صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 171

موضوع: برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

پیش فرض برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

سلام

از دوستانی که تجربه دارند خواهشمندم در مورد من نظر بدن. من فوق و لیسانس از دانشگاه صنعتی اصفهان فارغ التحصیل شدم با معدل بالای 18 و 2-3 مقاله کنفرانس هم دارم.

برای مقطع دکتری من برای دانشگاه های Carnegie mellon, ucla, uci, Virginia tech, toronto, alberta, ucsd, EPFL, Duke, Maryland اپلای کرده ام. البته در گرایشی که خیلی در اون تجربه ندارم ولی علاقه مند هستم. با توجه به اینکه همه ی این دانشگاه ها رنکینگ زیر 100 دارند و جزو دانشگاه های خوب هستند، می شه بگید که آیا کافی هستند و شانس بالایی دارم یا نه؟

ضمنا من با هیچ استادی مکاتبه نداشتم و مستقیما apply کردم چون معمولا اساتید در صفحه هاشون نوشته بودند ایمیل زدن به ما تاثیری در پذیرش شما ندارد.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

سلام مرجان جان این که چند تا دانشگاه اپلای کنی بستگی به خودتون داره اما اینکه با اساتید مکاتبه نکردید زیاد جالب نیست چون به هر حال اگر یه مختصری از وضعیت شما و زمینه ی تحقیقاتیتون بدونن تاثیر بیشتری داره.

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanjoon نمایش پست ها
    سلام

از دوستانی که تجربه دارند خواهشمندم در مورد من نظر بدن. من فوق و لیسانس از دانشگاه صنعتی اصفهان فارغ التحصیل شدم با معدل بالای 18 و 2-3 مقاله کنفرانس هم دارم.

برای مقطع دکتری من برای دانشگاه های Carnegie mellon, ucla, uci, Virginia tech, toronto, alberta, ucsd, EPFL, Duke, Maryland اپلای کرده ام. البته در گرایشی که خیلی در اون تجربه ندارم ولی علاقه مند هستم. با توجه به اینکه همه ی این دانشگاه ها رنکینگ زیر 100 دارند و جزو دانشگاه های خوب هستند، می شه بگید که آیا کافی هستند و شانس بالایی دارم یا نه؟

ضمنا من با هیچ استادی مکاتبه نداشتم و مستقیما apply کردم چون معمولا اساتید در صفحه هاشون نوشته بودند ایمیل زدن به ما تاثیری در پذیرش شما ندارد.

با تشکر
    سلام اولا رزومه خیلی خوبی دارید اما در گرایش که گفتید تجربه ندارید بسته به اینکه این چقدر با تجربه هاتون تفاوت داره کارتو سخت ورقابت رو پیچیده تر میکنه.احتمالا شما از بچه هایی که تو اون جا واون رشته مد نظرتون قبول شدند آماری مثل از چه رشته هایی بودند وچه پروزه هایی اونجا انجام میشه دارید که اپلای کردید...
    اما حرفه ای اپلای نکردید.اپلای حرفه ای شامل انتخابهای خوب ومتوسط میشه یعنی از هر گروه شما چند تا دانشگاه اپلای کنید که شانستون بالاتر بره.
    پیشنهاد من اینه حتما چند تا دانشگاه با رنک های بالاتر از 100 هم اپلای کنید.البته از طریق تماس با اساتید
    و این جاهایی هم که اپلای کردید برید واستادهایی که موضوع مورد علاقتون رو انجام میدند پیدا کنید بهشون ایمل بزنید وابراز علاقه مندی کنید تو گروهشون باشید ویا سوال تخصصی بپرسید ایده بدید و......کلافشون کنید خلاصه!
    اما من اگه جای شما بودم وشرایط مالیم هم اجازه میداد حتما 15 تا 20 جا اپلای میکردم.رشتتون رو نمیدونم چیه اما از هلند هم غافل نشید

موفق وموید باشید
    این کاربر ،غیر فعال است.

ممنون از پاسخ
    رشته من computer engineering نرم افزار هستم و در دوره فوق کمی machine learning و computer vision کار کردم. ولی حالا تصمیم گرفتم برم سراغ bioinformatics. این دانشگاه ها همشون در رشته من رنکینگ خوبی داشتند و خودم طبقه بندی کردم و مثلا از 5 دانشگاه اول یکی و از 20-30 دانشگاه بعد 4-5 تا apply کردم و در SoP هم نوشتم که دوست دارم با چه استاد هایی کار کنم (اسم بردم). ولی الان که اکثر دانشگاه ها ددلاینشون گذشته، استرس دارم که نکنه هیچ کدوم از این ها پذیرش ندند!

نمره تافل و جی ار ای:
    pbt: 647
    ibt: 96
    gre: 370,800,3

Junior Member

ببینید اگه ددلاین تمام بشه online application رو هم می بندن شما هم نگران نباشید این دانشگاهها هیچ کس رو بی جواب نمی ذارن.به نظر من epfl با توجه به فاند فوق العاده ای که می ده گزینه واقعا عالییه ضمنا این دانشگاه دو تا پروفسور ایرانی داره که در زمینه machine learning آزمایشگاههای بزرگی دارن.
    با توجه به رزومه خوبی که دارین و نمره خوب زبانتون حتما موفق خواهید بود.

سلام آیا کسی میدونه فوق لیسانس از اکراین شانس پذیرش واسه دکترا اروپا داره؟
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    سلام آیا کسی میدونه فوق لیسانس از اکراین شانس پذیرش واسه دکترا اروپا داره؟
    متشکرم
    معلومه که شانس دارید .
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    معلومه که شانس دارید .
    با سلام و تشکر
    آیا شما کسی رو میشناسین که از اکراین فوق گرفته باشه و دکترا پذیرش گرفته باشه؟میتونین بیشتر اطلاعات بدین.ممنون

Junior Member

سلام خوب به هر حال شما فوقتون رو از همون اروپا گرفتید(یا می گیرید) پس قطعا شانسای زیادی واسه اروپا دارید اما نوع دانشگاهی که به شما پذیرش می ده برای phd بستگی به دانشگاهی که فوقتون رو گرفتید و معدل و مقاله هاتون داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    سلام آیا کسی میدونه فوق لیسانس از اکراین شانس پذیرش واسه دکترا اروپا داره
    متشکرم

با سلام به همگی
    من امسال برای مستر یا همون فوق لیسانس می خوام اقدام کتم با توجه به شرایطم چه دانشگاهی رو پیشنهاد کنید . آیا امکان فاند هم هست؟
    لیسانس مهندسی برق- معدل 16.60(دانشجوی ترم آخر دانشگاه ازاد)
    دوره های تخصصی plc را گذروندم
    یک سال سابقه کار مرتبط تو دو شرکت را دارم.
    TOEFL , GRE هم ندارم.
    ممنون می شم از راهنماییتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)