صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 128

موضوع: صرافی فروم

پیش فرض پاسخ : ارسال پول به ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط moondedar نمایش پست ها
    سلام من امیر هستم و 749000 دلار آمریکا پول توی بانک رومانی دارم میخوام پول رو اونجا تحویل بدم ایران پول رو تحویل بگیرم اگه کسی تمایل داشت روش مطمئنی رو هم بهش میگم
    با سلام
    امیر، البته تصور همچین مبالغی هم از من دانشجو خیلی بعیده اما برای انتقال پول شهریه ام ممنون میشم اگه بتونی بگی چه روش مطمئنی برای این جور حواله ها وجود داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد براي كانادا و آمريكا از طریق صرافی، بانک یا ...

اگر کسی خواست من میتونم دلار در امریکا یا کانادا به حسابش واریز کنم و ایران پولش رو برام واریز کنه
    کلا هم 8000 دلار دارم

Junior Member

من از وزارت علوم 8000دلار گرفتم. اما من پوند لازم دارم. اگه خواستین می تونم به قیمت کمتر از بازار به شما بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arzin62 نمایش پست ها
    من از وزارت علوم 8000دلار گرفتم. اما من پوند لازم دارم. اگه خواستین می تونم به قیمت کمتر از بازار به شما بدم.
    SORRY SOLD NOW

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صرافی فروم

سلام دوستان، من دلار استرالیا خریدارم با کمترین نرخ ممکن، 90 هزار تا تحویل تو استرالیا، تحویل ریال در ایران به فرد معرفی شده، بچه ها اگر کسی شرایط داره پی ام بده ممنون. اگر کمتر هم هست پی ام بدید لطفا سقفشو بگید در ضمن اگر ارز دیگه ای هم دارید مثل دلار امریکا کانادا هنگ کنگ که می تونید تو استرالیا به حساب بانکی معرفی شده به جای دلار استرالیا تزریق کنید باز هم مشکلی نیست فقط نرخ تا حد ممکن پایین تا سر معامله جوش بخوره چون خود بانک تو اکسچنج کلی از رو پول غیر منطقی کم میکنه. در صورت داشتن شرایط پی ام بدید لطفا، ممنون.

Junior Member

سلام من آمریکا هستم و حدود 30 هزار دلار رو میخوام بفرستم ایران اگر کسی لازم داره میتونم اینجا تحویلش بدم یا بصورت وب مانی یا بانکی در صورت نیاز لطفا بهم خبر بدید فقط فوری هستش و زمان زیادی ندارم .
    ایمیل من هم اینه : *************** (حذف شد)
    با تشکر
    ویرایش توسط میلاد : February 23rd, 2012 در ساعت 11:49 PM دلیل: حذف کردن ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n4r30s نمایش پست ها
    سلام من آمریکا هستم و حدود 30 هزار دلار رو میخوام بفرستم ایران اگر کسی لازم داره میتونم اینجا تحویلش بدم یا بصورت وب مانی یا بانکی در صورت نیاز لطفا بهم خبر بدید فقط فوری هستش و زمان زیادی ندارم . ایمیل من هم اینه : *************** (حذف شد) با تشکر
    این مبلغ رو انتقال دادم لطفا در این مورد تماس نگیرید . با تشکر

سلام. من باید 100 فرانک سوییس به یه حسابی در سوییس حواله کنم. اگر کسی هست که برای انتقال مبلغی در این حد به ایران تمایل داره لطفا به من pm بزنه.
    با تشکر.

Junior Member

سلام
    من می بایستی تا هفته آینده 4000-5000 یورو به ایران بفرستم. اگر کسی مایل باشد من می توانم این مبلغ را به حسابش در اروپا واریز کنم و در عوض شما یا خانواده شما معادل آن را به حساب من در ایران واریز کنید.
    در صورت تمایل لطفا هر چه سریعتر با بنده در پست خصوصی تماس بگیرید.
    ویرایش توسط kasramit : March 1st, 2012 در ساعت 10:12 PM

Junior Member

مبلغ 1000 دلار امریکا موجوده واسه قروش
    واریز در امریکا یا کانادا یا اروپا

پولش رو هم ایران به ریال میگیرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)