صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 68

موضوع: پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا/ ایران و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک به استرالیا

بسته من زیر نیم کیلو بود( پاکت دانشگاهی) آخه 2 تا 3 هفته برای پست معمولیه من با پست پیشتاز فرستادم ......... یعنی کارمندش به من اینطوری گفت/ نمی دونم شاید واقعا ازم زیاد گرفتن.
    تا من باشم دیگه به این پست اعتماد نکنم!
    مرسی از جوابتون

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    وااااااااااااااااااای ...14 روز به بالا؟
    من شرمنده ام ولی رو چه حسابی اینو می گید برای شما چطور اینقدر زود رسید؟
    من واقعا نهایت رو 10 روز حساب باز کرده بودم به نظرتون دوباره مدارکم رو با TNT بفرستم؟ ( اگه تا ددلاین نرسه دیگه قبول نمی کنن..........با ایمیل هم براشون مدارک رو فرستادم)
    من جای شما بودم به جای 25 تومن 39 تومن میدادم TNT عوضش بستتون مطمئن و سر 4-5 روزه میرسید و همه جا هم قابل ترک بود.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من با تجربه ای که کسب کردم به نظرم بهترین روش ارسال مدارک به استرالیا خصوصا دانشگاهاش ارسال بصورت آنلاین هستش. که با احتساب اختلاف ساعت نهایتا با یک روز کاری اختلاف مدارکتون به مقصد میرسه.
    این کارو موسسه ی ایلیاد بین الملل انجام میده و بدون در نظر گرفتن حجم مدارکی که می خواهید براشون ارسال کنید فقط 50،000 تومان می گیره که به نظرم خیلی مناسبه. چون اصل مدارک دست خودتون می مونه و نیازی هم ندارین که پرینت یا کپی هم از مدارکتون ارائه کنین. موسسه فقط مدارکتون رو اسکن می کنه و اصل مدارک رو بهتون بر می گردونه، اگه ام لازم باشه پرینت یا کپی تهیه بشه خود موسسه بدون هیچ هزینه اضافی این کارو می کنه. به نظرم این روش خیلی به صرفه تر از راهای دیگه هستش. چون اگه بخوایین مدارک رو بصورت هارد کپی ارسال کنین مثلا برای ترجمه مدرک دانشگاهی و یا کارنامه ی ترجمه شده یا باید کپی certifed بگیرین که این خودش هزینه اضافی داره یا ام که باید اصل ترجمه رو بفرستین که خودش 50-60 تومان هزینه داشته تا ترجمه بشه، یا برا مدرک IELTS که باید 50،000 تومان پول کارنامه اضافه که سفارش می دین رو بپردازین و برا ارسالشم 50،000 تومان دیگه بپردازین. یا پاسپورت باید یه کپی certifed ازش تهیه بشه که علاوه بر هزینه کلی باید هزینه رفت و آمد و وقت براش صرف کنید. خلاصه که به جای همه اینا می تونین با 50،000 تومان و یکبار مراجعه به موسسه ایلیاد خودتون خلاص کنین.
    من خودم برا هر application در حال حاضر علاوه بر application fee فقط 50،000 تومان هزینه ارسال مدارک میدم و دیگه نیازی نیست کپی از ترجمه ها و سفارش مدرک IELTsو اینجور چیزا رم هزینه کنم. هم سریع هم دقیق و هم ارزون. اینم لینک موسسه است. http://www.iliadint.com/page2.php?name=contact
    فقط قبل مراجعه تماس بگیرین و بگین که می خواین مدارک ارسال کنین یه وقت بهتون می دن. امیدوارم به دردتون بخوره.

