صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 95

موضوع: بیوتکنولوژی (Biotechnology)

Junior Member aytak1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biochemistry

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاهها در رشته بیو تکنولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmirana نمایش پست ها
    خواهش می کنم. داشتن تحقیقات و اینها خوبه.. ولی تو پست قبلیم هم گفتم؛ بهترین دانشگاه ها بهترین دانشجو ها رو هم میخوان. پس قاعدتا اگه استاد همچین دانشگاهی بخواد دانشجو انتخاب کنه، یه دانشجویی برمیداره که هم معدلش بالا باشه، هم نمره زبانش خیلی بالا باشه، و سابقه و توانایی تحقیقاتی خوبی داشته باشه (و البته به زمینه تحقیقاتی مورد نظر خودش نزدیک تر باشه). پس تمام تلاشتون رو بکنید. چون اگه وارد تراز اول نشید، تراز های دوم و و ... حتمی میشه. همونطور که گفتم دانشگاه تراز دوم یا سوم اونها از لحاظ رنکینگ از دانشگاه تهران هم بالاتره. پس تمام تلاشتون رو بکنید و حسرت گذشته رو نخورید.
    بازم ممنونم دوست عزیز. راستش دیروز با یکی از بچه های که دانشجوی دکتراس و برای فرصت مطالعاتی رفته بود المان حرف میزدم ایشون گفتن اره نوع دانشگاهی که درس خوندی مهم نیس اینکه ازاد باشه یا سراسری و گفتن که معدل مهم نیس فقط تحقیقات مهمه. گفتش که یه طرح خوبی داشته باشی دانشگاه رنک 1 هم میتونی بری!!!!!!!!!!!!! شما تا چه حد موافق این حرف هستین؟
    ایشون فقط فقط روی تحقیقات و تاپ بودن موضوع تحقیقاتی تاکید داشتند!
    باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical laboratory Sciences

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاهها در رشته بیو تکنولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط aytak1 نمایش پست ها
    بازم ممنونم دوست عزیز. راستش دیروز با یکی از بچه های که دانشجوی دکتراس و برای فرصت مطالعاتی رفته بود المان حرف میزدم ایشون گفتن اره نوع دانشگاهی که درس خوندی مهم نیس اینکه ازاد باشه یا سراسری و گفتن که معدل مهم نیس فقط تحقیقات مهمه. گفتش که یه طرح خوبی داشته باشی دانشگاه رنک 1 هم میتونی بری!!!!!!!!!!!!! شما تا چه حد موافق این حرف هستین؟
    ایشون فقط فقط روی تحقیقات و تاپ بودن موضوع تحقیقاتی تاکید داشتند!
    باتشکر
    مجدداً خواهش میکنم. ببینید من از چند نفر که توی ایالات متحده مشغول گذروندن دوره ی دکترا هستن اینطوری شنیدم که وقتی یکی داره کارشناسی می گذرونه (مثل من) باید ماکزیمم تلاششو بکنه برای معدل بالا و تقویت زبان. حتی یکی از استادهای این ترممون هم که واقعا استاد برجسته (هرچند جوان) هستن و مدرک پست دکترا رو از اروپا دریافت کردن و رتبه برتر ارشد و دکترای داخل بودن همینو به ما گفتن. گفتن شما فقط فعلا معدل بالا و تقویت زبان حداکثری و تلاش برای دانشگاه معتبر در کنکور ارشد. (در مورد دانشگاه آزاد و سراسری هم حرف من همین بود که زیاد فرقی ندارند!)
    دوست عزیز، حالا اگه فرض کنیم که معدل مهم نباشه. حالا بازم فرض کنید که یک position در یک دانشگاه برای مقطع دکترا یا پست دکترا وجود داره... چندین نفر از کل دنیا اقدام میکنن... همشون طرح های خیلی خوبی دارن ولی تقریبا برابرن، نمره زبانشون هم یکی باشه، در نهایت میشه گفت رشته لیسانس از لحاظ مرتبط بودن و معدلش تاثیر خودشو نشون میده. هر چند این اتفاقات نادره! پس فرضو میگیرم که همون معدلم بی تاثیر و فقط طرح تحقیقاتی و زبان و...
    ببینید من اگه جای شما بودم اصلا نمیذاشتم فکر و حسرت گذشته جلوی تلاشمو بگیره. توی هر دو تا پست قبلیم هم بهتون گفتم: تلاش حداکثری!
    ولی باید از گذشته درس بگیرید؛ اگه الان متوجه ارزش معدل شدید، دیگه دانسته دانسته معدل ارشدتون رو خراب نکنید و سعی کنید بالا باشه. بقیه ش رو هم که خودتون می دونید (تحقیقات و زبان)
    حرف زیاده، ولی جای عمل خالیه... پس با قدرت تمام بتازید.

