صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 171

موضوع: برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه بهتره apply کرد؟

من فکر می کنم افراط در تعداد دانشگاه شانس ویزا گرفتن رو پایین بیاره(به خصوص برای آمریکا) چون می گن طرف به هر قیمتی شده می خواد وارد آمریکا بشه و این شانس ویزا گرفتن رو پایین می یاره.
    در ضمن تعداد دانشگاه زیاد مشکل recomm گرفتن رو هم داره. به نظر من 5 تا 10 تا دانشگاه مناسبه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakxray
    من فکر می کنم افراط در تعداد دانشگاه شانس ویزا گرفتن رو پایین بیاره(به خصوص برای آمریکا) چون می گن طرف به هر قیمتی شده می خواد وارد آمریکا بشه و این شانس ویزا گرفتن رو پایین می یاره.
    در ضمن تعداد دانشگاه زیاد مشکل recomm گرفتن رو هم داره. به نظر من 5 تا 10 تا دانشگاه مناسبه.
    سفارت از کجا می فهمه که شما چند جا apply کردید؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

تعداد دانشگاه زیاد با مخلوطی از کشورهای دیگه تردید آفیسر رو میتونه بر اینکه تحصیل بهانه ای برای رفتن و موندن باشه کم میکنه
    بهرحال من تاحالا نشنیدم و ندیدم کسی رو بخاطر تعداد دانشگاه زیاد در اپلای رد کنند
    من خودم ترسیدم یه طورایی دسترسی داشته باشند و اون 9-10 تایی که امریکا بود رو در کنار کانادا و ... اوردم جالب اینکه افیسر گیر داد و اسماشون رو هم پرسید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    تعداد دانشگاه زیاد با مخلوطی از کشورهای دیگه تردید آفیسر رو میتونه بر اینکه تحصیل بهانه ای برای رفتن و موندن باشه کم میکنه
    بهرحال من تاحالا نشنیدم و ندیدم کسی رو بخاطر تعداد دانشگاه زیاد در اپلای رد کنند
    من خودم ترسیدم یه طورایی دسترسی داشته باشند و اون 9-10 تایی که امریکا بود رو در کنار کانادا و ... اوردم جالب اینکه افیسر گیر داد و اسماشون رو هم پرسید
    اگر مثلا شما 20 جا apply کرده باشید در usa بعد بگید 10 جا واقعا می فهمند؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    اگر مثلا شما 20 جا apply کرده باشید در usa بعد بگید 10 جا واقعا می فهمند؟
    سلام
    ارادت داریم

والا اگه من خودم قطعا میدونستم که روز مصاحبه خیالم راحت تر بود-ولی اینطور تصور کردم که اگه بخواند میتونند بفهمند
    هر دو حالت رو دیدم: کسایی که تعداد دانشگاشون رو درست گفتند
    کسایی که کمش کردند
    در هر دو حالت هم مشکلی من حداقل ندیدم پیش بیاد
    20 تا که دیگه خیلی زیاده فکر کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakxray
    ... افراط در تعداد دانشگاه شانس ویزا گرفتن رو پایین بیاره... در ضمن تعداد دانشگاه زیاد مشکل recomm گرفتن رو هم داره. به نظر من 5 تا 10 تا دانشگاه مناسبه.
    - تعداد دانشگاههای تاثیری در ویزا نداره.
    - متاسفانه مشکل توصیه نامه همیشه وجود داره و بعضی از اساتید بیشتر از یکی دوتا نمی دهند.
    - در مورد تعداد 5 الی 10 خیلی موافق نیستم. توصیه Basafa منطقی تره:

نقل قول نوشته اصلی توسط basafa
    تا جايي كه جا داره و مي‌توني Recomm بگيري و هزينه‌ها رو بدي، اپلاي كن! نظر شخصي من: بالاي 15 تا.... ببين كجاها به زمينه كاريت بيشتر ميخوره و جواب بهتر از استادا داري....

من حاضرم هزينه فوق دانشگاه را بدم رزومه م به نظرم متوسطه ، با اين شرايط چند جا اپلاي كنيم بهتره؟ بدون fund شانس پذيرش بهتر مي شه؟ اگه آره جند تا پله بالاتر مياد؟
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

رشته و دانشگاه

Hi

Based on Voyager and Basafa there is no limitation in the number of applied univs; BUT only very few people have I known/heard that have applied to more than 15!!!!!!!!!!!!

A logical number of application launched based on professors' replies, resume, research match with that of a professor and the rank of a university at most could reach 10-12. At least, among my friends either out or in 16 univs application has been considered a little strange. Too many applications show an applicant has not received a firm answer from a univeristy showing a perplexed and a little awkward action in the process of application overwhelmed with perfunctory decisions. It is up to you regardless of money or the number of recs.

Senior Member

پیش فرض برای fall 2009 چند جا apply کردید یا خواهید کرد؟

از دوستانی که دارند برای fall2009 اقدام می کنند یا کردند خواهش می کنم بنویسند چند جا apply می کنند.
    من خودم 16 جا آمریکا
    2 تا کانادا
    3 تا اروپا

Senior Member

ممکنه لطفا نظر بدین :
    من نامه پذیرش و فاند از کانادا دارم ولی هنوز
    برای ویزا اقدام نکردم به نظر شما برای چند جا دیگه هم تو کانادا اپلای کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ( میگم اگه قرار باشه به مشکل ویزا بخورم فرقی نمی کنه یه جا با چند جا یا برعکس
    اگه به مشکل نخورم با همین یه پذیرش کارم درست میشه دیگه. )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)