
    1-مثلا بچه هايي كه دارن ميرن خارج واسه ادامه تحصيل مي تونن راجع به ادامه تحصيل تو اون دانشگاهي كه الان درس مي خونن و يا كلا راجع به امكاتات ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر در اون كشور به صورت كلي صحبت كنن.شرايط پذيرش, اينكه از همون موقع ورود مثلا در مقطع فوق ليسانس بهتره به جه مسائلي بيشتر اهميت بدن كه در صورت تمايل به ادامه تحصيل در مقطع دكترا بيشتر بدردشون بخوره...
    2-مسائلي راجع به مزايا و معايب كشور و دانشگاهي كه دارن اونجا درس مي خونن
    3-امكان همكاري بچه هايي كه تو دانشگاههاي مختلف ولي در يك گرايش درس مي خونن با همديگه
    4-به اشتراك گذاري تجربه ها و هماهنگي لازم جهت بازگست به ايران و مثلا هماهنگي در مورد انواع پروازها
    5-پيدا كردن دوستاني در اون شهري كه دارن درس مي خونن
    6-امكان هماهنگي با همديگه در زمينه هاي رفت و آمد به ايران كه اگه يكي زودتر اومد ايران و ديگري(يا ديگراني)دراون بازه زمانبي نتونستن بيان براي كمك به همديگه راجع به مشكلات و مسائل داخل ايران هر كدوم از بچه ها
    و ......
    البته ميشه بعد از اينكه بچه ها اومدن خارج از ايران(كه امسال عده زيادي از بچه هاي اين فروم انشالله ميرن)خيلي نكات بهتر و بيشتري اضافه كرد كه قطعا يه ديتا بيس خوب واسه همكاري بچه ها بعد از رفتن از ايران هم بوجود مياره.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام

پیشنهاد خیلی خوبیه.

برای نمونه در قسمت سوئد آقای ha3ib سال دوم CTH در سوئد هستند و چندین پست خیلی مفید از زندگی و تحصیل در سوئد داشته اند.
    Resigned Mod. <br />.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)