صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 126

موضوع: مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان، من این تاپیک رو راه انداختم تا پزشکان عزیزی که قصد مهاجرت به استرالیا دارند (از طریق نیروی متخصص یا ویزای کار) بتونن با هم در تماس باشن و در مورد امتحان mcq و سایر مسائل تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن. از همه همکارانی که قصد دارن این راه رو طی کنن دعوت می کنم که در این بحث شرکت کنند.
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Member persiiian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان به استرالیا

سلام. وقت همگی بخیرسوالی داشتم. خ.استم بدونم امتحان برای پزشکان و دندان پزشکان کشابه هست؟ اخه من مباحث امتحان دیدم و بعضی موارد زیاد ما تو دندان پزشکی روش کار نکردیم .بهد اینکه چه کتابی برای بورد دندان پزشکی استرالیا توصیه می کنید ؟ ممنون
    هر وقت دیدی موندن و رفــتنت فرقی نمیکنه
    .
    .
    بــــرو.....

سلام. کاش پزشکایی که رفتن از راههای اسونتر رفتن میگفتن.
    از تجاربشون در باره کار و زندگی اونجا

نقل قول نوشته اصلی توسط nahidkhalili83 نمایش پست ها
    سلام. کاش پزشکایی که رفتن از راههای اسونتر رفتن میگفتن.
    از تجاربشون در باره کار و زندگی اونجا
    سلام دوست عزیز
    خب هر کسی بسته به شرایطش ممکنه دیرتر یا زودتر کارش راه بیفته. در نهایت همه تقریبا یک مسیر رو طی میکنن
    موفق باشین

سلام. من تصور میکنم که تنها راه ایلتس 7 تو همه اسکیلها و ام.سی.کیو ست. همینطوره؟

سلام. من تصور میکنم که تنها راه ایلتس 7 تو همه اسکیلها و ام.سی.کیو ست. همینطوره؟
    آگر بخواین کار کلینیکال انجام بدین، بله مسیر همینه.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

با اجازه mojt عزیز من کمی بیشتر توضیح بدم.
    ببینین، برای مهاجرت به استرالیا یک پزشک باید مراحل زیر رو انجام بده:

1- گرفتن 7 در تمام مهارتهای آیلتس آکادمیک
    2- قبول شدن در امتحان تیوری MCQ ( یا همون Multiple Choice Questioner)

پس از گذراندن مراحل فوق شما توسط AMC به صورت conditional به عنوان پزشک شناخنه میشین.
    اما برای اینکه به عنوانSkilled Worker مهاجرت کنین این کافی نیست و باید Full medical registration رو داشته باشین.

3- برای Full Medical Registration باید آنلاین برای امتحان clinical ثبت نام کنین و پس از دریافت یکنوع ویزای تحصیلی یا توریستی یا...خودتون رو به استرالیا برسونین و در این امتحان قبول شین.

4- پس از دریافت Full Medical registration شما اجازه طبابت در استرالیا رو دریافت خواهید کرد و هم میتونین با ویزای شغلی ( در صورت کار پیدا کردن) یاویزای تحصیلی ( درصورتیکه برای ادامه تحصیل تخصصی پوزیشن بگیرین) در استرالیا بمونین. همچنین میتونین برای sKILLED WORKER اپلای کنید.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

سلام. اصلا فکرشم نمیکردم جوابی بگیرم حداقل به این زودی! ممنونم
    من هنوز زبان امتحان ندادم . اما میدونم رایتینگم 6 و اسپیکینگم هم 7 نیست.
    کسی هست مثل من ؟
    اگه بشه گروهی کار کرد خیلی بهتره!

icarus مرسی از توضیحاتتون.
    میشه کمی بیشتر توضیح بدین؟ در مورد شرایط کار و اینکه خارجی ها چقدر احتمال داره تو تخصص وارد بشن.

شنیدم این امتحان کلینیکال خیلی سخته کسی تجربه ای نداره؟

خیلی ممنون میشم اونهایی که این راه رو رفتن تجاربشون رو در اختیار ما بذارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    با اجازه mojt عزیز من کمی بیشتر توضیح بدم.
    ببینین، برای مهاجرت به استرالیا یک پزشک باید مراحل زیر رو انجام بده:

1- گرفتن 7 در تمام مهارتهای آیلتس آکادمیک
    2- قبول شدن در امتحان تیوری MCQ ( یا همون Multiple Choice Questioner)

پس از گذراندن مراحل فوق شما توسط AMC به صورت conditional به عنوان پزشک شناخنه میشین.
    اما برای اینکه به عنوانSkilled Worker مهاجرت کنین این کافی نیست و باید Full medical registration رو داشته باشین.

3- برای Full Medical Registration باید آنلاین برای امتحان clinical ثبت نام کنین و پس از دریافت یکنوع ویزای تحصیلی یا توریستی یا...خودتون رو به استرالیا برسونین و در این امتحان قبول شین.

4- پس از دریافت Full Medical registration شما اجازه طبابت در استرالیا رو دریافت خواهید کرد و هم میتونین با ویزای شغلی ( در صورت کار پیدا کردن) یاویزای تحصیلی ( درصورتیکه برای ادامه تحصیل تخصصی پوزیشن بگیرین) در استرالیا بمونین. همچنین میتونین برای sKILLED WORKER اپلای کنید.
    Icarus عزیز پزشک از طریق Full medical registration چه مزیت هایی نسبت به پزشک کاندیشنال داره؟ (یا پزشک کاندیشنال چه عیبی نسبت به FMR داره؟)
    و اینکه امتحان کلینیکال سخت تره یا mcq؟
    و آیا برای Full medical registration هم آیلتس 7 مورد نیازه یا با کمترش هم امکان پذیره؟

من اطلاعاتم خیلی کمه ممنون میشم راهنمایی کنید

صفحه 1 از 13 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)