صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 95

موضوع: بیوتکنولوژی (Biotechnology)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Gachon Uni/Biomedical sciences

پیش فرض پاسخ : بیوتکنولوژی (Biotechnology)

سلام و عرض ادب خدمت اساتید گرامی

بنده کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی خوندم . از اونجا ک از دامپزشکی خوشم نمیاد میخوام برای رشته بیوتکنولوژی دارویی یا پزشکی در مقطع فوق لیسانس اقدام کنم . اما رزومه قوی ندارم . معدل لیسانس ناپیوسته 15:98 و بدون مقاله و سابقه مناسب. فقط تمرکزم رو گذاشتم روی نمره تافل . میخوام بدونم اگر نتونم مستقیم برای فوق برم بیوتک دارویی یا پزشکی ، با ادامه مقطع فوق توی چه رشته هایی میتونم برای Phd توی فیلد بیوتک دارویی ادامه تحصیل بدم ؟ شما باشید چه رشته هایی رو انتخاب میکنید ؟ آیا میشه رشته میکروب پزشکی یا رشته هایی مثل زیست و یا بیوتک دامپزشکی حتی و یا رشته های مشابه دیگه رو برم و بعدش برا Phd برم بیوتک دارویی ؟ اگر میشه لطفا راهنمایی کنید که برای چه رشته های اقدام کنم . امیدی هست ؟

پیشاپیش از اینکه وقت میذارید تشکر میکنم.

Junior Member

سلام دوستان من دكتر دامپزشك هستم كسي اطلاع داره كه از دانشگاههاي امريكا يا كانادا ميشه براي مستر بيوتكنولوژي پذيرش گرفت

با سلام
    من رشته کارشناسیم مهندسی دریا-مهندسی کشتی هست. میخوام برای ارشد مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی شرکت کنم.با فرض اینکه ارشد یکی از دانشگاه های تهران

بیوتکنولوژی قبول شم و رزومه ی خوبی داشته باشم.برای دکتری میتونم از دانشگاه های رتبه1 تا 10امریکا پذیرش با فاند بگیرم.با توجه به اینکه بین رشته کارشناسیم و

ارشد و دکترام

تطابق چندانی وجود نداره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه علوم و تحقیقات با معدل 15 هستم. مدرک زبان آلمانی C1 دارم
    میخوام ارشد ژنتیک پزشکی بخونم
    به نطرتون شانس دارم؟؟؟
    کلا پیشنهادتون واسه ارشد تو آلمان چیه؟

Junior Member

کسی اطلاع داره فوق لیسانس بیوتکنولوژی در آمریکا حدودا چه قدر هزینه اش می شه؟ متوسطش منظورمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل کارشناسی سلولی مولکولی-دانشگاه خوارزمی ت

سلام لطفااا اقایون و خانومای بیوتکنولوژیستی که درخواست پذیرش دادن یا الان در یکی از کشورهای خارجی مشغول به تحصیل در مقطع ارشد یا دکترا هستن خواهشا یه سری به این تاپیک بزنن و مارو راهنمایی کنن.خیلی سوت و کوره من کلی گشتم ولی جوابی نیافتم پستام ک قدیمین
    من یه جا دیدم ک میگفتن آمریکا رشته ای به اسم بیوتکنولوزی پزشکی مث ایران نداره!!!!! و اساسا اونجا شاخه شاخه شده.1...این درسته؟؟
    من امسال امتحان ارشد بیوتک پزشکی میدم .2...خواسم بدونم برای دکترای آمریکا چه رشته هایی مرتبط با بیوتک وجود داره؟
    3...اونجا رشته ای به اسم stem cell هم هس؟؟
    4...اصلا بنظرتون دکترای بیوتک پزشکی رشته بهتری هس یا بیوتک دارو؟؟چه ایران چه آمریکا؟
    5...اگه اطلاع دارین چند شرکت بیوتکنولوژی پزشکی آمریکایی هم معرفی کنین.
    ممنون ک به فکره ما عاشقان بیوتکنولوِژی هستین

Junior Member

سلام به دوستان گرامي آيا رشته بيوتكنولوژي پزشكي در اتريش وجود داره يا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Brainy نمایش پست ها
    شما که داروسازی خوندید واسه آلمان اقدام کنید .همه میدونن آلمان تو دارو با آمریکا رقیبه و اینکه خصوصا تو بیوتکنولوژی که رشته خودمه اروپا بهتره.آمریکا الان تو زمینه بیوتک بیشتر داره روی tissue engineering کار میکنه اگه به این موضوع علاقه دارید فقط به آمریکا فک کنید
    اتريش هم ميتونه جز اين اروپايي ك گفتين باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل کارشناسی سلولی مولکولی-دانشگاه خوارزمی ت

دوستان یکی در راه خدابگه بچه های بیوتک پزشکی برای پذیرش چه رشته ای میتونن انتخاب کنن؟؟ من پرسیدم گفتن که آمریکا رشته ای به اسم بیوتک پزشکی نیست.پس ما برا Phd چی میتونیم انتخاب کنیم که ادامه ی همین راه باشه؟؟ با فرض اینکه پایان نامه استم سل ،سل تراپی یا بیوتک دارو کار کرده باشیم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Titi72 نمایش پست ها
    دوستان یکی در راه خدابگه بچه های بیوتک پزشکی برای پذیرش چه رشته ای میتونن انتخاب کنن؟؟ من پرسیدم گفتن که آمریکا رشته ای به اسم بیوتک پزشکی نیست.پس ما برا Phd چی میتونیم انتخاب کنیم که ادامه ی همین راه باشه؟؟ با فرض اینکه پایان نامه استم سل ،سل تراپی یا بیوتک دارو کار کرده باشیم..
    چه فايده داره سوال كردن وقتي كسي نيست پاسخگو باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)