صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: بیمه دانشجویی معتبر در کشورهای اروپایی

پیش فرض پاسخ : بیمه دانشجویی معتبر در کشورهای اروپایی

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian80
    سلام
    اين atlas International در ليست كشورهايي كه تو فرمش هست ايران را نداره. آيا براي ايراني ها هم خدمات مي ده؟
    من Swisscare رو ایمیل زده بودم و سؤال کردم. گفتند مشکلی نیست ولی اطلس رو نمیدونم، به شرکت ایمیل بزنید و سؤال کنید.

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

سلام
    از کسی شنیده ام که بیمه های دانشجویی (توی اروپا) خدمات دندان پزشکی رو پوشش نمیدن.
    سوالم از دوستانی که اون طرف دانشجو هستن اینه که بیمه کدوم شرکت هستن و آیا خدمات اون شرکت محدودیتی داره یا نه؟ (خصوصن در مورد چشم پزشکی و دندان پزشکی)
    و سوال دوم اینکه آیا دانشگاه نقشی توی بیمه کردن دانشجوها داره یا نه. مثلن اگه تخفیف خاصی میده بابت کار کردن با شرکت خاصی، یا ... . میخام بدونم دستمون چقد بازه توی انتخاب شرکت و نوع بیمه مون.

مرسی

بیمه دانشجویی در فنلاند دندان پزشکی هم (تا حدی) شامل میشه و هزینه اون بسیار ناچیزه. البته این فقط برای رسیدگی سطحی هست یعنی برای جراحیهای سنگین فک و دندان بعید میدونم (البته تجربه اش رو هم نداشته ام!) به هرحال از شما میخواهند تا در دوران تحصیلتون یک بیمه تکمیلی دیگری هم به همراه داشته باشید و جزء Requirementهای ویزاست. با اون بیمه تکمیلی دیگه جای نگرانی وجود نداره.

Senior Member maryamf آواتار ها

آقای علی7

یادمه شما خیلی دنبال یه بیمه خوب بودین. آخر کدوم بیمه به نظرتون از همه به صرفه تر اومد؟

من swisscare رو که نگاه کردم به نظرم خوب اومد، ولی آخر نفهمیدم برای دندون پزشکی تا چه حد بیمه می کنند. ضمنا انگار بیمه، چشم پزشکی رو شامل نمیشه! راستی من منظورشونو از توضیحات زیر نفهمیدم:

7.4 Special condition ?
    The Company is entitled to reduce or refuse to pay compensation for dental treatment
    expenses if it must be assumed, based on an assessment by a dentist, that your teeth were in a considerably poorer condition than the teeth of persons of the same age who attend regular check-ups and any treatment recommended in connection with such check-ups
    .

راستی از متنش اینجور که من متوجه شدم اگه بخواهیم جایی مسافرت بریم باید یه هزینه دیگه هم پرداخت کنیم که مثلا اگه این مسافرت با ماشین شخصی باشه باید 130 یورو در روز به ازای هر فرد بدیم!! اشتباه می کنم؟ مثلا اگه تو اروپا بخوایم بریم کنفرانس یا توریسم باید هزینه بدیم؟

پیشاپیش ممنونم

راستش من همین Swiss care گرفتم. برای دندان پزشکی و فیزیو تراپی تا سقف 1300 پرداخت میکنند. (جزء معدود بیمه هاییست که برای دندان پزشکی و روان پزشکی هم خدمات ارائه میده. البته امیدوارم به هیچکدام از اینها، هیچ وقت، نیازی پیدا نکنید). معنی اون متن هم اینه: شما زمانی که برای بیمه اقدام میکنید گواهی میکنید که در سلامت کامل به سر میبرید و اگه از قبل بیماری خاصی داشته باشید و این بعدا ً عود کنه و دچار مشکل بشید و اینو متوجه بشن، بیمه پرداختی نمیکنه. اینجا هم ذکر شده که اگه مثلا ً یک عمل پر خرجی روی دندان شما انجام شد و دندانهای شما از نظر پزشک، نسبت به یک آدم معمولی توی سن و سال شما خیلی خرابتر باشه بیمه پرداختی انجام نمیده. احتمالا ً پزشک باید گواهی بده که دندان شخص بیمار خیلی درب و داغون و مورد دار نیست.

بیشتر بیمه ها با توجه به مقصد به شما تعلق میگیره و مثلا ً توی بیمه من دقیقا ً ذکر شده که برای فنلاند میباشد. داستان 130 یورو رو نمیدونم ولی برای مسافرتهای یک هفته ای یا کمتر و بیشتر اگه لازم داشتید میتونید با قیمت خیلی کمتر از این حرفها برای مقصدهای مسافرتیتون بیمه تقاضا کنید ولی تکرار میکنم: هیچ اطلاعی در زمینه اینکه آیا امکان تقاضا برای چند کشور یا منطقه وجود داره یا نه ندارم ولی بیمه هایی که من تا حالا دیده ام برای استفاده در کشور مقصد خاصی است.

Member malicete آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Automation & Robotics, Technical University of Dortmund

من هم منظورم دقیقن همون بیمه تکمیلی بود که جزو الزامات دانشگاه هم هست.
    به هر حال ممنون از راهنمایی، خیالم راحت شد، چون اینطور که شما میگی نوع خدمات کاملن بستگی به شرکت داره و با بررسی مناسب میشه بهترینشون رو انتخاب کرد.

دوستان من میخوام swisscare بگیرم لطفا راهنمایی کنید:
    دوستانی که استفاده میکنید از خدماتش بگید لطفا. عمل های جراحی رو هم شامل میشه؟یا مثلا شکستگی ها؟

من اگه فردا پولو پرداخت کنم مدرکی چیزی برام با ایمیل میفرستند که سری پرینت بگیرم ببرم سفارت کارمو انجام بدم یا باید صبر کنم برام پست کنند؟
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    دوستان من میخوام swisscare بگیرم لطفا راهنمایی کنید:
    دوستانی که استفاده میکنید از خدماتش بگید لطفا. عمل های جراحی رو هم شامل میشه؟یا مثلا شکستگی ها؟

من اگه فردا پولو پرداخت کنم مدرکی چیزی برام با ایمیل میفرستند که سری پرینت بگیرم ببرم سفارت کارمو انجام بدم یا باید صبر کنم برام پست کنند؟
    به محض پرداخت پول بصورت آنلاین، بیمه نامه براتون ایمیل می شه.

Junior Member

کسی ار ایران بیمه swisscare رو خریده؟ از کجا کارت اعتباری گرفتید چون ظاهرا سقف کارت اعتباری 500$ و هزینه بیمه 450 یورو یعنی حدود 650$. ممنون می شم اگه کسی تجربه ای داشته راهنمایم کنه.

Senior Member pouya4 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amsal نمایش پست ها
    http://www.internationalstudentinsur...ent-insurance/ اینو دیدید ؟

این رو هم پیدا کردم ببین با هم دیگه با دنبال واژه هاش بگردیم .
    http://www.isic.ir/html/index.php?na...article&sid=25
    در مورد سایت اولی وقتی ملیت رو انتخاب می کنیم این میاد:

We're sorry, but we are unable to accept your application due to U.S. economic sanctions and embargo programs and/or other applicable trade sanction laws.

بدون شرح...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)