صفحه 15 از 27 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 263

موضوع: Michigan Technological University

Junior Member moshasen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M University, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : Michigan Technological University

من مهندسی مکانیک هستم
    پذیرش دکترا

Member rahattar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط moshasen نمایش پست ها
    من مهندسی مکانیک هستم
    پذیرش دکترا
    ممکنه لطفا شرایطتون مثل معدل و مقاله و غیره رو بیان کنید
    منم برای مکانیک اپلای کردم ولی هنوز نه ایمیلی برام اومده و نه تو Mymichigantech چیزی اومده

Member rahattar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. UNC Charlotte

سلام، الان داشتم mymichigantech رو چک می کردم جلوی وضعیت نوشتهGrad Accept-Pending Financials
    کسی ایده ای داره?

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط rahattar نمایش پست ها
    سلام، الان داشتم mymichigantech رو چک می کردم جلوی وضعیت نوشتهGrad Accept-Pending Financials
    کسی ایده ای داره?
    پذیرش به شما داده شده ولی
    fund! where art thou???
    با تماس با دانشکده ی مرتبط و اساتید پیگیر گرفتن فاند بشین، در غیر اینصورت باید BS بدین و I20 تحویل بگیرین.
    کلا این دانشگاه خون گرمه و به همه خوش آمد میگه، ولی گرفتن فاند از هر دپارتمانی راحت نیست.
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

سلام
    من هم ازاین دانشگاه پذیرش گرفتم، مستر مهندسی عمران. ولی وضعیت فاند مشخص نیست. فقط تو ایملیشون گفتن که با دپارتمانتون تماس بگیرین. از بدشانسی، این دانشگاه تنها دانشگاهیه که من با هیچ استادی مکاتبه نکردم و همینجوری اپلای کردم. شما فکر میکنید الان بهترین کار برای من چیه؟
    اندکی صبر، سحر نزدیک است.

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط ماریا نمایش پست ها
    سلام
    من هم ازاین دانشگاه پذیرش گرفتم، مستر مهندسی عمران. ولی وضعیت فاند مشخص نیست. فقط تو ایملیشون گفتن که با دپارتمانتون تماس بگیرین. از بدشانسی، این دانشگاه تنها دانشگاهیه که من با هیچ استادی مکاتبه نکردم و همینجوری اپلای کردم. شما فکر میکنید الان بهترین کار برای من چیه؟
    سلام دوست عزیز
    همانا شما را به مکاتبه با اساتید با objective Application for RA تشویق مینمایم!
    البته بهتره یک بار یا Head هم مکاتبه کنین و در مورد منابع فاند ازش بپرسین!
    کلا تو رشته های مهندسی فاند به ندرت دادن از سال اول،
    من دانشکده فیزیک اپلای کردم و مثل اینکه وضعیت بهتره ولی هنوز منتظر جواب اولیه هستم (گفتند : You will hear more from us by early march)
    موفق باشی
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member hadi44 آواتار ها

سلام به همه دوستان

من ایمیل پذیرشم 20 فوریه اومد که اکسپت شدم (PhD مکانیک). اما گفتن که GTA نداریم و برای GRA هیچ کدوم از استادا فعلا اعلام نیاز نکردند. بعد فرداش به رئیس تحصیلات تکمیلی دانشکده ایمیل زدم، اونم 3 سوت جوابمو داد که "The online acceptance stated :Please be advised that funding is not available from the department as a GTA. GRA decisions are made by individual faculty members but none have expressed a need for GRAs at this time."

تو صفحه FAQ دانشکده هم که میخوندم، زده بود فاندها در ماه مارچ و ایپریل معلوم میشه تکلیفشون. ما که فعلا منتظریم. لطفا اگه کسی فاندش اوکی شد خبر بده، ممنون

Junior Member hadi44 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rahattar نمایش پست ها
    کسی ایده ای داره?
    واسه منم اینجوری بود که تو پست قبلی توضیحاتشو دادم. برای 2 نفر از دوستان که توی دانشگاه تهران هستن هم مثل بنده و شما هست.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ماریا نمایش پست ها
    سلام
    من نمی دونم چرا امسال اینطوریه...هر جا ما اپلای کردیم میگن پول نداریم....یکی از اساتید اینجا که خودش بیشتر از من دنبال کارامه بهم گفته دارم تلاش میکنم برات فاند جور کنم...احیانا خودت منبع مالی اضافی نداری که اگه کم بود فاندت، بتونی پوشش بدی؟...ما هم گفتیم استاد ما گور نداریم که کفن داشته باشیم...هیچی دیگه فعلا خبری نیست ازش...فکر کنم رفته تو صف فاند واستاده...

شما هم بهتره شروع کنی به مکاتبه...ایشالله استادای مورد مکاتبه شما وضعشون بهتر باشه....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    من نمی دونم چرا امسال اینطوریه...هر جا ما اپلای کردیم میگن پول نداریم....یکی از اساتید اینجا که خودش بیشتر از من دنبال کارامه بهم گفته دارم تلاش میکنم برات فاند جور کنم...احیانا خودت منبع مالی اضافی نداری که اگه کم بود فاندت، بتونی پوشش بدی؟...ما هم گفتیم استاد ما گور نداریم که کفن داشته باشیم...هیچی دیگه فعلا خبری نیست ازش...فکر کنم رفته تو صف فاند واستاده...

شما هم بهتره شروع کنی به مکاتبه...ایشالله استادای مورد مکاتبه شما وضعشون بهتر باشه....
    من مسئول پذیرش فوق لیسانس مکاتبه کردم گفت که همه گرجویت ها برای TA در نظر گرفته میشن، برای RA هم با اساتید مرتبط تماس بگیر. به مرتبط ترین استاد ایمیل زدم، پروژه نداشت. به مسئول مرکز تحقیقات حمل و نقل که رشته اصلی منه ایمیل زدم، سه روزه جواب نداده. منم تصمیم گرفتم که فعلا تا مارچ صبر کنم بعد ببینم چی میشه. توکل به خدا.
    اندکی صبر، سحر نزدیک است.