صفحه 10 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط nonameme نمایش پست ها
    به نظر شما اگه من اول برای جی آر ایی اقدام کنم بهتر نیست؟ ویا در ادامه به توانایی هایی که در تافل هست در جی آر ایی به مشکل برمی خورم؟
    ببینید دوست عزیز واقعا این قضیه به یه سری چیزا بستگی داره....اولا زمانی که دارین. دوما سطح زبانتون. مثلا اگه میخواستین برا 2013 پذیرش بگیرین تقریبا چاره ای نداشتین که اول GRE بدین چون دو سه ماه تا امتحانای GRE مونده و بعدش با فاصله کمی باید تافل رو می دادین و خیلی زمانتون کم بود برای هر دو امتحان. حالا شما زمانتون بیشتره و از نظر شخصی من اگر شما سطح عمومی زبانتون خوبه می تونید اول GRE بدین ولی اگر خوب نیست اول برا تافل آماده شین که باعث میشه سطح زبانتون بره بالا و بعد GRE بدین. چون بالاخره کسی اگه سطح زبانش پایین باشه تو GRE هم احتمالا به مشکل بر می خوره. نهایتا اینکه وقتی اول GRE میدین دایره لغات و مهارتتون تو ردینگ بیشتر میشه و تو تافل تو این مهارت ها راحت تر خواهید بود.
    موفق باشین
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe_2012 نمایش پست ها
    جی ار ای 17 نوامبر به ددلاین ها می رسه اگر نرسه چی!
    من میخوام بعد تافل نوامبر جی ار بدم چه راهی درام هیچی!؟
    بهترین کار اینه که برین ددلاین دانشگاه هایی که احتمالا اپلای خواهید کرد چک کنید ببینید میرسه به ددلاینشون یا نه...چون دانشگاه با دانشگاه میتونه خیلی متفاوت باشه. فقط توجه کنین که بعضی از دانشگاه ها ددلاین زودتری برا اسکولارشیپ میدن.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nonameme نمایش پست ها
    به نظر شما اگه من اول برای جی آر ایی اقدام کنم بهتر نیست؟ ویا در ادامه به توانایی هایی که در تافل هست در جی آر ایی به مشکل برمی خورم؟
    هر دوش ممكنه اما شرطش اينه كه از الان بدوني ددلاين دانشگاه هايي كه قراره اقدام كني كي هست. در اين صورت ميتوني بعد از GRE تافل بدي و به نتيجه برسي.توانايي هاي تافل و جي آر ايي تاثيرشون روي هم كمه اما بي تاثير نيستن. كسي كه بتونه از عهده ي ريدينگ هاي GRE‌به راحتي بر بياد ريدينگ تافل براش چيزي نيست. اما اينم در نظر داشته باش كه مثل اينه كه شما بري اول دكتري بگيري بعد ارشد. خوب فشار روي كسي كه اول GRE ميده بيشتره.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe_2012 نمایش پست ها
    جی ار ای 17 نوامبر به ددلاین ها می رسه اگر نرسه چی!
    من میخوام بعد تافل نوامبر جی ار بدم چه راهی درام هیچی!؟
    سالهاي قبل كه مشكلي نبوده و كساني كه ژانويه و دسامبر ددلاين دارن رسوند. ميتوني با دانشگاه هماهنگ كني كه نمره بعد ددلاين برسه ايرادي نداره؟ من با چند جا هماهنگ بودم ميگفتم موردي نيست. از دانشگاه ها ت بپرس. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

درود

سروران خودم سلام علیکم ...ارباب خودم سلام علیکم ...

بچه ها حقیقتش بنده دوستی دارم که شروع کرده برای آزمون فوریه GRE و آزمون دسامبر TOEFL همزمان از الان به خوندن . سطحش متوسط به پایین هست . الان مشغول مطالعه 504 هست . حالا به نظرتون برای ایشون چه نسخه ای میشه پبچید تا به نتیجه برسه ؟ من ارسال های قبلی رو خوندم میدونم منابع رو اما خواستم اختصاصی روش نظر بدین تا این رفیق ما دست سر ما ور داره ... سوا از شوخی اگر محبت کنین ترتیب منابعی که مطالعه کنه رو بفرمایید ممنون میشم . برای آزمون GRE بخش Q بیشتر مد نظرش هست چون برای ترکیه می خواد اقدام کنه .... .

با سپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

سروران خودم سلام علیکم ...ارباب خودم سلام علیکم ...

