صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 95

موضوع: بیوتکنولوژی (Biotechnology)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیوتکنولوژی (Biotechnology)

من ميخام ارشدمو بيوتك پزشكي بخونم در اتريش اما هر كي ي چيزي ميگه موندم اين رشته اي ك دومين رشته ي دنياس چرا انقد اطلاعات در موردش كمه

نقل قول نوشته اصلی توسط Barana1992 نمایش پست ها
    من ميخام ارشدمو بيوتك پزشكي بخونم در اتريش اما هر كي ي چيزي ميگه موندم اين رشته اي ك دومين رشته ي دنياس چرا انقد اطلاعات در موردش كمه
    چه اطلاعاتی مگه نیاز دارین ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل کارشناسی سلولی مولکولی-دانشگاه خوارزمی ت

من چند ماه پیش سوال مطرح کردم و خواستم که دوستان بیان و اطلاعاتشونو به اشترک بذارن اما کسی جوابی نداد..تو این مدت تنها سرنخ به دست اومده در مورد رشته دکترا در ادامه ی بیوتک پزشکی با پایان نامه استم سل و سل تراپی ،مصاحبه با اقای محمد شریف تابع بردبار هس ،ارشد بیوتکنولوژی مولکولی در دانشگاه تهران برای ادامه تحصیل به امریکا رفتند و در حال حاضر مشغول گذراندن دوره دکترا در علوم زیستی با گرایش زیست شناسی تکامل و خود ترمیمی در دانشگاه هاروارد هستند. امیدوارم اندک کمکی کرده باشم... لینکشو نمیتونم بذارم.خودتون اسم ایشونو سرچ کنین مصاحبه میادش.

Junior Member

سلام دوستان من یسوال داشتم. لطفا کمکم کنید.
    من کارشناسیمو مهندسی شیمی خوندم اما معدلم خوب نیست. میخوام ارشد بیوتکنولوژی بخونم و خیلی علاقه دارم. هدفم تو این رشته اینه که ادامه بدم و بورسیه بگیرم.
    معدل کارشناسیم چقد میتونه تاثیر منفی بذاره؟
    اگه از ارشد به بعد رو خیلی کارکنم معدل کارشناسیم جبران میشه؟

Junior Member mohammadrezar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biotechnology at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mndnmrd نمایش پست ها
    سلام دوستان من یسوال داشتم. لطفا کمکم کنید.
    من کارشناسیمو مهندسی شیمی خوندم اما معدلم خوب نیست. میخوام ارشد بیوتکنولوژی بخونم و خیلی علاقه دارم. هدفم تو این رشته اینه که ادامه بدم و بورسیه بگیرم.
    معدل کارشناسیم چقد میتونه تاثیر منفی بذاره؟
    اگه از ارشد به بعد رو خیلی کارکنم معدل کارشناسیم جبران میشه؟
    بله رزومه قوی میتونه جبران کنه
    همچنین دادن امتحانGRE Subject میتونه کمک کنه

Junior Member

سلام وقتتون به خیر

من لیسانس بیوتک خوندم و ارشد امسال بیوتک پزشکی دانشگاه اصفهان وزارت بهداشت و همچنین بیوشیمی دانشگاه تهران قسمت آی بی بی وزارت علوم قبول شدم و اصلا نمیدونم کدوم رو باید برم تا برای اپلای کردن دکتری در رشته بیوتک پزشکی احتمال پذیرشم برای آمریکا افزایش پیدا کنه.به رشته ارجحیت بدم یا اعتبار دانشگاه رو در اولویت قرار بدم؟
    البته با در نظر گرفتن اینکه چه در رشته بیوشیمی و چه در بیوتک ارشد میتونم کار تحقیقاتیم رو در زمینه بیوتک مولکولی یا پزشکی انجام بدم.آیا داشتن مدرک ارشد بیوشیمی میتونه مشکلی برای پذیرش در رشته بیوتک پزشکی ایجاد کنه ؟چون فکر میکنم مدرک دانشگاه تهران و اساتیدش از اعتبار بیشتری برخوردار باشند و بشه رزومه بهتری ساخت.ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moon222 نمایش پست ها
    سلام وقتتون به خیر

من لیسانس بیوتک خوندم و ارشد امسال بیوتک پزشکی دانشگاه اصفهان وزارت بهداشت و همچنین بیوشیمی دانشگاه تهران قسمت آی بی بی وزارت علوم قبول شدم و اصلا نمیدونم کدوم رو باید برم تا برای اپلای کردن دکتری در رشته بیوتک پزشکی احتمال پذیرشم برای آمریکا افزایش پیدا کنه.به رشته ارجحیت بدم یا اعتبار دانشگاه رو در اولویت قرار بدم؟
    البته با در نظر گرفتن اینکه چه در رشته بیوشیمی و چه در بیوتک ارشد میتونم کار تحقیقاتیم رو در زمینه بیوتک مولکولی یا پزشکی انجام بدم.آیا داشتن مدرک ارشد بیوشیمی میتونه مشکلی برای پذیرش در رشته بیوتک پزشکی ایجاد کنه ؟چون فکر میکنم مدرک دانشگاه تهران و اساتیدش از اعتبار بیشتری برخوردار باشند و بشه رزومه بهتری ساخت.ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید.
    شما اسامی اساتید این دو دپارتمان رو در pubmed سرچ کنید ببیند سطح مقالاتشون در چه حدی هست؟ فعال هستند؟ وضعیت دانشجوهای فعلی و فارغ التحصیل به چه صورته؟ از نظر ادامه تحصیل ، مقاله، شغل و ...طرح هایی که تعریف کردند در حوزه مورد علاقه شما هست؟درسته هر دانشگاهی که بتونید رزومه بهتری بسازید ارجحتر هست البته رزومه ساختن تا حد زیادی به پتانسیل شما وابسته است.موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس زیست از دانشگاه دولتی با معدل
    برای ارشد تصمیم دارم مجموعه علوم ازمایشگاهی 1 رو شرکت کنم هدفم هم فقط دانشگاه تهرانه به نظرتون از این مجموعه رشته ی بیوتک پزشکی بهتره یا ژنتیک پزشکی؟
    برای مقطع phd کدوم رشته شانس بیشتری در پذیرش کشور امریکا یا آلمان داره؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

دوستان کسی در رشته biotechnology management تجربه ای داره؟
    من میخوام در مقطع ارشد این رشته رو بخونم البته در استرالیا...

Junior Member

سلام. دوستان میتوانید راهنمایی کنید که با لیسانس مهندسی گیاهپزشکی می توان برای رشته های مرتبط به پزشکی برای خارج از ایران پذیرش گرفت؟( البته من ارشد هم خوندم و به دنبال مستر مجدد در گرایش دیگر هستم).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)