صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 95

موضوع: بیوتکنولوژی (Biotechnology)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

پیش فرض پاسخ : دوستان، کسی هست که در پیدا کردن گروه نانوبیوتکنولوژی به من کمک کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshar63 نمایش پست ها
    سلام
    من هر چه تلاش کردم تا اینکه گروه نانوبیوتکنولوژی را در آمریکا پیدا کنم موفق نشدم. آیا کسی هست منو راهنمایی کنه؟
    چند تا لینک پایین ببین به کارت میاد؟

http://nanoinstitute.utah.edu/educat...rads/index.php
    http://www.che.utexas.edu/doctoral-p...anotechnology/

پیش فرض پاسخ : بیوتکنولوژی (Biotechnology)

سلام دوستان

شرمنده که اینجا میگم اما
    من الان پشت کنکورم و میخوام برم تازه رشته زیست مولکولی

و برای فوق برم خارج از کشور

چندتا سوال داشتم
    از کجا باید بپرسم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط jfemmawatson نمایش پست ها
    سلام دوستان

شرمنده که اینجا میگم اما
    من الان پشت کنکورم و میخوام برم تازه رشته زیست مولکولی

و برای فوق برم خارج از کشور

چندتا سوال داشتم
    از کجا باید بپرسم؟
    همین جا بپرسین بچه ها جواب میدن به سوالاتتون
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member FaezehKa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's degree in Microbiology from Azad Uni

سلام دوستان

من حدود پنج سال پیش لیسانس بیولوژی سلولی مولکولی با گرایش میکروبیولوژی، از دانشگاه آزاد شهریار با معدل 17.78 گرفتم و حدود سه سال سابقه کار در شرکتهای مهندسی پزشکی و سه ماه کارآموزی در آزمایشگاه تشخیص طبی دارم. متاسفانه مقاله ای هم ندارم.
    دارم برای آیلتس میخونم و فکرکنم بتونم نمره 6.5 تا 7 بیارم. زبان فرانسه هم چند ترم خوندم و اگه لازم باشه میتونم ادامه بدم و مدرک بگیرم.
    مشتاقم از آمریکا یا کانادا و اگر نشد از اروپا، برای ارشد، فاند بگیرم. واقعا نیاز دارم که فاند بالایی بگیرم. نمیدونم چطور رزومه مو قوی تر کنم تا فاند بالایی بگیرم؟؟؟؟

(ترجیح میدم امریکا رو کنار بگذارم اگر حتما همه دانشگاه ها GRE میخوان)
    و نمیدونم که برای ارشد چه رشته ای رو انتخاب کنم!!
    بنظرتون کدام رشته از نظر بازار کار و پیشرفت در خارج از کشور بهتره؟ میکروبیولوژی، بیوتکنولوژِی، بیولوژی سلولی مولکولی، ژنتیک و یا ... ؟؟؟(با توجه به اینکه من به همشون علاقه دارم و پیشرفت کاری و آینده رشته برام خیلی اهمیت داره)
    خواهش میکنم دوستان نظر بدند، ممنونم.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : دوستان، کسی هست که در پیدا کردن گروه نانوبیوتکنولوژی به من کمک کنه؟

نانو در امریکا؟ شک دارم بتونید اپلای کنید مگر اینکه تابعیت ایرانو نداشته باشید

Junior Member FaezehKa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's degree in Microbiology from Azad Uni

دوستان سلام
    من یه سوال دارم در مورد بیوتکنولوژی
    توی سایت ها وقتی میخوام دانشگاه هایی که رشته های biological sciences رو ارائه میدن سرچ کنم، می بینم که رشته بیوتکنولوژی زیر شاخه و گرایش اون نیست.
    بیوتکنولوژی در مقطع ارشد، زیر شاخه یا گرایش کدوم رشته محسوب میشه؟
    I choose to make the rest of my life, the best of my life
    بجای تشکر و قدردانی از کاربران به امتیاز مثبت آنها بیافزایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

عرض سلام و خسته نباشید خدمت بزرگواران.

میخواستم ببینم لیست مشخصی از دانشگاه هایی که رشته بیوتکنولوژی رو ارائه میدن رو کسی داره ؟

توی گوگل که سرچ میکنم معمولا دانشگاه های تاپ رو میده ، فقط دانشگاه های تاپ رو نمیخوام بلکه دانشگاه های عادیتر رو هم میخوام .در ضمن این رشته ها امکان بورس شدنش ب اندازه رشته های مهندسی هست یا نه ؟
    با کمال تشکر .

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

دوست عزیز بهترین کار برای شما اینه که لیست داشنگاه های مد نظرتون رو در بیارید و بعد اون ها رو برای بیوتک بررسی کنید
    این رو هم بدونید اگر قصدتون امریکاست تعداد نسبتا زیادی از داشنگاه ها بیوتک رو تحت certificate ارائه میکنن نه مدرک
    اما داشنگاه هایی هم هست که به صورت مدرک داشنگاهی ارائه کنه ولی باید بگردید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1365 نمایش پست ها
    عرض سلام و خسته نباشید خدمت بزرگواران.

میخواستم ببینم لیست مشخصی از دانشگاه هایی که رشته بیوتکنولوژی رو ارائه میدن رو کسی داره ؟

توی گوگل که سرچ میکنم معمولا دانشگاه های تاپ رو میده ، فقط دانشگاه های تاپ رو نمیخوام بلکه دانشگاه های عادیتر رو هم میخوام .در ضمن این رشته ها امکان بورس شدنش ب اندازه رشته های مهندسی هست یا نه ؟
    با کمال تشکر .
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی PhD دانشگاه شیراز هستم (رشته بهداشت مواد غذایی) و قصد دارم برای فرصت مطالعاتی در حیطه microbial biotechnology اقدام کنم. می خواستم ببینم این امکان هست که با توجه به CV ای که دارم (دوره لیسانس علوم پزشکی شیراز بودم با معدل 17، فوق علوم پزشکی تهران با معدل 19 و PhD هم معدلم 18 هست حدودا؛ رتبه 1 کنکور ارشد، رتبه 1 کنکور دکتری، رتبه ممتاز آموزشی لیسانس؛ رتبه 1 کلاس در دکتری و رتبه 1 امتحان جامع دکتری؛ تا 6-7 recommendation letter؛ در حال حاضر 3 مقاله دارم و رو چندتا هم دارم کار می کنم؛ تز دکتری هم که دارم کار می کنم در همین حوزه بیوتکنولوژی میکروبی هست) واسه فرصت مطالعاتی دانشگاهی رو پیدا کنم که هزینه فرصت رو تأمین کنه علاوه بر اون مبلغی که خود دانشگاه شیراز تقبل می کنه؟اصلا این امکان هست که اونجا کامل هزینه رو تقبل کنن و من برنگردم؟ گرچه می دونم اینجا باید یک وثیقه ای گذاشته بشه. ترجیحا می خوام آمریکا باشه بدون GRE، مدرک زبان هم ندارم اما زبانم بد نیست؛ نمی خوام هیچ هزینه ای هم بدم. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology B.Cs. Kharazmi university

با سلام من می خوام بدونم تو ایران بیوتکنولوجی وزارت بهداشت رو بخونم بهتره یا سلولی ملکولی وزارت علوم ؟ می خوام دکترا رو در آلمان ادامه بدم کدوم یک از این رشته ها مورد قبول آلمان هست یا در آلمان آینده کاری بهتری داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)