صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 171

موضوع: برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

سلام
    من یه راهنمایی می خواستم؛ من لیسانس مهندسی پزشکی دارم از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 17.5 (دو شال آخر 18)
    gre: v:145,q:154,writing:4
    toefl:94: 23-27-22-22
    متاسفانه نمره quant ام خیلی پایین شد، من برای این دانشگاه ها اپلای کردم، به نظرتون شانس دارم یا بازم اپلای کنم، اگه آره کجا؟

Canada: carlton, western ontario, McMaster,saskatchewan
    USA: colorado state, colorado boulder, syracuse, temple, california(Riverside),Toledo,Marquette
    ممنون.
    پرنده ای بود که تا پایان عمرش پرواز می کرد و می خوابید
    هیچ وقت به جایی نمی رسید
    چون از شروع مرده بود.

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

سلام

کسی اطلاعی داره اگه برای تعداد زیادی دانشگاه تو کشورهای مختلف مثلا 20 تا دانشگاه مختلف اپلای کنیم، این می تونه مشکلی پیش بیاره؟

ممنون

سلام
    می خواستم بدونم برای چند دانشگاه در 2 کشور میشه همزمان اپلای کرد ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    سلام
    من یه راهنمایی می خواستم؛ من لیسانس مهندسی پزشکی دارم از دانشگاه آزاد مشهد با معدل 17.5 (دو شال آخر 18)
    gre: v:145,q:154,writing:4
    toefl:94: 23-27-22-22
    متاسفانه نمره quant ام خیلی پایین شد، من برای این دانشگاه ها اپلای کردم، به نظرتون شانس دارم یا بازم اپلای کنم، اگه آره کجا؟

Canada: carlton, western ontario, McMaster,saskatchewan
    USA: colorado state, colorado boulder, syracuse, temple, california(Riverside),Toledo,Marquette
    ممنون.
    سلام
    شما در جی ار ای نمره رایتینگ خوبی دارید که به احتمال زیاد کمک می کنه و شاید کمی کوانت را جبران کنه. شما با توجه به معدل خوبتون احتمال زیاد 5 جا جواب خواهی داشت. ولی فول فاند شاید 2 جا. در کل نگران نباشید و به خدا توکل کنید.
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

بچه ها من امسال میخوام برای چند جا اپلای کنم فقط چند تا سوال

1. شاید مسخره باشه ولی من اولویت هام آمریکا و انگلیس و کانادا و استرالیا هست / نظرتون چیه برای اینکه شانسم رو توی هر 4 تا کشور امتحان کنم
    2.من الان در حال آماده شدن برای آیلتس هستم و نمرم حدود 7 میشه تقریبا 1 ماه دیگه امتحان دارم/ بعدشم میخوام برم سراغ GMAT با توجه به اینکه حدود 6 ماه مونده تا deadline ها الان من دیگه چیکار میتونم بکنم که جلو بیفتم.

جزییات کیس من: لیسانس مترجمی انگلیسی/قصد خوندن برای ارشد MBA/ آیلتس حدود 7 / معدل 15 / سابقه کاری نسبتا خوب / یک گواهینامه مدیریت بازرگانی (دوره آزاد) با یه سری جزییات دیگه

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
    بچه ها من امسال میخوام برای چند جا اپلای کنم فقط چند تا سوال

1. شاید مسخره باشه ولی من اولویت هام آمریکا و انگلیس و کانادا و استرالیا هست / نظرتون چیه برای اینکه شانسم رو توی هر 4 تا کشور امتحان کنم
    2.من الان در حال آماده شدن برای آیلتس هستم و نمرم حدود 7 میشه تقریبا 1 ماه دیگه امتحان دارم/ بعدشم میخوام برم سراغ GMAT با توجه به اینکه حدود 6 ماه مونده تا deadline ها الان من دیگه چیکار میتونم بکنم که جلو بیفتم.

جزییات کیس من: لیسانس مترجمی انگلیسی/قصد خوندن برای ارشد MBA/ آیلتس حدود 7 / معدل 15 / سابقه کاری نسبتا خوب / یک گواهینامه مدیریت بازرگانی (دوره آزاد) با یه سری جزییات دیگه
    چرا مسخره دوست من اتفاقا به نظر من دقیقا اولویت مناسبی رو انتخاب کردی با توجه به رشته ای که میخوای ....بتونی نمره 7 رو بیاری خیلی عالیه ولی برای mba قطعا نمره جی مت تعیین کننده هستش تو این تاپیک بطور اختصاصی در مورد mba راهنماییت میکنند بچه ها...موفق باشی
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansystem نمایش پست ها
    یعنی توی این 10 روز کسی حاضر نشده جواب منو بده ؟
    1. بايد شانستونو همه جا امتحان كنيد.
    2. حداقل بايد 7 بشيد. توي شش ماه هم بهترين كار بالا بردن نمره زبان و GMAT هست. نمره هاي معمولي به درد نميخورن. اگر وضع امريكا سال بعد مثل امسال باشه و يا بدتر و شما هم توي فكر يه نمره GMAT مينيمم يا معمولي باشيد هيچ شانسي براي امريكا نداريد. ايشالله اگر فاند نخواهيد بتونيد دانشگاه هاي رنك پايين پذيرش بگيريد.

ميخواهيد جلو بيفتيد از الان دانشگاه هاي مقصد رو پيدا كنيد و با اساتيدش صحبت كنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    n/a

سلام دوستان
    راستیتش من با خوندن پست های قبلی یه چیزایی فهمیدم ولی سوال اصلی واسه من اینه که حالا اگه من بخوام دانشگاه رو به سه دسته تقسیم کنم(high.medium.low rank) چه جوری باید این کارو انجام بدم
    مثلا با رزومه من یعنی معدل دو سال آخر 16 خواجه نصیر و همچنین حل تمرین بودن و نمرهی زبان 90میشه سه دانشگاه متفاوت مثال بزنین تا این دسته بندی دستم بیاد

Junior Member

سلام دوستان
    من در دانشگاهایی که میخوام اقدام کنم در چند تاشون یک همچین چیزی به عنوان requirment امده کسی میدونه یعنی چه؟یعنی شرط معدل گذاشته؟من متاسفانه معدلم خیلی کمه )48/13) ولی به موضوعی که ارائه میدند بسیار علاقه مند هستم وسابقه خیلی خوب در این زمینه دارم با نمره های زبان ok.
    an acceptable cumulative grade point average(3.0 on a 4.0 scale or its equivalent
    این شرط معدله؟یعنی من هیچ شانسی ندارم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط klinkade نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در دانشگاهایی که میخوام اقدام کنم در چند تاشون یک همچین چیزی به عنوان requirment امده کسی میدونه یعنی چه؟یعنی شرط معدل گذاشته؟من متاسفانه معدلم خیلی کمه )48/13) ولی به موضوعی که ارائه میدند بسیار علاقه مند هستم وسابقه خیلی خوب در این زمینه دارم با نمره های زبان ok.
    an acceptable cumulative grade point average(3.0 on a 4.0 scale or its equivalent
    این شرط معدله؟یعنی من هیچ شانسی ندارم؟
    بله این شرط معدله و شما شانس زیادی ندارید. میتونید از خود دانشگاه سوال کنید که آیا با داشتن شرایط دیگر شانسی برای شما خواهد بود یا نه. کدوم دانشگاهها/کشورها را در نظر دارید و رشته تون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)