صفحه 17 از 36 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_az نمایش پست ها
    کلمه رویایی قبول ندارم همه چیز دست یافتنی هست فقط اینکه راهش و تلاش مستمر داشته باشیم.
    برای وربال به تاپیک جی ار ای نگاه کردم و واقعا بهم کمک کرده ممنونم از همه بچه ها.
    504 خوندم و الان 1100 شروع کردم.
    کوانت هم چون تدریس می کنم امیدوارم که مشکلی ایجاد نشه.
    دوست من گفتم که نمره ای که مدنظر دارید با این زمان کمی رویایی هستش نگفتم که نمیشه گرفت
    شما برو به بخش وربال اقای بهنام راهنمایی کردن و نمره وربال خوبی گرفتن ببینید چی ها خوندن و زمان چقدر گذاشتن
    در ضمن تو امتحان کاغذی همون 4 گرفتن تو رایتینگ هم خیلی خوبه چون واقعا نوشتن میخواد...خیلی سخته نسبت به کامپیوتری...
    در هر حال شما باید تلاشتون رو مضاعف و لغات رو فشرده خوانده و روی متون مختلف وقت بگذارید
    این نمره متن زیاد خواندن میخواد...
    فراموش نشه امتحان جی ار ای بیشتر از اینکه امتحان لغت و متن و ریاضی باشه یه جور time managementهستش
    سربلند باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام
    دوستان و استادان عزیز
    من هم مثل شما برای آزمون GRE و TOEFL ibt اماده میشم
    من منابع زیادی را دانلود کردم از سایت
    اما مشکل اینجاست که نمیدونم از کجا شروع کنم برایGRE ایا اول کتاب های لغت را بخونم (504,essential toefl,1100)یا کتابهای manhatan,kaplan,barrons.,,,
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirseyedabbas نمایش پست ها
    سلام
    دوستان و استادان عزیز
    اما مشکل اینجاست که نمیدونم از کجا شروع کنم برایGRE ایا اول کتاب های لغت را بخونم (504,essential toefl,1100)یا کتابهای manhatan,kaplan,barrons.,,,
    اول چند روز وقت بذراید و پست های قبلی رو مطالعه کنید
    دوم اینکه شما چند تا دیکشنری خوب که بالا معرفی شده نصب کن و فعلا چند ماه وقت بذار و لغات اخر کاپلان ویرایش سوم قدیمی( اخر کتاب منظوره (مینی دیکشنری طبق روشی که دوستان در پست های قبل توضیح داده اند بخونید
    البته اگه سطحتون به این کتاب نمیخوره اول 504 و لغات ضروری تافل رو تموم کنید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط amirseyedabbas نمایش پست ها
    سلام
    دوستان و استادان عزیز
    سلام دوست عزیز
    چون شما دارید همزمان برای هر دو امتحان آماده می شوید کمی سخت است. اما می شود برای هر دو همزمان آماده شد.
    اول از همه شما باید دایره لغت خود را بالا ببرید. کتابهایی که اشاره کردید (504,essential toefl,1100) را به این ترتیب بخوانید. 504 و بعد اسنشال و نهایت 1100.
    در کنار لغت هم متن بخوانید تا معنی لغات را درک کنید.
    فایلهایی برای لغات اینجا آپلود شده است که می توانید با نرم افزار Jmemorize لغات 504 و اسنشال و 1100 را بخوانید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post704831
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post532805

بعد از مدتی که دایره لغات شما رفت بالا کتاب منهتن را بخوانید و بعد از آن اگر باز سوالی داشتید من در خدمت شما هستم. (خوندن همین کتابها خیلی زمان می خواهد. و منابع دیگری نخوانید.)
    توضیح در مورد تافل هم بهتر است در تاپیک مخصوص داده شود نه در این تاپیک.
    GOOD LUCK
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام دوستان، من می خوام همزمان با تافل خودمو برای GRE هم آماده کنم. الان برای تافل کلاس میرم و تا پایان شهریور کلاسم تموم میشه و به امید خدا تو مهر به احتمال زیاد iBT رو امتحان میدم. مشکلم اینه که هنوز لغتای تافلو کامل نخوندم و برای GRE هنوز شروع نکردم. با خوندن مطالب فروم در مورد منابع GRE و ترتیب خوندنشون یه چیزایی فهمیدم. میشه راهنماییم کنین که با توجه به شرایطم چطوری برای GRE برنامه ریزی کنم که بتونم همزمان با تافل پیش برم؟ به نظرتون از الان شروع کنم برای GRE برای امتحان مهر یا آبان دیر نیست؟ به نظرتون چیکار کنم امسال کلا بیخیال اپلای کردن بشم و اول تافل امتحان بدم بعد شروع کنم برای GRE سال دیگه یا بهمن امسال برنامه ریزی کنم که نتیجه خوب بگیرم یا اینکه فرصت از دست ندم و برای همین امسال برنامه ریزی کنم؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

