صفحه 16 از 36 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Junior Member sara_az آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

درود بیکران
    میخوام همزمان تافل و gre بخونم و آبان هم gre بدم و بعدش تافل شایدم تافل زودتر. سطح زبانم متوسطه اما پشتکارم زیاده.
    504 کمتر از سه هفته تموم کردم و الانم تازه 1100 شروع کردم که هر روز 20 لغت باید بخونم از اول تیر هم میخوام برم کلاس تافل و 6-7 ساعت هم میتونم وقت بزارم باید بگم برای کوانت هم مشکلی ندارم و دوهفته براش بیشتر وقت نمیزارم.
    حالا با این توصیفات میرسم که هر دوتا بخونم البته نمره بالا میخوام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بنظر شما بهتره همزمان با خوندن gre تافل شروع کنم و آماده آزمون تافل هم بشم و یا اینکه اول gre امتحان بدم و بعد برای تافل اقدام کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط pApAr : June 12th, 2013 در ساعت 08:34 PM دلیل: ترکیب دو پست تکراری

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد
    وای از این عمر که با
    " میگذرد"
    میگذرد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

هیچ مشکلی در آماده شدن همزمان برای هر دو آزمون وجود نداره ولی باید یه جوری برنامه ریزی کنید که به جفتش برسین. تافل معمولا راحت تر هست و زمان کمتری میبره

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    هیچ مشکلی در آماده شدن همزمان برای هر دو آزمون وجود نداره ولی باید یه جوری برنامه ریزی کنید که به جفتش برسین. تافل معمولا راحت تر هست و زمان کمتری میبره
    504 کمتر از سه هفته تموم کردم و 1100 تازه شروع کردم با روزی 20 تا لغت و از اول تیر هم میرم کلاس تافل و روزی 6-7 ساعت هم میتونم وقت بزارم و ریاضی هم مشکلی ندارم احتمالش هست که برسم به آزمون gre آبان و بعدش تافل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وای از این عمر که با
    " میگذرد"
    میگذرد

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

درود بیکران
    میخوام همزمان تافل و gre بخونم و آبان هم gre بدم و بعدش تافل شایدم تافل زودتر. سطح زبانم متوسطه اما پشتکارم زیاده.
    504 کمتر از سه هفته تموم کردم و الانم تازه 1100 شروع کردم که هر روز 20 لغت باید بخونم از اول تیر هم میخوام برم کلاس تافل و 6-7 ساعت هم میتونم وقت بزارم باید بگم برای کوانت هم مشکلی ندارم و دوهفته براش بیشتر وقت نمیزارم.
    حالا با این توصیفات میرسم که هر دوتا بخونم البته نمره بالا میخوام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سپاس بیکران

وای از این عمر که با
    " میگذرد"
    میگذرد

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_az نمایش پست ها
    درود بیکران
    سپاس بیکران
    به نظر من تا Essential ‌رو براي تافل نخونديد سراغ 1100 نريد. و براي Q هم اگر چه تواناييد ولي بيش از 2 هفته در نظر بگيريد. اينكه ميرسيد يا نه به تعريف شما از نمرهي خوب و بالا بستگي داره. شما چه نمرهايي رو براي هر يك در نظر داريد؟‌شادزي
    ویرایش توسط Simon : June 12th, 2013 در ساعت 10:40 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    به نظر من تا Essential ‌رو براي تافل نخونديد سراغ 1100 نريد. و براي Q هم اگر چه تواناييد ولي بيش از 2 هفته در نظر بگيريد. اينكه ميرسيد يا نه به تعريف شما از نمرهي خوب و بالا بستگي داره. شما چه نمرهايي رو براي هر يك در نظر داريد؟‌شادزي
    کوانت 170 و وربال 158 و رایتینگ هم دیگه آخرش بتونم 3.5 و تافل هم بالای 100 البته اگه بتونم که ارتقا بدم رایتینگ و وربال که خیلی عالی میشه.

