صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 90

موضوع: شرايط Defer كردن پذيرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرايط Defer كردن پذيرش

با عرض سلام.به نظر شما برای درخواست اولیه دفر یک ترم در UM چه نامه ای بزنم؟مشکل من اینه که تافل رو نتونستم بگیرم برای ترم sep(ولی پذیرش مشروط دارم) و اینکه شاغل هستم و زمان بیشتری برای زبان خوندن لازم دارم.آیا همین علت رو در نامه ذکر کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samin777 نمایش پست ها
    با عرض سلام.به نظر شما برای درخواست اولیه دفر یک ترم در UM چه نامه ای بزنم؟مشکل من اینه که تافل رو نتونستم بگیرم برای ترم sep(ولی پذیرش مشروط دارم) و اینکه شاغل هستم و زمان بیشتری برای زبان خوندن لازم دارم.آیا همین علت رو در نامه ذکر کنم؟
    سلام من ترم پیش همین دانشگاه دیفر کردم یه گواهی پزشک گرفتم مبنی بر 3 ماه استراحت به علت مشکل مفصل پا بعد برای رییس دانشکده و منشی همون قسمت ایمیل کردم و در ضمن یک کپی از این گواهی و تقاضا دیفر رو شخصا دادم یکی از دوستانم برد خوده دانشکده قبولیم و اونا گفتن تا ماه مارس جواب با ایمیل می یاد و اومد به صورت یه ایمیل معمولی ولی اپلیکیشن استتوسم هنوز تغییر نکرده اخه گفته بودن تغییر می کنه
    نکته دیگه اینکه با اقای ال علی نماینده ایرانی یو ام هم تو مالزی صحبت کرده بودم ایشون بهم گفتند نامه رو دستی و حضوری به وسیله کسی که اونجا دارم ببرم به خوده دانشکده تحویل بدم این طوری بهتره .به نظر من یه تماس با ایشون بگیرید خوبه راهنمایی می کنند .شمارشون رو براتون می فرستم فقط فکر کنم بهتره ساعت 9صبح تماس بگیرید.واسه اطلاعات بیشتر با دفت ریو ام تو تهران تماس بگیرید.

Junior Member m&k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication

دوستان معمولا چند ترم میشه دیفر کرد>

Junior Member

سلام
    کسی میدونه چطور میشه درusm در مقطع کارشناسی دیفر کرد؟
    نیاز هست که حضوری برم؟

با سلام
    من شنیدم تا 2 ترم میشه دیفر کرد
    البته ممکنه هر دانشگاهی قوانین مختص خودش رو داشته باشه در این مورد
    و در مقاطع مختلف هم فرق کنه
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط m&k نمایش پست ها
    دوستان معمولا چند ترم میشه دیفر کرد>

دوستان لطفا کمک کنید من میخوام دیفر کنم پذیرشم دقیقا آخرین روز ثبت نام اومد نمیتونم هیچ گزینه ای رو تو profilam انتخاب کنم یک هفته ام گذشته ولی تغییری نکرده
    ایمیلم زدم سه روز تعطیله اونجا فکر نکنم حالا حالا جواب بدن تا 21 sep بیشتر وقت ندارم
    چی باید بکنم دیگه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنعتی شریف- مکانیک

دوستان اگه دیفر کنیم در مورد سربازی به مشکل بر می خوریم؟ کسی در جریان هست؟
    من فرصت یه سال بعد فارغ التحصیلیم تموم شده.

Junior Member

سلام، خسته نباشید.
    دوستان من برای upm پذیرش گرفتم، آفر لتر هم برایم صادر شده که مربوط به همین ترمه، اما به دلیل اینکه برای دریافت ویزا نیاز به VDR دارم و پروسه ی دریافتش چند هفته طول میکشه، نمیتونم این ترم شرکت کنم.
    الان میخواهم دیفر کنم برای ترم بعد، تماس گرفتم آنجا گفتند باید ایمیل کنید. کسی از دوستان ایمیلشون رو داره که برایم ارسال کنه تا من براشون درخواست کتبی بفرستم؟
    باتشکر

Junior Member

من از دو جا پذیرش تو امریکا دارم که بین اینکه کدوم رو برم خیلی مرددم. اگر یکی رو برم و اون یکی رو دیفر کنم برای ترم یا سال بعد که اگه راضی نبودم از اولی اونیکی رو ترنسفر کنم، از نظر قانونی مشکلی نداره؟ ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه در این خصوص.

Junior Member saeed_zee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Amirkabir

سلام دوستان
    يك شرايط برام پيش آمده نمي دونم چكار كنم. من ار كانادا براي بهار ٤ May پذيرش فول فاند داشتم. فرداي روزي كه ويزاي كانادام اومد جواب آمريكا يه دانشگاه بهتر با فاند بهتر براي fall آمد. مي خوام برم آمريكا و كانادا را ديفر كنم.

١) براي ديفر كردن پذيرش كانادا چه بهانه بيارم؟ استادم مي دونه ويزام آمده، سربازي هم ندارم. Run out of excuses مي ترسم مشكل خانواده بگم بفهمه و كلا كنسل كنه، مخصوصا اينكه خودش كانادايي نيست و قبلا داستان مارو داشته
    ٢) الان كه ويزا كانادا تو پاسپورتم هست، چي بگم به آفيسر موقع مصاحبه ويزا آمريكا؟

ممنون مي شم راهنمايي كنيد

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)