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lsharifi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزمن با تجربه ای که کسب کردم به نظرم بهترین روش ارسال مدارک به استرالیا خصوصا دانشگاهاش ارسال بصورت آنلاین هستش. که با احتساب اختلاف ساعت نهایتا با یک روز کاری اختلاف مدارکتون به مقصد میرسه.این کارو موسسه ی ایلیاد بین الملل انجام میده و بدون در نظر گرفتن حجم مدارکی که می خواهید براشون ارسال کنید فقط 50،000 تومان می گیره که به نظرم خیلی مناسبه. چون اصل مدارک دست خودتون می مونه و نیازی هم ندارین که پرینت یا کپی هم از مدارکتون ارائه کنین. موسسه فقط مدارکتون رو اسکن می کنه و اصل مدارک رو بهتون بر می گردونه، اگه ام لازم باشه پرینت یا کپی تهیه بشه خود موسسه بدون هیچ هزینه اضافی این کارو می کنه. به نظرم این روش خیلی به صرفه تر از راهای دیگه هستش. چون اگه بخوایین مدارک رو بصورت هارد کپی ارسال کنین مثلا برای ترجمه مدرک دانشگاهی و یا کارنامه ی ترجمه شده یا باید کپی certifed بگیرین که این خودش هزینه اضافی داره یا ام که باید اصل ترجمه رو بفرستین که خودش 50-60 تومان هزینه داشته تا ترجمه بشه، یا برا مدرک IELTS که باید 50،000 تومان پول کارنامه اضافه که سفارش می دین رو بپردازین و برا ارسالشم 50،000 تومان دیگه بپردازین. یا پاسپورت باید یه کپی certifed ازش تهیه بشه که علاوه بر هزینه کلی باید هزینه رفت و آمد و وقت براش صرف کنید. خلاصه که به جای همه اینا می تونین با 50،000 تومان و یکبار مراجعه به موسسه ایلیاد خودتون خلاص کنین. من خودم برا هر application در حال حاضر علاوه بر application fee فقط 50،000 تومان هزینه ارسال مدارک میدم و دیگه نیازی نیست کپی از ترجمه ها و سفارش مدرک IELTsو اینجور چیزا رم هزینه کنم. هم سریع هم دقیق و هم ارزون. اینم لینک موسسه است. http://www.iliadint.com/page2.php?name=contactفقط قبل مراجعه تماس بگیرین و بگین که می خواین مدارک ارسال کنین یه وقت بهتون می دن. امیدوارم به دردتون بخوره.
    دوست گرامی، اونوقت این نوع ارسال مورد قبول دانشگاه ها هست؟ آخه دانشگاه ها میگن که مدارک تحصیلی باید تو پاکت مهر و موم شده دانشگاه باشه تا cerified بحساب بیاد. لطفا توضیح بدید.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوست گرامی، اونوقت این نوع ارسال مورد قبول دانشگاه ها هست؟ آخه دانشگاه ها میگن که مدارک تحصیلی باید تو پاکت مهر و موم شده دانشگاه باشه تا cerified بحساب بیاد. لطفا توضیح بدید.
    من هم آنلاین از طریق موسسه راهیان آبی دانش فرستادم و در عرض سه هفته از دانشگاه RMIT ملبورن پذیرش گرفتم، شما به سایت سفارت استرالیا در تهران مراجعه کنید موسسات مورد تائید را به شما معرفی می کند.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من هم آنلاین از طریق موسسه راهیان آبی دانش فرستادم و در عرض سه هفته از دانشگاه RMIT ملبورن پذیرش گرفتم، شما به سایت سفارت استرالیا در تهران مراجعه کنید موسسات مورد تائید را به شما معرفی می کند.
    ممنون از پاسختون
    به نظرم شما دارین در مورد ارسال مدارک در مرحله اپلای کردن صحبت میکنید. در مورد دانشگا هایی که من باهاشون در ارتباط بودم فقط اسکن مدارک رو واسشون پست کردم که هزینه به مراتب کمتری از روش بالا داشت.
    در حالیکه منظور من بعد از گرفتن ادمیشن هست، یعنی زمانی که دانشگاه مدرک اصلی رو واسه ثبت نام میخواد. لطفا راهنمایی بفرمایید.
    بی زحمت لینک اون صفحه از وبسایت سفارت رو هم بذارین.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Highschool senior

TNT for sure! DHL is not really trustworthy for Iranians, my friend's I-20 didn't come from MIT at all, as it was being sent by DHL, so after sending your stuff, ask the university to use a mailing service other than DHL.

I think TNT is more reliable than DHL

Junior Member

پیش فرض پست مدارک از استرالیا به ایران

سلام
    کسی میدونه مطمئن ترین روش پست مدارک از استرالیا به ایران چی هست؟

Member sepanta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power, The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : پست مدارک از استرالیا به ایران

OCS

ocsmiddleeast.com

ارزون تر از همه پست های دیگه سرویسش هم از دوبی به بعد DHL تحویل می گیره.
    برای آنچه که می خواهی تلاش کن وگرنه باید به آنچه که داری بسنده کنی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)