صفحه 12 از 36 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamu نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

خسته نباشید و ممنون از دوست گرامی Simon که راهنمایی می کنن

من GRE رو واسه 17 نوامبر ثبت نام کردم و تافل رو هم می خوام انشاالله 2 دسامبر ثبت نام کنم، تافل رو تقریبا یک ماهه دارم دست و پا شکسته می خونم و GRE رو بیشتر تمرکز کردم روی Q، با این چیزایی که گفتید یک کم استرس گرفتم واسه دادنشون

یعنی واقعا برنامه ای که ریختم بده؟ نمی تونم خوب بدمشون اینجوری؟
    استرس نگير اما يك ماهه حياتي پيش رو داري و بايد خوب بخوني. شما اول GRE‌رو ببند فايلشو بعد با خيال آسوده رو تافل وقت بزار. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام تافل 3 فوریه و جی آر ای 9 فوریه را شرکت کنم. با توجه به اینکه کمتر از 3 ماه وقت دارم واسه هردوشون، به نظرتون میتونم منابع هر دو را خوب بخونم؟ ضمنا سطح زبانم متوسطه. 504 و Essential word را خوندم و الان در حال خوندن 1100 هستم. واسه آی بی تی لانگمن را خوندم و قصد دارم دلتا، بارونز و کمبریج را هم بخونم. در کنار این منابع، بهترین منابع جی آر ای واسه من که بتونم همزمان واسه GRE هم آماده بشم چه منابعی هستن؟ با توجه به اینکه باید وقتما به طور همزمان واسه خوندن هر دو منابع اختصاص بدم. اصلا به نظرتون تو این مدت زمان، میتونم خیلی خوب واسه هردوشون آماده شم؟

سلام
    من جی ار ای رو یک ماهه شروع کردم. یک هفتش مونده یک هفته هم که سوخت چون چند روز رفتم سرکار که اینجا بمونم.اما باقیشو موندم خونه بکوب خوندم.الانم از چشم درد خواب ندارم!
    لغت بیا کتاب رضا دانشوری واسه دانشگاه آزاد رو بخون 2000 تا رسمس و 2000 هم غیر رسمی داره.
    من جی ار ای رفتم کلاس خیلی خوب بود.کمک کردم و بهم جهت داد.کلش هم 350 تومن شد.اما رایتینگ می تونم الان در حد 4.5 5 ایشالا بنویسم.
    باقی موارد هم پیشرفت داشتم.
    کتاب کپلن وایه جی ار ای بد نیست زیاد ریز ریز توضیح داده.کتابا رو می تونی تو موضوعات امتحان مربوطه تو این سایت خوب بیابی.
    اما واسه کوانت بارونز نیو جی ار ای خوبه.
    کتاب های دیگه هم هست مثل بیگ بوک که سنگین تره.
    بهت پیشنهاد می کنم با یه الگویی پیش برو توپ نتیجه میگیری.

Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی_ازاد مشهد

سلام دوستای خوبم:
    حقیقتا من نیاز به راهنمایی تون دارم.چون تصمیم گیری واسم سخته.سطح زبانم بد نیس و ielts:6.5 با 2 ماه خوندن دارم.gre:v:144 ,q:142,w:2بدون مطالعه قبلی و با وجودیکه رشتم تجربی بوده فقط 4 روزBarrons math review v رو خوندم.قصد دارم GRE ,IBT رو تا 10 dec خارج از ایران شرکت کنم.DATE IBT1و6و7DEC میشه اسم نویسی کنم.gre هر روزه.حالا موندم کدوم یک رو اول بدم و با چه فاصله زمانی؟ چه جور حاضر شم؟
    واسه وربال GRE زیاد وقت نذاشتم و ترجیحا نمرمو با Q بالا میبرم.504وکلیه ریاضیات BARRONS رو خونم.واسه IBT جزوه GRAMMER , STRUCTURE اریانپور رو خوندم.و نوت فول READING,WRITING , SPEAKING.خواهشا راهنمایی بفرمایید.
    سپاس عزیزان.

سلام دوستان
    من تصمیم دارم اواخر بهار امتحان (GRE (CBT شرکت کنم و سطح زبانم هم Upper Intermediate هست. تا الان هم کتابهای essential words و 504 رو خوندم. به نظرتون تافل رو 2 ماه بعد از GRE بدم خوبه؟
    به نمره های بالا در هر دو امتحان احتیاج دارم، تافل بالای 100 و برای GRE هم کوانت 800 و وربال حدود 500 و بالاتر (ورژن قدیم) .
    خودم بیشتر نظرم این هست که تو این 6 ماه بیشتر رو منابع GRE تمرکز کنم، اول لغات و ریدینگ و ریاضی. منتها برای AW اول sample های تافل رو کار کنم (چون احساس میکنم رایتینگم یک مقدار جای کار داره) و بعد برم روی رایتینگ GRE. توصیه ی شما برای ترتیب خوندن منابع چی هست؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید.

