صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 263

موضوع: Michigan Technological University

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

پیش فرض پاسخ : Michigan Technological University

سلام من امسال واسه دکترا اینجا اپلای کردم ولی تو اپلیکیشنم زده برای مستر اقدام کردم . آیا کس دیگه ای چنین مشکلی داره؟

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    سلام من امسال واسه دکترا اینجا اپلای کردم ولی تو اپلیکیشنم زده برای مستر اقدام کردم . آیا کس دیگه ای چنین مشکلی داره؟
    شما برو تو http://mymichigantech.mtu.edu بعد اون پایین یه ایمیل داره، با اون تماس بگیر مشکلتو بگو درست میکنه.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

سلام دوستان. من به کمک فوری دوستان احتیاج دارم. من از این دانشگاه پذیرش بدون فاند برای مستر گرفتم. اما بعد یک ماه از فرستادن مدرک آیلتس توی سایت نوشته که مدرک رسمی آیلتس به دستشون نرسیده. آیا کسی هست که مدرکیو برایشون با DHL فرستاده باشه؟ آخه proof of delivery که DHL بهم داده به mailroom فرستاده شده توی milwaukee و کسیم امضاش نکرده. نمی دونم که DHL مدارکو اشتباه فرستاده یا نه (من ریز نمراتمم از دانشگاه فزستادم با DHL رفته به همون آدرس)؟ منشی شونم که جواب درستی به آدم نمی ده. یه سوال دیگه هم دارم و اونم اینه که bank statement و certificate of finances رو آپلود کنم کافیه یا اینکه باید پستشون کنم. اگه کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم چون واقعا نگرانم.

رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh6 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به کمک فوری دوستان احتیاج دارم. من از این دانشگاه پذیرش بدون فاند برای مستر گرفتم. اما بعد یک ماه از فرستادن مدرک آیلتس توی سایت نوشته که مدرک رسمی آیلتس به دستشون نرسیده. آیا کسی هست که مدرکیو برایشون با DHL فرستاده باشه؟ آخه proof of delivery که DHL بهم داده به mailroom فرستاده شده توی milwaukee و کسیم امضاش نکرده. نمی دونم که DHL مدارکو اشتباه فرستاده یا نه (من ریز نمراتمم از دانشگاه فزستادم با DHL رفته به همون آدرس)؟ منشی شونم که جواب درستی به آدم نمی ده. یه سوال دیگه هم دارم و اونم اینه که bank statement و certificate of finances رو آپلود کنم کافیه یا اینکه باید پستشون کنم. اگه کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم چون واقعا نگرانم.
    proofمن هم امضا نشده. احتمالا رفتن تعطیلات ژانویه و پستچی هم در زده کسی نبوده انداخته تو صندوق

درود
    Mail any required official documents to the Graduate School . This may include your proof of degree and certification of finances (International students). Although you can send unofficial test scores for your application review process, we must also receive official score reports directly from the testing agency to complete your enrollment.
    این دانشگاه Official Transcripts رو خواسته یعنی باید پست بشه دیگه؟همون proof of degreeمنظورشه؟
    بعد ریپورت نمرات رو غیررسمی بدیم فعلا کارمون راه میفته تا پذیرش دادن بعد رسمی... مشکلی که پیش نمیاد؟( برای اطمینان میپرسم)
    و اون proof of certification of finance قبل از پذیرش گرفتن لازمه؟!
    سپاس
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    درود
    Mail any required official documents to the Graduate School . This may include your proof of degree and certification of finances (International students). Although you can send unofficial test scores for your application review process, we must also receive official score reports directly from the testing agency to complete your enrollment.
    این دانشگاه Official Transcripts رو خواسته یعنی باید پست بشه دیگه؟همون proof of degreeمنظورشه؟
    بعد ریپورت نمرات رو غیررسمی بدیم فعلا کارمون راه میفته تا پذیرش دادن بعد رسمی... مشکلی که پیش نمیاد؟( برای اطمینان میپرسم)
    و اون proof of certification of finance قبل از پذیرش گرفتن لازمه؟!
    سپاس
    فکر کنم غیر رسمی اگه امضا و مهر دانشگاه روش باشه کافیه. کارنامه gre و تافل رو قبول می کنن اگه مشکلی باشه میگن چون اگه شما میخوای غیررسمی بفرستی همشو میتونی تو mymichigan آپلود کنی. درباره financial statement هم هر وقت اکسپت گرفتی واسه i20 لازم میشه و الان نیازی نیست بفرستی. موفق باشی.

ممنونم
    یعنی دانشنامه رو باید پست کنیم؟
    proof of degree منظورش دانشنامه س؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    ممنونم
    یعنی دانشنامه رو باید پست کنیم؟
    proof of degree منظورش دانشنامه س؟
    به من بدون مدرک رسمی آیلتس (البته pdf اشو آپلود کردم) و ریز نمرات (باز هم فقط pdf) پذیرش دادن. الان هم فقط نمره رسمی آیلتس و BS ازم می خوان. پس فکر نمی کنم برای گرفتن پذیرش نیازی به ارسال ریزنمرات و مدرک رسمی تون باشه. آپلود کنید کافیه.

Senior Member

کلا مدارک مورد نیاز این دانشگاه آپلودیه.

آخه اینو به من گفتن (از نمرات تافل جی ار ای و ریزنمرات پرسیده بودم که میشه غیر رسمی بدم الان؟)
    We will make our choices from the list of
    those having a completed application (including the official copies)
    during the few days we take to make our decision.