صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 90

موضوع: شرايط Defer كردن پذيرش

Banned

پیش فرض پاسخ : شرايط Defer كردن پذيرش

isatis از این که می بینم می خوای defer کنی واقعا حالم گرفته شد اونم پس از این همه انتظار، حس تعلیق بدی باید باشه.

پیشنهاد می کنم تمامی جوانب رو بسنجی بعد تصمیم بگیری. ولی بر خلاف Masy که میگه
    آخه چرا DEFER ماها کلی از زندگی عقب هستیم به دلایل ...... دیگه چرا دستی دستی خودمون باید اینکار رو انجام بدیم
    نکند برادر
    من فکر می کنم خیلی خوبه که آدم از زمانش استفاده کنه و گام هاش رو منظم و مستمر (آهسته و پیوسته) برداره و کیفیت مطلوب رو حفظ کنه.
    تجربه ای که خودم داشتم به من این درس رو داد که با عجله کردن و قرار دادن بیش از اندازه خودم تحت فشار برای بدست آوردن هدفم، نه تنها من رو به هدفم نرسوند بلکه دچار پشیمانی نیز هم کرد.
    چمله معروفی هست که میگه Haste makes waste.
    شدیدا پیشنهاد می کتم تمامی جوانب رو در نظر بگیری، سپس قدم محکمی برداری.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abletx
    isatis از این که می بینم می خوای defer کنی واقعا حالم گرفته شد اونم پس از این همه انتظار، حس تعلیق بدی باید باشه.

پیشنهاد می کنم تمامی جوانب رو بسنجی بعد تصمیم بگیری. ولی بر خلاف Masy که میگه
    آخه چرا DEFER ماها کلی از زندگی عقب هستیم به دلایل ...... دیگه چرا دستی دستی خودمون باید اینکار رو انجام بدیم
    نکند برادر
    من فکر می کنم خیلی خوبه که آدم از زمانش استفاده کنه و گام هاش رو منظم و مستمر (آهسته و پیوسته) برداره و کیفیت مطلوب رو حفظ کنه.
    تجربه ای که خودم داشتم به من این درس رو داد که با عجله کردن و قرار دادن بیش از اندازه خودم تحت فشار برای بدست آوردن هدفم، نه تنها من رو به هدفم نرسوند بلکه دچار پشیمانی نیز هم کرد.
    چمله معروفی هست که میگه Haste makes waste.
    شدیدا پیشنهاد می کتم تمامی جوانب رو در نظر بگیری، سپس قدم محکمی برداری.
    سلام والا خودم هم موندم خيلي وقتم كمه براي اينهمه كار
    يه كوچولو هم اعتماد بنفسم كم شده
    بيشتر بايد فكر كنم
    ولي تا حالا كه خيلي فكر كردم
    بنظرم بهتره يه ترم دفر كنم ال خوب خوب فكر كنم
    شما ها لطف داريد ولي مطمئن باشيد ما تو مالزي كنار هم باشيم يا نباشيم اينجا هميشه كنار هم هستيم اينو مطمئنم
    انشالا شما ها همتون موفق باشيد
    فقط يه چيز اينا تو افر گفتن بايد درخواستو بنويسيم
    مي خواستم ازتون بخوام اگه اون فرمي كه رويا گفت كسي تونست برام پيدا كنه
    من ميگردم ولي پيدا نمي كنم
    ممنونم
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط isatis2006
    سلام اقا بهروز خيلي لطف كرديد
    مشكل من اينه كه بايد تا 12 روز ديگه اگه مي خوام defer كنم درخواستمو بدم
    مي خوام بگم من با وجود اينكه دفر كنم و فارغ التحصيل بشم باز هم قادرم كه پاسپورت بگيرم يا نه؟
    اونوقت توي اين مدت (طول يه ترم دفر شده) وضعيت من چي ميشه
    من معافيت تحصيلي دارم يا نه مشمولم؟

شما اگه نامه پذيرش داري(حالا صرفنظر ازينكه مي خواي ديفر كني يا نه)اين نامه رو بعد از فارغ التحصيلي ببر وزارتخونه يه پرونده تشكيل بده برو نظام وظيفه سند هم بذار تا پاسپورت بگيري.زماني كه شما نامه نظام وظيفه رو گرفتي و وثيقه تهيه كردي بردي اونجا نظام وظيفه برات معافيت تحصيلي صادر ميكنه و شما در اون مدت ديگه مشمول نيستي بلكه داري از معافيتت استفاده ميكني.فقط در حال حاضر به تنها چيزي كه نياز داري وجود يك نامه پذيرشه تا اين مراحلي كه گفتم بري دنبالش.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    نقل قول نوشته اصلی توسط isatis2006
    سلام اقا بهروز خيلي لطف كرديد
    مشكل من اينه كه بايد تا 12 روز ديگه اگه مي خوام defer كنم درخواستمو بدم
    مي خوام بگم من با وجود اينكه دفر كنم و فارغ التحصيل بشم باز هم قادرم كه پاسپورت بگيرم يا نه؟
    اونوقت توي اين مدت (طول يه ترم دفر شده) وضعيت من چي ميشه
    من معافيت تحصيلي دارم يا نه مشمولم؟