وای از این عمر که با
    " میگذرد"
    میگذرد

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

کوانت 170 و وربال 158 و رایتینگ هم دیگه آخرش بتونم 3.5 و تافل هم بالای 100 البته اگه بتونم که ارتقا بدم رایتینگ و وربال که خیلی عالی میشه.
    دوست من نمرات شما رویایی ولی قابل کسب هستش
    واسه توضیح وربال هم برید به بخش جی ار ای دوستمون خیلی خوب توضیح دادن...
    صد در صد قبل 1100حتما 504 و یا حتی کتاب مک گروهیل رو بخونید که خیلی خوبه
    کوانت هم دقت کنید برای نمره کامل گرفتن حتما باید کار کنید چون تله توله زیاد داره..!!!
    در هر حال
    سربلند باشی

Global Moderator

Simon آواتار ها

اگر تصميم داريد كه چند ماه مستمر زحمت بكشيد و تلاش كنيد نمرات خوبي رو در نظر داريد. براي وربال 158 پيش فرض اينه كه بايد 5-6 ماه مستمر و سخت رو در نظر بگيريد اما ممكنه شما سطح لغتتون خوب باشه و با 3-4 ماه هم به اين نتيجه برسيد. براي رياضي 170 بيش از 2 ماه در نظر بگيريد يا حداقل 2 ماه. در مورد تافل 100 اگر بتونيد 3 ماه مستمر و شديد مطالعه كنيد و وسطهاشم يك آزمايشي بديد تا نقاط ضعفتون مشخص شه چيز محالي نيست. رايتينگ 3.5 هم چيز خاصي نيست و اگر ميگفتيد 4 به نظرم با نمرات ديگه كه هدفتونه منطبق تر بود. در كل شما از الان هم شروع كنيد همزمان خوندن اينها كار آسوني نيست. وربال GRE‌خيلي انرژي ميبره. اما اگر قلبا بخواهيد و تلاش كنيد حتما ميتونيد. من توصيه ميكنم تافل رو زودتر به نتيجه برسونيد و ديگه كل زمانتون رو بزاريد روي GRE هرچند كه الان 4 ماه بيشتر زمان نداريد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من نمرات شما رویایی ولی قابل کسب هستش
    واسه توضیح وربال هم برید به بخش جی ار ای دوستمون خیلی خوب توضیح دادن...
    صد در صد قبل 1100حتما 504 و یا حتی کتاب مک گروهیل رو بخونید که خیلی خوبه
    کوانت هم دقت کنید برای نمره کامل گرفتن حتما باید کار کنید چون تله توله زیاد داره..!!!
    در هر حال
    سربلند باشی
    کلمه رویایی قبول ندارم همه چیز دست یافتنی هست فقط اینکه راهش و تلاش مستمر داشته باشیم.
    برای وربال به تاپیک جی ار ای نگاه کردم و واقعا بهم کمک کرده ممنونم از همه بچه ها.
    504 خوندم و الان 1100 شروع کردم.
    کوانت هم چون تدریس می کنم امیدوارم که مشکلی ایجاد نشه.

وای از این عمر که با
    " میگذرد"
    میگذرد

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر تصميم داريد كه چند ماه مستمر زحمت بكشيد و تلاش كنيد نمرات خوبي رو در نظر داريد. براي وربال 158 پيش فرض اينه كه بايد 5-6 ماه مستمر و سخت رو در نظر بگيريد اما ممكنه شما سطح لغتتون خوب باشه و با 3-4 ماه هم به اين نتيجه برسيد. براي رياضي 170 بيش از 2 ماه در نظر بگيريد يا حداقل 2 ماه. در مورد تافل 100 اگر بتونيد 3 ماه مستمر و شديد مطالعه كنيد و وسطهاشم يك آزمايشي بديد تا نقاط ضعفتون مشخص شه چيز محالي نيست. رايتينگ 3.5 هم چيز خاصي نيست و اگر ميگفتيد 4 به نظرم با نمرات ديگه كه هدفتونه منطبق تر بود. در كل شما از الان هم شروع كنيد همزمان خوندن اينها كار آسوني نيست. وربال GRE‌خيلي انرژي ميبره. اما اگر قلبا بخواهيد و تلاش كنيد حتما ميتونيد. من توصيه ميكنم تافل رو زودتر به نتيجه برسونيد و ديگه كل زمانتون رو بزاريد روي GRE هرچند كه الان 4 ماه بيشتر زمان نداريد.
    شادزي
    مرسی سایمون جان ولی اینطوری که گفتید آدم کمی ناامید میشه من تلاشم می کنم حتی اگه به این نمره ها نرسم مهم تلاشم که خیلی ارزش داره.
    من نسبت به رایتینگ احساس خوبی ندارم و فکر می کنم که نتونم 4 بگیرم ولی سعی ام می کنم و کوانت هم امیدوارم باتوجه به تدریسم مشکلی پیش نیاد و بتونم 170 بگیرم.
    به هرچیزی که فکر کنید و بارها تکرار کنید و ذهنتون کاملا درگیرش باشه باعث میشه که تلاشتون برای بدست آوردنش بیشتر بشه.

وای از این عمر که با
    " میگذرد"
    میگذرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)