صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 24252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

کاربران گرامی

با سلام و احترام

این تاپیک صرفا جهت پرسش در خصوص چگونگی برنامه ریزی درسی برای مطالعه این دو آزمون بصورت همزمان است. از پرسش در خصوص منابع یا هر یک از ازمون ها به تنهایی جدا خودداری فرمایید. کلیه ارسال های نامرتبط بدون ارسال پیام خصوصی حذف شد.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biosysem engineering

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

سلام
    دوستان من ازمون تافل دادم و 83 شدم
    ولی نیاز به بالای 90 دارم
    از طرفی جی ار ای واسه 28 دسامبر رجیستر کردم
    به نظرتون هر دو را باهم بخونم و حدودای 20 دسامبر باز تافل بدم بهتره یااا اینکه الان که یک ماه وقت دارم واسه جی ار ای کامل وقت رو اختصاص بدم به جی ار ای و نهایت دو هفته بعدش تافل رو روباره ازمون بدم؟
    ددلاین های ژانویه برام مهم هست ولی ازون مهمتر نمره این دو ازمونه
    ینی حاضرم ددلاینای ژانویه رو بی خیال شم ولی نمره خوبی توی این دو ازمون بگیرم
    مخصوصا جی ار ای

نقل قول نوشته اصلی توسط mas900 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من ازمون تافل دادم و 83 شدم
    ولی نیاز به بالای 90 دارم
    از طرفی جی ار ای واسه 28 دسامبر رجیستر کردم
    به نظرتون هر دو را باهم بخونم و حدودای 20 دسامبر باز تافل بدم بهتره یااا اینکه الان که یک ماه وقت دارم واسه جی ار ای کامل وقت رو اختصاص بدم به جی ار ای و نهایت دو هفته بعدش تافل رو روباره ازمون بدم؟
    ددلاین های ژانویه برام مهم هست ولی ازون مهمتر نمره این دو ازمونه
    ینی حاضرم ددلاینای ژانویه رو بی خیال شم ولی نمره خوبی توی این دو ازمون بگیرم
    مخصوصا جی ار ای
    سلام،
    خب شما اگه میخوای ددلاین ژانویه رو بیخیال بشی، برای کدوم دد لاین میخوای امتحان بدی؟
    اگه نمیخوای امسال اپلای کنی چرا نمیزاری هر دو تا رو دیرتر امتحان بدی؟
    نمره خوب تو GRE به چند میگین؟
    چون اگه تا الان نخوندین خیلی سخته که بخواین مثلاً تو وربال به بالای 160 برسین.
    شاید شما چون یه بار تافل دادین، بهتر باشه که اول تافل رو تکرار کنین تا از جوّش خارج نشدین و بعد به فکر GRE باشی.
    قسمت کوانت GRE رو میشه نمره خوب گرفت ولی برای وربال وقت زیادی احتیاجه.

موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biosysem engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط raminziaei نمایش پست ها
    سلام،
    خب شما اگه میخوای ددلاین ژانویه رو بیخیال بشی، برای کدوم دد لاین میخوای امتحان بدی؟
    اگه نمیخوای امسال اپلای کنی چرا نمیزاری هر دو تا رو دیرتر امتحان بدی؟
    نمره خوب تو GRE به چند میگین؟
    چون اگه تا الان نخوندین خیلی سخته که بخواین مثلاً تو وربال به بالای 160 برسین.
    شاید شما چون یه بار تافل دادین، بهتر باشه که اول تافل رو تکرار کنین تا از جوّش خارج نشدین و بعد به فکر GRE باشی.
    قسمت کوانت GRE رو میشه نمره خوب گرفت ولی برای وربال وقت زیادی احتیاجه.

موفق باشی

نمره خوب واسه جی ار ای 320 مد نظر هست
    نمره ای که بتونه معدل لیسانسم رو که زیر 3 هست جبران کنه
    ددلاین های فبریه به بعد رو میتونم اقدام کنم اگه تا یکی دوماه اینده جفت ازمونارو بدم
    از طرفی هم بخاطر اینکه تا 3ماه اینده ممکنه درگیر کار بشم و دیگه در حین کار فرصت نکنم تخت گاز بخونم

سلام
    وقت دوستان عزیز بخیر
    امیدوارم با توجه به تاکید مدیران، جای درست سوال رو مطرح کرده باشم
    راستش من می خواستم سال دیگه اپلای دکتری امریکا انجام بدم، برای فال 2017
    با حساب کتاب خودم، حدودا 9 ماه برای دو ازمون GRE و تافل وقت دارم، می خواستم هم زمان باهم بخونم،
    اول از همه می خواستم بدونم، با سطح زبان متوسط رو به پایین، من می تونم تو این مدت خودم رو برای این دو تا ازمون اماده کنم؟
    ممنون می شم اگه راهنمایی، برنامه ریزی ، و یا راهکاری هست، مطرح کنید، تا بتونم تصمیم درست بگیرم
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام دوستان عزیزم،
    من حدود 4 یا 5 ماه دیگه میخوام امتحان تافل و GRE بدم. و فعلا اقدامی برای GRE نکردم. خواستم بدونم چطوری این دوتا رو مدیریت کنم؟

خیلی ممنونم

Junior Member

دوستان هفته ديگه امتحان دارم. تازه دارم كوانت و رايتيگ ميخونم. چون قبلش ايلتس باشتم. سوالم اينه رايتينگ چه تمريني بكنم عايا مثل ايلتسه رايتينگش؟
    مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master- HSE Management

من سال ٢٠١١ ايلتس ٦.٥ شدم. الان ميخوام تا يه ماه ديگه هم ايلتس هم GRE امتحان بدم. چه روشي رو براي درس خوندن توصيه ميكنيد؟ ممنون ميشم جواب بدين

Junior Member

سلام دوستان
    من سطح زبانم متوسطه و دارم برای تافل و جی ار ای آماده میشم
    اما نمی دونم اول کدوم آزمون رو بدم
    تافل 100 و جی ار ای 315 می خوام
    لانگمن و 400 واژه را تاعید تموم میکنم
    این برنامه ریزی به نظر تون خوبه؟
    فروردین: اسنشال ورد و وربال ای تی اس
    اردیبهشت: 504 و روزی 5 صفحه وربال کاپلان و لیسینگ دلتای تافل
    خرداد: اتمام 504 ، 1100واژه و روزی 5 صفحه وربال کاپلان و لیسینگ بارونز تافل
    تیر: اتمام 1100 و روزی 5 صفحه وربال کاپلان و اسپیکینگ دلتای تافل
    مرداد: منهتن جی ار ای و اسپیکینگ بارونز تافل
    شهریور: کوانت ای تی اس بعد آزمون جی ار ای هم بخش ریدینگ و رایتیگ دلتا و بارونز برا تافل
    مهر: تی پی او
    آبان: آزمون تافل
    اصلا با امتحان جی ار ای و کتاباش آشنایی ندارم ممکنه برنامه ریزیم نامعقول باشه. لطفا راهنماییم کنید که چی کار کنم که امسال به ددلاین های امسال برسم؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوال کوچیک : من 504 رو مطالعه کردم حالا باید ابتدا 1100 رو بخونم یا essential words رو ؟ برای هر دو آزمون GRE و TOEFL همزمان آماده میشم و حدود 1.5 سال وقت دارم لطفا راهنمایی کنید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)