صفحه 24 از 27 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 263

موضوع: Michigan Technological University

پیش فرض پاسخ : Michigan Technological University

من همون جوری که حدس میزدم پزیرش بدون فاند دادن برام برای پاییز 2016. دوستان احتمال داره با رایزنی فول فاند بشیم یا قید این پزیرش رو بزنیم بره ؟؟؟

به به مبارک باشه چه قدر زود جوابتون اومد. ایمیل زدید پرسیدید؟
    ریپورت تافل جی آر ای که نفرستادید؟

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    من همون جوری که حدس میزدم پزیرش بدون فاند دادن برام برای پاییز 2016. دوستان احتمال داره با رایزنی فول فاند بشیم یا قید این پزیرش رو بزنیم بره ؟؟؟
    سلام. من قبلا که بهشون ایمیل زدم اینجوری جواب دادن. من که برداشتم این بود که فاندی وجود نداره و بی خیال اپلای برای این دانشگاه شدم(مخصوصا با دیدن اون several).

این سوال و جواب biomedical engineering :
    2- What kind of financial support is available to new PhD graduate
    students? Do you offer tuition remission and living stipends?

We do have some students who received tuition and stipend. However, this is not guaranteed. We have several PhD student who do not received any support. The financial support is based on your application packet and also on funding availability. Typically first year PhD students do not receive support. Once you have established an advisor and if the advisor has funding you may receive support, however, this is also not guaranteed.

حالا این typically رو این جا برای دلخوشی ما گذاشته یا نه نمیدونم. من اگر به جای شما بودم به استادا ایمیل می زدم شاید exceptionally فاند بدن قبل از رفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehditaremi نمایش پست ها
    به به مبارک باشه چه قدر زود جوابتون اومد. ایمیل زدید پرسیدید؟
    ریپورت تافل جی آر ای که نفرستادید؟
    مرسی. من این دانشگاه رو چون رایگان بود واسه فان (!) فرستادم نه ریپورت و نه پست داشتم بهشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_faz نمایش پست ها
    سلام. من قبلا که بهشون ایمیل زدم اینجوری جواب دادن. من که برداشتم این بود که فاندی وجود نداره و بی خیال اپلای برای این دانشگاه شدم(مخصوصا با دیدن اون several).

این سوال و جواب biomedical engineering :
    2- What kind of financial support is available to new PhD graduate
    students? Do you offer tuition remission and living stipends?

We do have some students who received tuition and stipend. However, this is not guaranteed. We have several PhD student who do not received any support. The financial support is based on your application packet and also on funding availability. Typically first year PhD students do not receive support. Once you have established an advisor and if the advisor has funding you may receive support, however, this is also not guaranteed.

حالا این typically رو این جا برای دلخوشی ما گذاشته یا نه نمیدونم. من اگر به جای شما بودم به استادا ایمیل می زدم شاید exceptionally فاند بدن قبل از رفتن.
    منم احتمال میدادم که فاندی نباشه. از بچه های دانشگاه شون پرسیدم گفتن سال اول باید بیخیال فاند بشی !!! اینجوری هم که بچه ها تو این فروم گفتم شهرش ام چندان خوب نیست ! حالا ما یک ایمیلی به استاداش میزنیم اگه فاند دادن چرا نریم

Junior Member

سلام.
    جواب اپلیکیشن من هم اومد-دکترای مکانیک. پذیرش دادن ولی فاند نه. تو ایمیل گفته شده که پوزیشن TA نیست و برای RA هم استادا فعلا درخواست دانشجو نکردن! من هم به استادا میل میزنم ببینم چی میشه! طبق گفته دوستان هم این دانشگاه بیشتر فان بود اپلایش. فقط خدا کنه اولین و اخرین ادمیشن ما نباشه

Junior Member

دوستان حالا به نظرتون ارزش داره با هزینه شخصی بریم این دانشگاه اگر از جایی دیگه پذیرش نداشتیم یا نه یک سال دیگه صبر کنیم برای جاهای دیگه درخواست بدیم؟ از فان و مان بودن بگذرید ببینیم چکار کنیم بقیه رو هم دلسرد نکنید از رفتن. حتما باید پول بدین واسه اپلیکیشن تا فان نباشه براتون و به دلتون بچسبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    دوستان حالا به نظرتون ارزش داره با هزینه شخصی بریم این دانشگاه اگر از جایی دیگه پذیرش نداشتیم یا نه یک سال دیگه صبر کنیم برای جاهای دیگه درخواست بدیم؟ از فان و مان بودن بگذرید ببینیم چکار کنیم بقیه رو هم دلسرد نکنید از رفتن. حتما باید پول بدین واسه اپلیکیشن تا فان نباشه براتون و به دلتون بچسبه؟
    شما اگه میتونی با هزینه خودت بری، چه به لحاظ شهر و چه به لحاظ رتبه، به نظر من دانشگاه های بهتری هست. این دانشگاه هم تا 1 June تو ایمیلی که بهم دادن گفتن میتونی آفر رو قبول یا رد کنی. حالا اگه شما مشکل سربازی و تلف کردن وقتت رو نداری، میتونی یک سال صبر کنی. ولی اگه فقط همین یه آپشن رو داری، برو اونجا بعدش اونجا به فکر اپلای دوباره و ترنسفر باش که باز هر چی باشه دستت از اینجا خیلی بازتره!

من بعد دو سه روز وقت گذاشتن برای تکمیل اپلیکیشن این دانشگاه، به فاصله 2 روز جوابم اومد و ریجکت شدم. دلیلش رو هم معدل پایین ذکر کردن که معدل کارشناسی من هم واقعن خیلی پایینه. اما بقیه رزومه ام کاملن قابل قبوله و در صورت اینکه به صورت کلی بهش نگاه بشه میتونه پذیرش بگیره. در هر صورت ظاهرن خود Graduate Office رو معدل حساسه و اصلن به دپارتمان نمیفرسته که اونها بعدش شاید به صورت پکیج یه اپلیکیشن رو مورد قضاوت قرار بدن. من با همین شرایط از بعضی جاهای دیگه آفر و مصاحبه گرفتم و منتظر اومدن جوابهام هستم.

Junior Member

دوستان کسی برای ارشد در دانشکده برق و کامپیوتر اقدام کرده که نتیجش هم اومده باشه ؟ چرا همه دانشکده ها جواب دادن ولی این دانشکده هیچ جوابی نداده هنوز ؟ دیر نیست ؟