بچه ها حقیقتش بنده دوستی دارم که شروع کرده برای آزمون فوریه GRE و آزمون دسامبر TOEFL همزمان از الان به خوندن . سطحش متوسط به پایین هست . الان مشغول مطالعه 504 هست . حالا به نظرتون برای ایشون چه نسخه ای میشه پبچید تا به نتیجه برسه ؟ من ارسال های قبلی رو خوندم میدونم منابع رو اما خواستم اختصاصی روش نظر بدین تا این رفیق ما دست سر ما ور داره ... سوا از شوخی اگر محبت کنین ترتیب منابعی که مطالعه کنه رو بفرمایید ممنون میشم . برای آزمون GRE بخش Q بیشتر مد نظرش هست چون برای ترکیه می خواد اقدام کنه .... .

با سپاس

محمدرضا
    الان رو 504 تنها كار كردن ديره. 5 ماه تاGRE و 4 ماه تا تافل داره. سطحشم كه متوسط رو به پايين. بنظر من الان برنامه بريزه روزي 5 تا لغت GRE ‌ياد بگيره و كتاب رياضي بارونز رو هم شروع كنه . بهتره با اين اوصاف يكروز در ميون برنامه داشته باشه. مثلا روزهاي فرد تافل روزهاي زوج GRE و جمعه ها عقب موندگي از برنامه . روزهاي GRE چون تاكيد رو رياضيه و 5-10 تا لغت از كتاب 1100 كارش زياد سنگين نيست و ميتوني به تافل هم گريزي بزنه. اما براي تافل برنامش بايد فشرده تر باشه. من پيشنهاد كتاب NorthStar Longamn ‌هست.هنوز سنگين نشده و طرف دلزده نيمشه. 10 تا درسه كه هر 4 مهارتو توضيح داده. رو اين كار كنه مثلا دركنار همون 504 و سعي كنه زود تمومش كنه. ليسنينگ هاشو حتما بنويسه و با ته كتاب مقايسه كنه. بعد بره سراغ Longman‌ خوبيه اين كتاب اينه كه تك تك مواردي كه تو آزمون ميبينه توضيح داده شده. اينم فشرده وقت بزاره ريدينگ و ليسنينگشو تموم كنه.از كتاب لغت Essential word‌غافل نشه.من پيشنهادم حداكثر 2 هفته است. بعد سطحش تا اينجا كمي اومده بالاتر و الان دلتا گزينه ي مناسبيه. دلتا رو با دقت تمام به عنوان كتاب پاياني بخونه و ياد بگيره. بعد از اتمام تستهاي بارونز رو بزنه و براي اسپيكينگ از نوت فول و براي رايتينگ هم بايد شروع كنه نمونه نوشتن. كتاب رايتينگ بارونز گزينه ي خوبيه. حالا كنار اينها بايد رياضي و كمي لغت براي GRE‌بخونه. با بارونز شروع كنه و تمام تمرينهاشو حل كنه . كنار هر فصل كه ميخونه 1 سري تست رياضي بيگ بوك رو بزنه . بعد از اتمام بره سراغ رياضي Official guide‌و در كنار اين سه منبع روزي 5 تا لغت يا هر چقدر كه ميتونه از 1100 بخونه. تا 4 ماه اول كه براي تافل آماده شه 1.5 ماه مونده به GRE‌لغت 800 بارونزو بخونه و ETS‌رو . اگر بتونه هفته اي 1-2 تا مقاله از مجله ي Economist بخونه كمك ميكنه لغتها تو ذهنش هك بشه. شادزي

