صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 171

موضوع: برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_khalili نمایش پست ها
    آخه دوستم سک ماه دیگه میره آمریگا با معدل 14 ولی با 20تا مقاله و ISI و .... فول فاند از Northern Illinois.
    من مثل اون نیستم ولی حداقل پذیرش اونم تو رنک های 200 تا 600 هم نمیتونم بگیرم؟ البته 2-3 تا از کانادا هم میفرستم.
    ولی در کل نمی خوام اینجا واستم
    حتما رزومه تون رو بدین به دوستتون و بگین با استادش و استادهای دیگه دانشکده صحبت کنه ببینه میتونه براتون پذیرش بگیره.
    برای پذیرش کلا بی شانس نیستید ولی دوستتون پائین بودن معدل رو با تعداد مقاله کار پژوهشی جبران کرده بوده.

Banned

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_khalili نمایش پست ها
    آخه دوستم سک ماه دیگه میره آمریگا با معدل 14 ولی با 20تا مقاله و ISI و .... فول فاند از Northern Illinois.
    من مثل اون نیستم ولی حداقل پذیرش اونم تو رنک های 200 تا 600 هم نمیتونم بگیرم؟ البته 2-3 تا از کانادا هم میفرستم.
    ولی در کل نمی خوام اینجا واستم
    دوستتون کدوم دانشگاه تموم کردن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    دوستتون کدوم دانشگاه تموم کردن؟
    هر دو دانشگاه آزاد مشهد بودیم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    حتما رزومه تون رو بدین به دوستتون و بگین با استادش و استادهای دیگه دانشکده صحبت کنه ببینه میتونه براتون پذیرش بگیره.
    برای پذیرش کلا بی شانس نیستید ولی دوستتون پائین بودن معدل رو با تعداد مقاله کار پژوهشی جبران کرده بوده.
    منم با نوشته این دوستمون موافقم.از دوستتون کمک بخواین.ببینید با کدوم استاد در ارتباط بودن.به هر حال تلاش خودتت رو بکنید.موفق باشید

با سلام به همه ، اگه دوستان راهنماییم کنن خیلی ممنون میشم خیلی برام مهمه. با این شرایط: رشته مهندسی نفت لیسانس 14:98 فوق 15:80 (دانشگاه صنعت نفت) آیلتس 7 جی آر ای نتیجش هنوز نیومده 6 مقاله خارجی یکی داخلی که داخلیه باعث شد محقق برتر سال 90 بشم به اضافه 3 سال تجربه کاری در رشته ام که مرتبطه. با ایم شرایط چقد احتمال داره از دانشگاه های امریکا بتونم پذیرش دکترا وفاند بگیرم؟ لطفا نظرتونو بگید ممنون

Junior Member

سلام به همگی
    به نظرتون من شانسی برای دانشگاههای top 10 دارم؟
    و اینکه بهتره تو چه Range ای از رتبه ها درخواست بدم؟

دوستان با گفتن نظراتشون کمک بزرگی به من می کنن.

لیسانس مهندسی برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی / ترم آخر / معدل=18
    نمره تافل = 109
    gre :
    verbal = 670
    quantitive= 800
    writing= 4

یک مقاله ISI
    از نظر recom , sop هم مشکلی ندارم.

سلام دوستان من معدلم ۱۳.۷۰ دانشگاه آزاد هست و ایلتس ۶.۵ دارم برای گرفتن پذیرش از LMU آلمان رشته روانشناسی شانسی دارم ؟ برای recommend letter هم مشکلی ندارم .شما کجاهارو پیشنهاد میکنید برای apply

Junior Member

دوستان سعي كنيد با توجه به نمرات gre ,gmat toefl ielts GPA اقدام بهapply كنيد ... اگه انتخواب دقيق باشه همان 1 apply كافيست .... اگه دقيق نباشه شما 100 جا هم apply كنيد بي فايده است .
    نكته : دوستان عزيز كه با توجه به admission ميخواهند تقاضاي f1 visa بدهند بهتر است از 2 جا admission داشته باشند .....

Junior Member

شك نكن كه top 10 ميتوني admision بگيري تازه از minimum خيلي بالاتري

Junior Member

پیش فرض برای چند دانشگاه باید اپلای کرد؟

من 00:gpa 4:00/4 دارم و v530, Q800, AW3.5 سه تا مقاله isi که سابمیت شدن (مکانیک امیر کبیر). 10 تا رو اپلای کردم:
    michigan, purdue, minnesota, penn state, columbia, texas A&M, Washington, michigan state, boston, california davis.
    به نظرتون ممکنه همه رو ریجکت شم؟ بازم اپلای کنم یعنی؟! پولش زیاد داره میشه! و اغلب دانشگاها که دد لاینشون مونده خیلی فیلدشو خوشم نمیاد و اگه بفرستم از اجباره! اگه واقعا احتمال ریجکت هست..
    راستی، کانادا من 30 تا میل زدم هیچ کس نگفت خرت به چند من! هیچ چی جواب ندارم. اگه شما جواب نداشتین میفرستادین؟! میگن بدون جواب ریجکت میشیم؟! اروپا چی؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)