سلام
    من قصد دارم برای اواخر آوریل (اواخر اردیبهشت) امتحان TOEFL و GRE رو بدم و با این وصف که زبانم هم بد نیست (3 سال پیش تا پریتافل (کانون زبان ایران آمریکا) خوندم، ولی خوب سه سال گذشته می ترسم الان برم امتحان بدم چون خیلی از وکبا یادم رفته ولی خوب دارم کتابای کانونو دوره می کنم) و البته الان ترم 1 ارشدم به نظرتون چطوری بخونم که تا اونموقع
    نمره عالی
    بگیرم؟ والبته با توجه به اینکه GRE رو باید از صفر شروع کنم ...
    روزی چند ساعت وقت بذارم روش؟
    به نظرتون نیازی هست که برای GRE بخش ریاضیش رو هم براش وقت بذارم یا در حدیه که بشه بدون وقت گذاشتن نمره اورد؟ (رشته من عمران-محیط زیست هستش)
    اینکه پروژه هام رو به انگلیسی ارائه بدم تا چه حد میتونه موثر باشه تو پیشرفتم؟ و به نظرتون برای Listening بیشتر آهنگ و ... گوش بدم یا TPO ؟
    Writing رو چطور چون دیدم که بعضی از بچه ها می گفتن همین که برای GRE آماده بشم برای TOEFL هم کفایت می کنه.
    با تشکر از راهنماییهای ارزندتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام
    من قصد دارم برای اواخر آوریل (اواخر اردیبهشت) امتحان TOEFL و GRE رو بدم و با این وصف که زبانم هم بد نیست (3 سال پیش تا پریتافل (کانون زبان ایران آمریکا) خوندم، ولی خوب سه سال گذشته می ترسم الان برم امتحان بدم چون خیلی از وکبا یادم رفته ولی خوب دارم کتابای کانونو دوره می کنم) و البته الان ترم 1 ارشدم به نظرتون چطوری بخونم که تا اونموقع
    نمره عالی
    بگیرم؟ والبته با توجه به اینکه GRE رو باید از صفر شروع کنم ...
    روزی چند ساعت وقت بذارم روش؟
    به نظرتون نیازی هست که برای GRE بخش ریاضیش رو هم براش وقت بذارم یا در حدیه که بشه بدون وقت گذاشتن نمره اورد؟ (رشته من عمران-محیط زیست هستش)
    اینکه پروژه هام رو به انگلیسی ارائه بدم تا چه حد میتونه موثر باشه تو پیشرفتم؟ و به نظرتون برای Listening بیشتر آهنگ و ... گوش بدم یا TPO ؟
    Writing رو چطور چون دیدم که بعضی از بچه ها می گفتن همین که برای GRE آماده بشم برای TOEFL هم کفایت می کنه.
    با تشکر از راهنماییهای ارزندتون

يه سر به اينجا بزني بهت ديد خوبي از منابع تافل ميده. براي GRE‌هم همچين صفحه اي هست. شادزي

http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/TOEFL
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

سلام

من اگر بخوام برای ترم بهار سال آینده اقدام کنم ، آخرین مهلت شرکت من در تافل و GRE به تاریخ ایران چه زمانی میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا انچه در GRE و TOfel مي آموزيم اشتراكي دارند (در لغت و كاربرد ) ؟؟؟

دوستان من هر دو امتحان را داده ام. بخش وربال و رایتینگ gre سخت تر است از بخش ریدینگ و رایتینگ تافل. اما تافل دارای بخش های لیسنینگ و اسپیکینگ است که جی ار ای ندارد

Junior Member Breeze2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ,Biomedical Engineering,

سلام
    منم می خوام هم زمان TOEFL و GRE بخونم. سطح زبانم در حد متوسط (reading & listening خوبه ولی Speaking & Writing ضعیفه). TOEFL رو اوایل تابستون و GRE رو اوایل آبان می خوام امتحان بدم. از الان(حدود 8 ماه) وقت آزاد دارم. برنامم تا تابستون این طوریه :
    برای vocab : الان شروع کردم دارم 504 رو می خونم . بعد می خوام Essential words fot the TOEFL، بعد 1100 و در آخر هم 3500 رو بخونم.
    برای writing : اول برای تاقل تمرین می کنم و بعد برای GRE تا تابستون.
    برای reading : اول از منابع تافل ( longman، Delta، Cambridge و Oxford) تست می زنم و بعد می رم سراغ تست های GRE
    برای Speaking : از نوت فول می خوام بخونم و هر روز یه تاپیک کار کنم.
    به نظرتون برای گرفتن نمره عالی در هر دو برنامه خوبی هست؟ اگر نیاز به تصحیح داره لطفا راهنمایی کنید.
    چون می دونم GRE وقت بیشتری می خواد از اوایل تابستون به بعد می خوام دیگه اختصاصی رو GRE وقت بذارم ولی قبل اون به صورت مشترک.
    اگر دوستان نظرشون رو بگن خیلی ممنون می شم چون می خوام حتما حتما فاند بگیرم و باید نمره هام عالی بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)