شما اگه نامه پذيرش داري(حالا صرفنظر ازينكه مي خواي ديفر كني يا نه)اين نامه رو بعد از فارغ التحصيلي ببر وزارتخونه يه پرونده تشكيل بده برو نظام وظيفه سند هم بذار تا پاسپورت بگيري.زماني كه شما نامه نظام وظيفه رو گرفتي و وثيقه تهيه كردي بردي اونجا نظام وظيفه برات معافيت تحصيلي صادر ميكنه و شما در اون مدت ديگه مشمول نيستي بلكه داري از معافيتت استفاده ميكني.فقط در حال حاضر به تنها چيزي كه نياز داري وجود يك نامه پذيرشه تا اين مراحلي كه گفتم بري دنبالش.
    اهان
    خب گرفتم
    پس مشكلي نيست ما فارغ كه شديم تشكيل پرونده هم كه داديم ميريم نظام وظيفه اونجا هم كه فرستادموون براي وثيقه بعدش هم ايشالا پاسپورتو ويزا و حله
    اقا دمتون گرم
    حالا تا يادم نرفته اين دفر كردن جزو سنوات محسوب ميشه يعني يه جورايي مرخصي دانشگاه هاي خودمونه ديگه درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    بچه ها من امروز با يكي از برو بچز مالزي كه upm مي خوند صحبت كردم
    لينك اين فرم defer رو بهم داد
    اوهه مراحل اپلاي يه بار ديگه بايد طي كنم خيلي خفن گفته
    ولي شوخي ميكنم بيخودي توضيح داده
    ولي هنوز قادر به defer نيستم
    به اين عثمان خان هم ميل زدم در مورد ثبت نام براي ترم ژانويه و شرايطش پرسيدم اصلا اميد ندارم به اين زوديا جوابمو بده
    ولي خب ما كاره خودمونو مي كنيم كه فردا نگيم اي داد بيداد كاشكي....
    بچه ها باز هم نياز مند كمك شما در مورد مدرك زبان و ثبت نام ترم دوم با شرايط من هستما هر كه يه چيزي فهميد در موردش دريغ نكنه
    مرسي
    راستي لينك اين فرم كه نميشه گفت مراحل دفر رو مي ذارم اينجا براي ايندگان اگه يه وقت نيازي بود يه دعايي هم براي ما هم بكنه
    موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    اخ يادم رفت لينكو بذارم
    اينه
    زير
    user manuals اولين گزينه deferment of semester هستش كه يه فايل چند صفحه اي word هستش
    http://sgsportal.upm.edu.my/portal/p..._schema=PORTAL

ApplyAbroad Veteran

بچه ها! در مورد دیفر کردن من یه اشتباهی کردم! اون فرمی که من گفته بودم ماله انصراف دادن بود. شما کافیه به سورت آنلاین توی همون جا که بهتون گفته که فبول میکنید یا دیفر بگید که میخواید دیفر کنید و یه نامه هم به GSO بنویسید و دلیل دیفر رو هم بگید. این کافیه.
    موفق باشید
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    شما کافیه به سورت آنلاین توی همون جا که بهتون گفته که فبول میکنید یا دیفر بگید که میخواید دیفر کنید و یه نامه هم به GSO بنویسید و دلیل دیفر رو هم بگید. این کافیه.
    موفق باشید
    سلام
    براي اينكه بصورت انلاين دفر كنيم هنوز زوده فكر كنم دو هفته ي ديگه بايد اينكارو بكنيم
    تا اون موقع صفه ي پورتابل همه تغيير كرده و به شكل الانش نيست
    من تا حالا چند بار دفر رو زدم ولي هيچ اتفاقي نيفتاده
    در مورد نامه بايد با استاد راهنما هم نامه رو بديم
    و موافقت اون هم جلب كنيم

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

يه سوال
    تو اون قسمتي كه براي accept or defer هست قسمت defer ش نوشته دفر براي ترم دوم 2008/2009 كه نوشته شروعش از نوامبره
    مگه ترم دومشون اونا زانويه نيست
    چه جوريه كه نوشته نوامبر
    گزينه ي دومش هم نوشته first ppl semester 2009/2010(jun)
    و ترم بعديشون هم ژوئن 2009 مغرفي كرده كه جولاي هست نيم دونم چرا اينجوري گفتن
    كسي ميدونه منظورشون چيه؟
    راستي اين ppl ديگه يعني چه؟
    راستي حالا كه درم سوال مي پرسم بزار بپرسم كسي ميدونه براي كسايي كه دفر كردن دوباره نامه ي پذيرش مياد يا نه؟

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

سلام
    من آخرش متوجه نشدم چطور هست شرايط defer هركس يه چيزي گفته !
    من ميخوام براي defer UTM كنم !! كسي ميدونه چطور هست ؟
    امضا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)