صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 68

موضوع: پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا/ ایران و مسائل مرتبط

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا/ ایران و مسائل مرتبط

سلام دوستان،
    من امروز از باجه TNT دانشگاه شریف مدارکم رو برای آلمان فرستادم. قابل توجه اینکه این باجه برای عموم هم 55 % تخفیف داره. فقط مشکل ورود به دانشگاه هستش، که برای آقایون با یه کارت ملی حل می شه و برای خانم ها، با کارت ملی و البته مقنعه!!! که نمی دونم اصلا چطوری نوشته می شه!!! خلاصه من امروز دقیقا یک ساعت و نیم دنبال مغازه ی مقنعه فروشی دور دانشگاه رو چند دور زدم!!! متأسفانه کسی اونجا حتی خبر نداشت که همون نزدیکی یه مغازه هست!!! امیدوارم همه ی دوستان کارشون راه بیفته، روز سختی بود ولی مدارکم خوشبختانه پست شد. آقای محمدی که مردی بسیار با شخصیت و مهربون هستش با کلی راهنمایی و صبر بعد از تحویل بسته بهم گفت که پس فردا به آلمان خواهد رسید. خوشبختانه از این پست می شه از مراحل طی شده ی بسته مطلع شد. بسته ی من بخاطر نمونه کار هنری که پرینت گرفته بودم حدود 1کیلو و 700 گرم بود که شد 60 هزار تومان. به نظر من خیلی با صرفه است، چون قیمت بدون تخفیفی که از دفتر مرکزی این پست گرفتم حدود 200 هزار تومن بود. میدوارم تجربم به کارتون بیاد. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا/ ایران و مسائل مرتبط

میشه بگین برای ارسال به کانادا کدوم سریعتره مخصوصا با در نظر گرفتن اینکه به تعطیلات ژانویه نزدیکیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من با آرامکس تو شیراز یه بسته 600 گرمی برای سفارت استرالیا تو اردن فرستادم شد 123 هزار تومن. فک کنم از تهران ارزون تر باشه چون از شهرستان ها اول با پرواز داخلی میره تهران.اولش گفتند 3 روزه میرسه ولی الان که 3 روز شده هنوز بسته من به اردن هم نرسیده و تو دبی هست

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jefer نمایش پست ها
    من با آرامکس تو شیراز یه بسته 600 گرمی برای سفارت استرالیا تو اردن فرستادم شد 123 هزار تومن. فک کنم از تهران ارزون تر باشه چون از شهرستان ها اول با پرواز داخلی میره تهران.اولش گفتند 3 روزه میرسه ولی الان که 3 روز شده هنوز بسته من به اردن هم نرسیده و تو دبی هست
    من با کاراپست چند تا بسته برا آمریکا فرستادم که نسبت به استرالیا دورتر هم هست، بسته ای صد تومن وایساد. تقریبا یک هفته ای هم به مقصد می رسید.

Junior Member

ا سلام
    بچه ها من یه تجربه بدی دارم از TNT که می خواهم برای شما بذارم که شما به این مشکل بر نخورید

6 روز پیش من زنگ زدم به TNT و خواستم مدارک دانشگاهم رو به اتریش بفرستند. اونها هم سریع آمدند و مدارک منو گرفتند با 117000 تومن پول و به من رسید دادند و گفتند که 3 روزه می رسه. 2 روز بعد من خواستم track کنم دیدم شماره رو نمی شناسه زنگ زدم به TNT و شماره قبض رو خوندم و اونها به من گفتند که با TPG پست شده! به قبضم که نگاه کردم دیدم عجب کلاهی سرم رفته قبض دقیقا مثل TNT بود و فقط بالاش نوشته بودTPG. خیلی ناراحت شدم و اعتراض کردم ولی اونها به من گفتند باید دقت می کردم.

- به هر حال این پست TPG ایرانی هست ولی پولی TNT رو از من گرفتند.
    - online tracking نداره و باید با تلفن بپرسی که بسته کجاست
    - دیروز به من گفتند بسته در اتریش آماده ارسال است ولی امروز به من گفتند بسته در انگلیس است! و چون خودم نمی تونم آنلاین چک کنم اصلا نمی دونم بسته کجاست و به اینها اعتماد ندارم چون هر دفعه حرفشون عوض می شه
    - الان 6 روز گذشته ولی بسته من تحویل نشده در صورتی که من 2 هفته پیش به اتریش یه سری دیگه مدارک فرستادم با TNT که 2 روز و نصفی طول کشید که دلیور شد

به نظر من TNT باید تحریم بشه با این حقه ای که می زنه که بسته رو خودش با TPG می فرسته به قول خودشون یه سیاستهایی دارند که ما نمی دونیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jefer نمایش پست ها
    با دی اچ ال به همون آدرس فقط 22 ساعت!
    قیمت بدون تخفیف 80000 تومان وزن بسته یک کیلوگرم
    UNSW, TFS+Living Costs, PhD Civil Engineering Subclass 574 , ارسال مدارک: 20 می 2015 توسط DHL دریافت مدارک توسط سفارت استرالیا در اردن: 24 می 2015- صدور فایل نامبر:27 می 2015- درخواست مدیکال: 9 جون 2015- ارسال مدیکال و رزومه 13 جون 2015 -گرنت ویزا:5 جولای 2015

دقیقا. با دی اچ ال فرستادم ساعت نه و نیم دیروز. ساعت چهار بعد از داده بودن که بره. امروز ساعت 3 و پنجاه و نه دقیقه رسیده بود سفارت استرالیا تو اردن. کارشون خوبه
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

برای ارسال مدارک برای دوره فرصت مطالعاتی دکتری کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodstar نمایش پست ها
    برای ارسال مدارک برای دوره فرصت مطالعاتی دکتری کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟
    مگه باید مدرکی رو پست کنی؟ برای پست داک.
    اگه بله، بهت میگم که DHL حرف نداره. بفرست باهاشون و از کیفیت عملکردشون لذت ببر.

موفق باشی
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    مگه باید مدرکی رو پست کنی؟ برای پست داک.
    اگه بله، بهت میگم که DHL حرف نداره. بفرست باهاشون و از کیفیت عملکردشون لذت ببر.

موفق باشی
    بله دوست من، برای دوره فرصت مطالعاتی باید مدارک رو پست کرد.

حدود قیمت پست DHL چقدره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)