صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 95

موضوع: بیوتکنولوژی (Biotechnology)

Junior Member

پیش فرض بیوتکنولوژی (Biotechnology)

سلام دوستان از کجا میشه لیست بهترین دانشگاهها رو در رشته بیوتکنولوژی پیدا کرد یا اگر دوستان اطلاعاتی دارن ممنون می شم در میان بگذارن البته برای دکترا
    به دنبال هر آنچه که هستی اگر تلاش کنی کائنات نیز به کمک تو خواهند آمد.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاهها در رشته بیو تکنولوژی

به ranking مربوط به Biological Sciences دانشگاههای آمریکا سری بزنید: http://biomedbox.5d6d.com/thread-60-1-1.html
    من تا به حال رده بندی بیوتکنولوژی رو جایی ندیدم اما ranking مربوط به Biological Sciences وجود داره که در بالا لینکش رو آوردم.
    اگه دقیقا زمینه تحقیقاتیتون رو بگید شاید بهتر بشه کمک کرد.

Junior Member

ممنون دوست خوبم بیشتر سلولی مولکولی مد نظرم هست در ضمن من تعریف هلند رو در این مورد زیاد شنیدم شما کجا را معرفی می کنید راستی گرایش ما به GRE احتیاج داره یا نه ؟
    به دنبال هر آنچه که هستی اگر تلاش کنی کائنات نیز به کمک تو خواهند آمد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafar
    ممنون دوست خوبم بیشتر سلولی مولکولی مد نظرم هست در ضمن من تعریف هلند رو در این مورد زیاد شنیدم شما کجا را معرفی می کنید راستی گرایش ما به GRE احتیاج داره یا نه ؟
    به نظر من در آمریکا دانشگاههایی که در ranking عمومی بالاترند توی این رشته هم بهترند. اما در مورد اروپا در کشورهایی مثل هلند و آلمان و ..... هم به علت کمبود نیروی محقق، ورود به این رشته ها برای مقطع PhD آسونه و کمک هزینه های خوبی هم می دن. تفاوتی که با آمریکا دارند هم بیشتر در مورد کمیت کارهای تحقیقاتی در فیلد شما هست نه کیفیت.

Junior Member

پیش فرض دوستان، کسی هست که در پیدا کردن گروه نانوبیوتکنولوژی به من کمک کنه؟

سلام
    من هر چه تلاش کردم تا اینکه گروه نانوبیوتکنولوژی را در آمریکا پیدا کنم موفق نشدم. آیا کسی هست منو راهنمایی کنه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : دوستان، کسی هست که در پیدا کردن گروه نانوبیوتکنولوژی به من کمک کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshar63
    سلام
    من هر چه تلاش کردم تا اینکه گروه نانوبیوتکنولوژی را در آمریکا پیدا کنم موفق نشدم. آیا کسی هست منو راهنمایی کنه؟

ببخشید من این سوال رو نمیفهمم
    منظورتون دانشگاه هایی که این رشته رو داشته باشند؟؟

یا این گروه یه گروه خاصیه که تو امریکاست ولی شما پیدا نمیکنید؟
    اگه دنبال دانشکده خاصی هستی شاید با این عنوان نتونی پیدا کنی ولی در دانشکده های مثلا مهندسی پزشکی- پزشکی- شیمی و ........بعنوان زمینه تحقیق باید پیدا بشه

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دوستان، کسی هست که در پیدا کردن گروه نانوبیوتکنولوژی به من کمک کنه؟

also you can check in biosciences, chemistry and chemical engineering for nanobiophysics..
    I guess there are few groups that have been named nanobiotechnology.. you should check which professors or research groups are working in these area of knowledge..

Senior Member

همون طور که دوستان گفتند دپارتمانی به این اسم نیست. دنبال lab هایی بگرد که رو این موضوع کار می کنند.

پیش فرض BIOTECHNOLOGY, branches,hot research topics,high rank universites

درود بر باتجربه های فروم,بیولوژیستها!بیوتکنولو ژیستها!و تمام آنانی که دستی بر آتش حیات دارند!!!
    لطفا اگه بیوتک میخونین یا اطلاعاتی دارین دونسته هاتونو در رابطه با این رشته,گرایشهاش علاقه و زمینه کاری خودتون ,عرصه های داغ و بروز تحقیقاتیش,دانشگاههای مطرحش در north america و خلاصه هر چی هس تو این تاپیک ببحث بذارین
    من خودم سرم درد میکنه واسه مولکولیو هرچی با ژن من سر و کار داره ولی نمیدونم دقیقا برم سراغ چی لطفا کمکم کنید

thanks a bilion!!! :-*

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)