صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 171

موضوع: برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

سوالتون خیلی کلی هست دوست عزیز..هدفتون از پذیرش گرفتن چیه؟ فقط اینه از کشور خارج بشی؟ توی یه دانشگاه درست و حسابی پذیرش بگیری؟ انتخاب هات میتونه از اسیای شرقی باشه تا امریکا و کانادا

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

هدفم اینه که بتونم هر چه سریعتر پذیرش از اون دانشگاه بگیرم که سربازی نرم، ضمن این که دانشگاهشم خوب باشه و شانس گرفتن پذیرش واسه من داشته باشه.فقطم اروپا یا آمریکا یا کانادا باشه،ضمن این که واسه پذیرش اولیه هم مدرک زبان نخواد
    ویرایش توسط sahand_a : April 1st, 2011 در ساعت 02:09 AM دلیل: پینگلیش

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m_a_m_esfahani نمایش پست ها
    هدفم اینه که بتونم هر چه سریعتر پذیرش از اون دانشگاه بگیرم که سربازی نرم، ضمن این که دانشگاهشم خوب باشه و شانس گرفتن پذیرش واسه من داشته باشه.فقطم اروپا یا آمریکا یا کانادا باشه،ضمن این که واسه پذیرش اولیه هم مدرک زبان نخواد
    الآن دیگه برای پذیرش پائیز امریکا و کانادا دیر شده بخصوص که زبان هم ندارید.

Junior Member

سلام
    بهتره خودمون شخصا اقدام کنیم یا از طریق این موسسات که انجام میدن و مورد تایید وزارت علوم هم هستند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sk8erboy نمایش پست ها
    سلام
    بهتره خودمون شخصا اقدام کنیم یا از طریق این موسسات که انجام میدن و مورد تایید وزارت علوم هم هستند؟
    تجربه ثابت كرده بهترين روش اقدام شخصيه با استفاده از تجارب ديگران و البته اين سايت...خيلي از اين موسسات به دنبال مسائل ديگه اي هستن.

سلام و سپاس
    من طبق يك قانون احتمال رياضي مي گويم برعكس ميزان پذيرفته شدگان. يعني اگر پذيرفته شدگان در يك دانشگاه 10% يا 10/1 هستند، شما بايد 10/1/1 يعني 10 جا اپلاي كنيد. البته زندگي، رياضي نيست و شرايط ديگري مانند رزومه قوي، داشتن جواب خوب از اساتيد دانشگاههاي خارجي و ... ملاك است.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

سلام دوستان

یه تجربه شخصی! سعی کنید برای دانشگاه هایی بفرستید که از قبل با استادشون در ارتباط بودید! این داستان مخصوصا برای کانادا خیلی مهمه.
    یا اگر هم جواب از استاد ندارید، با دید باز اپلای کنید. مثلا چک کنید که تعداد استاد هایی که زمینه کاریشون به شما نزدیکه بالا باشه تو اون دانشگاه.
    خلاصه اینکه یک اپلیکیشن حساب شده، بتر از 100 اپلیکیشن بی دقت!

پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member

THe best places for applying for a PhD program are universities with similar research interest regardless of the University ranking. and also having the min requirement for that university. based on similar research interest I had a very good answer from a young professor in a university with a much higher ranking that I expected based on my credentials. Unfortunately he told ma that he has no PhD opening and will be happy to work with me for fall 2012.
    Finding such professors all around the world is a very crucial step in the process of applying. Based my experience if you do not apply blindly, you will not apply more than 5-6 different places.
    Success
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhang_alami نمایش پست ها
    سلام و سپاس
    من طبق يك قانون احتمال رياضي مي گويم برعكس ميزان پذيرفته شدگان. يعني اگر پذيرفته شدگان در يك دانشگاه 10% يا 10/1 هستند، شما بايد 10/1/1 يعني 10 جا اپلاي كنيد. البته زندگي، رياضي نيست و شرايط ديگري مانند رزومه قوي، داشتن جواب خوب از اساتيد دانشگاههاي خارجي و ... ملاك است.
    سلام
    می شه بگید این قانون ریاضی اسمش چیه و تو چه کتابی می شه در موردش خوند ؟

سلام به همه ی دوستان
    من لیسانس رو تو دانشگاه شریف خوندم .الان هم دانشجوی ارشد مخابرات نوری همین دانشگاه هستم . معدل ارشدم تا الان یعنی پایان سال اول 17.63 است ولی متأسفانه معدل کل لیسانسم به خاطر مشکلاتی که اوایل آن دوره ی تحصیلی داشتم خیلی پایینه 13.21 البته این رو هم بگم که معدل 60 واحد پایانیه ی لیسانسم هم باز بالای 16.5 است . از لحاظ recommend و TOFEL و GRE مشکلی ندارم . حالا از هر کسی که می دونه و واقعا مورد مشابهی رو دیده کمک می خواهم که آیا من می تمونم برای rank زیر 20 درخواست بدم یا نه و اصلا آیا این کار منطقی هست یا نه ؟ اگر نه پیشنهاد دوستان درخواست تو چه rank ی هست ؟ ضمنا من fund هم می خواهم .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)