پیش فرض پاسخ : بیوتکنولوژی (Biotechnology)

شما که داروسازی خوندید واسه آلمان اقدام کنید .همه میدونن آلمان تو دارو با آمریکا رقیبه و اینکه خصوصا تو بیوتکنولوژی که رشته خودمه اروپا بهتره.آمریکا الان تو زمینه بیوتک بیشتر داره روی tissue engineering کار میکنه اگه به این موضوع علاقه دارید فقط به آمریکا فک کنید

Junior Member m_rezaiasl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    داروسازي/دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم دارويي

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    شما که داروسازی خوندید واسه آلمان اقدام کنید .همه میدونن آلمان تو دارو با آمریکا رقیبه و اینکه خصوصا تو بیوتکنولوژی که رشته خودمه اروپا بهتره.آمریکا الان تو زمینه بیوتک بیشتر داره روی tissue engineering کار میکنه اگه به این موضوع علاقه دارید فقط به آمریکا فک کنید
    من مدرک زبان آلمانی ندارم! ممکنه با این وضعیت بتونم پذیرش بگیرم؟ کدوم دانشگاهها برای بیوتکنولوژی مناسبترن؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    ضمن احترام به نظر شما
    بنظر من اینطوری هم نیست. نمیشه کلی گفت المان خوبه یا امریکا بده و بالعکس! دانشگاه به دانشگاه وحتی استاد به استاد فرق داره .ممکنه یک استاد قوی در ایران باشه یا در امریکا یک استاد ضعیف بشه استاد راهنمای شما.
    ایشون بهتره سی وی کاملشون بگن تا بهتر بشود اظهار نظر کرد
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

من مدتیه شخصا نرفتم رو سایت دانشگاهها چک کنم اما به دانشگاه هایدلبرگ یا توبینگن سری بزنید.....بنظرمن آدم اگه زبان آلمانی رو با همه سختیاش بخونه و دکترای آلمان که بدون شهریه هست بگیره بهتره تا بره آمریکا ترمی 5000 دلار بده.

من که نگفتم آلمان بهتره... من در مورد رشته خودم که دانشگاها رو مقایسه کردم با این هزینه ها و با توجه به اینکه الان بخاطر مشکل بودجه تحقیقات نمیشه cv خوبی جمع و جور کرد و با توجه به رشته ایشون که دارو هست میگم احتمالا آلمان رفتن به قولا واسشون gain بیشتری داره

Junior Member strix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم ازمایشگاهی

با سلام به دوستان...من از طریق یکی از اقوام که در آمریکا هستند می خوام برای تحصیل برم اونجا .لیسانس علوم ازمایشگاهی دامپزشکی دارم ،می خواستم ببینم چه رشته ای رو پیشنهاد می کنید و ایا رشته بیوتکنولوژی پزشکی خوبه و اصلن در امریکا به این اسم شناخته می شه؟

پیش فرض پاسخ : BIOTECHNOLOGY, branches,hot research topics,high rank universites

نقل قول نوشته اصلی توسط knowledge infatuate نمایش پست ها
    درود بر باتجربه های فروم,بیولوژیستها!بیوتکنولو ژیستها!و تمام آنانی که دستی بر آتش حیات دارند!!!
    لطفا اگه بیوتک میخونین یا اطلاعاتی دارین دونسته هاتونو در رابطه با این رشته,گرایشهاش علاقه و زمینه کاری خودتون ,عرصه های داغ و بروز تحقیقاتیش,دانشگاههای مطرحش در north america و خلاصه هر چی هس تو این تاپیک ببحث بذارین
    من خودم سرم درد میکنه واسه مولکولیو هرچی با ژن من سر و کار داره ولی نمیدونم دقیقا برم سراغ چی لطفا کمکم کنید

thanks a bilion!!! :-*

با سلام منم بیوتکنولوژی پزشکی میخونم و دنبال یه pHD program خوب تو آمریکا میگردم.تا جایی که میدونم چون حوزه و مرز رشته هایی مث ما مشخص نیست و تو اکثر دپارتمان ها آزمایشگاه های مختلف ولی مرتبط هست شما باید برید تو سایت دانشگاههایی که میخاین و description رشته رو بخونید تا بدونید چی به چیه.

پیش فرض پاسخ : BIOTECHNOLOGY, branches,hot research topics,high rank universites

سلام

من دی ماه با معدل 18/00 از دانشگاه آزاد در رشته ی بیو تکنولوژی فارغ التحصیل شدم. به صورت پاره وقت در مرکز تحقیقات و غدد بیمارستان شریعتی کار آموزی رفتم. یه سری از کارگاه ها هم در دانشگاه شهید بهشتی شرکت کردم و مدرک گرفتم. مقاله ای ندارم. زبانم هم بد نیست. هیچ ایده ای ندارم که چه طور یا برای چه کشور و دانشگاهی اقدام کنم.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)