Junior Member z_raha آواتار ها

با سلام خدمت دوستان عزیز. ممنون می شم به من کمک کنید. من تقریبا تمام پستهای مربوط به آزمون GRE general و TOEFL رو خوندم و یه مقدار راهنمایی تخصصی تری نیاز دارم. من می خوام که در سه آزمون GRE Subject و general و تافل شرکت کنم. ترتیب زمانی آن هم به صورت زیر هستش فروردین sub ,خرداد TOEFLو مهر هم gre. تقریبا روزی 5 الی 6 ساعت هم می تونم وقت بگذارم. تا الان هم کتاب Essentisl words for theToefl رو خوندم.اولین سوال من این که آیا این ترتیب زمانی برای امتحان ها مناسب هستش؟ چون من فرصت تجربه کردن و راه درست رو پیدا کردن ندارم و در ضمن سطح زبانم هم خوب نیست. با توجه به آنچه که از پاسخ های دوستان عزیز به بچه ها متوجه شدم تصمیم گرفتم روش زیر رو در پیش بگیرم. ممنوم می شم اگه من رو راهنمایی کنید.
    پاییز رو اختصاص بدم و کتاب های لغت مربوط به تافل و جی ار ای رو بخونم. در کنار اون گرامر و رایتینگ رو کار کنم و لیسینینگ و اسپیکینگم رو تا حدی تقویت کنم
    زمستان رو به کار روی آزمون subو در کنار اون به صورت اختصاصی روی منابع ازمون تافل کار کنم و هفته ای هم چند متن رو از روی مجلاتی که دوستان برای greپیشنهاد دادن بخونم(برای تقویت ریدینگ)
    فصل بهار رو هم کلا روی تافل( برای آزمون های کلی و رفع نقاط ضعف)
    و تابستان رو هم برای خوندن منابع مستقیم gre.
    به نظر شما این برنامه ریزی خوب؟ با توجه به مدت زمانی که من می توانم صرف کنم( کارمند هستم و اینکه نمی خوام از کلاسی هم استفاه کنم) آیا این برنامه ریزی جواب می ده چون من می خوام از دانشگاههای خوب آمریکا پذیرش بگیرم نیاز به نمرات بالایی در این آزمون ها دارم. در حق من لطف می کنید اگر راهنماییم کنید مشکل اصلی من در خوندن همزمان این سه نوع آزمون هستش, طوریکه اولا نمی خوام منابع اصلی و مهم رو از دست بدم دوما بهترین استفاده از زمان رو داشته باشم. پیشاپیش از دوستانی که زحمت پاسخ رو می کشن تشکر می کنم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط z_raha نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. ممنون می شم به من کمک کنید. من تقریبا تمام پستهای مربوط به آزمون GRE general و TOEFL رو خوندم و یه مقدار راهنمایی تخصصی تری نیاز دارم. من می خوام که در سه آزمون GRE Subject و general و تافل شرکت کنم. ترتیب زمانی آن هم به صورت زیر هستش فروردین sub ,خرداد TOEFLو مهر هم gre. تقریبا روزی 5 الی 6 ساعت هم می تونم وقت بگذارم. تا الان هم کتاب Essentisl words for theToefl رو خوندم.اولین سوال من این که آیا این ترتیب زمانی برای امتحان ها مناسب هستش؟ چون من فرصت تجربه کردن و راه درست رو پیدا کردن ندارم و در ضمن سطح زبانم هم خوب نیست. با توجه به آنچه که از پاسخ های دوستان عزیز به بچه ها متوجه شدم تصمیم گرفتم روش زیر رو در پیش بگیرم. ممنوم می شم اگه من رو راهنمایی کنید.
    پاییز رو اختصاص بدم و کتاب های لغت مربوط به تافل و جی ار ای رو بخونم. در کنار اون گرامر و رایتینگ رو کار کنم و لیسینینگ و اسپیکینگم رو تا حدی تقویت کنم
    زمستان رو به کار روی آزمون subو در کنار اون به صورت اختصاصی روی منابع ازمون تافل کار کنم و هفته ای هم چند متن رو از روی مجلاتی که دوستان برای greپیشنهاد دادن بخونم(برای تقویت ریدینگ)
    فصل بهار رو هم کلا روی تافل( برای آزمون های کلی و رفع نقاط ضعف)
    و تابستان رو هم برای خوندن منابع مستقیم gre.
    به نظر شما این برنامه ریزی خوب؟ با توجه به مدت زمانی که من می توانم صرف کنم( کارمند هستم و اینکه نمی خوام از کلاسی هم استفاه کنم) آیا این برنامه ریزی جواب می ده چون من می خوام از دانشگاههای خوب آمریکا پذیرش بگیرم نیاز به نمرات بالایی در این آزمون ها دارم. در حق من لطف می کنید اگر راهنماییم کنید مشکل اصلی من در خوندن همزمان این سه نوع آزمون هستش, طوریکه اولا نمی خوام منابع اصلی و مهم رو از دست بدم دوما بهترین استفاده از زمان رو داشته باشم. پیشاپیش از دوستانی که زحمت پاسخ رو می کشن تشکر می کنم.
    به نظر میرسه که همین برنامه ای که ریختین خوبه دوست عزیز....به همش به موقع می رسید و دچار استرس هم نمیشید....فقط در انتخاب منابع امتحانا دقت کنید تا وقتتون تلف نشه. موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

سلام !
    راستش من واسه سال دیگه شهریور باید مدارکم کامل باشه Toefl&GRE تا تو مهر ماه واسه پذیرش اقدام کنم و رزومه بفرستم .

برا خوندن Toefl&GRE همزمان بخونم یا نوبتی؟چه جوذی باید برنامه ریزی کنم؟

ممنون

Junior Member

سلام من دوتا برنامه دارم ولی نمی دونم کدومش بهتره
    1-من سطح زبانم خوبه upper Intermediateهستم به نظرتون از الان شروع کنم با روزی 7-8 ساعت به جی ار ای آبان می رسم؟با یه نمره خوب؟
    بعدشم تو آذر یا دی تافل بدم؟
    2- امسال رو بیخیال بشم و جی ار ای رو بهمن بدم بعدشم تافل؟
    بنظرتون کدوم بهتره؟
    در ضمن ترم 3 ارشدم هستم روی پایان نامه ام کار می کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)