سلام دوستان

میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟
    من تازه می خوام شروع کنم به خوندن برای تافل و جی آر ای

من سطح زبانم متوسط رو به خوبه ولی خوب زبان عمومی زیاد وسه جی آر ای به کار نمیاد!
    کلاسهای ILI رو تموم کردم و باید مرورشون کنم و می خوام شبی هم یک رایتینگ بنویسم برای تافل

تمرین برای رایتینگ تافل به درد جی ار ای هم می خوره؟
    برای جی آر ای میخوام روزی 30 تا لغت حفظ کنم از بارونز
    با توجه به اینکه الان ارشد عمران-محیط زیست می خونم خیلی باید برای بخش ریاضیش وقت بذارم؟یا اصلا نمیخواد بخونم؟!!
    با توجه به ددلاین برای اپلای به نظرتون برای چه تاریخی واسه امتحانا ثبت نام کنم؟ 12 اکتبر فکر کنم بهتر باشه نسبت به 9 نوامبر

با تشکر

سلام دوستان،
    من می خوام هم تافل و هم جی آر ایی سال آینده شرکت کنم. به نظر شما اول
    خودمو برای کدام امتحان
    آماده کنم؟
    به نظر خودم چون جی آر ایی مشکل تره اگه اول برای جی آر ایی بخونم و بعد برم سر تافل بهتره. اینطوری برای تافل نمره بهتری میشه گرفت.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط huckleberry نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من می خوام هم تافل و هم جی آر ایی سال آینده شرکت کنم. به نظر شما اول
    خودمو برای کدام امتحان
    آماده کنم؟
    به نظر خودم چون جی آر ایی مشکل تره اگه اول برای جی آر ایی بخونم و بعد برم سر تافل بهتره. اینطوری برای تافل نمره بهتری میشه گرفت.
    ممنون.
    سلام دوست عزیز

منم همین اشتباهو کردم به نظر من شما اول چند ماه وقتتو بزار رو تافل و سعی کن تافلتو با نمره ی خوب بدی بعدش برو سر جی ار ای اینطوری خیلی بارت سبک میشه البته در کنار تافلت لغتای جی ار ای رو هم میتونی بخوبی یا مثلا شبی یه نیوز بخون .

ApplyAbroad Veteran
    FlirTcia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

سلام دوستان،
    من دارم برای امتحان GRE و TOEFL امسال آماده میشم. (GRE: مهر و TOEFL: آبان)

تا الآن کتابهای 504 و Essential words for TOEFL و 1100 رو برای لغت خوندم.

Reading و Listening لانگمن رو برای دست گرمی زدم و الان Delta هستم. تمرین روی Speaking رو تازه شروع کردم و برای Writing هم هیچ کاری نکردم.

تازگی مطالعۀ جزوه های کلاس برزآبادی هم شروع کردم.

میخواستم منو راهنمایی کنید و سوالامو جواب بدید:
    1. برای Writing تافل باید از کجا شروع کنم و چه طوری پیش برم؟
    2. برای GRE از روی چه کتابی (یا کتابها) باید بخونم؟ (برای تست)
    3. Writing GRE رو چیکار کنم و چطوری پیش برم؟ آیا Writing این دو امتحان در یک راستا هستند؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من هم همزمان دارم برای تافل و جی آر ای میخونم.
    پارسال تافل شدم: R:20, L:16, S:20, W:20.اونموقع 504 رو نخونده بودم(فکر می کردم بلدم) و essential رو هم کامل نخونده بودم. حتی از وجود Tpo ها خبر نداشتم . فقط بارونز کار کردم. بیشتر از هر چیزی هم L .
    الان دوماه و نیم تا جی ار ای م فرصت دارم. . دارم همزمان 3500و 504و essential Toefl رو می خونم که 3500 1100 رو هم تقریبا کامل پوشش میده و حتی کاپلان رو. البته essential toefl رو زمستون تقریبا خوندم، نه کامل باز، و Voa هم چند ماه پراکنده گوش کردم.
    قصد دارم این رو اگه بتونم در عرض یه ماه تموم کنم ، بعد کاپلان، بعد هم تست شروع کنم به زدن برای GRE.
    از اونور برای تافل هنوز ثبت نام نکردم. قصد دارم تافل رو تا اوایل دسامبر امتحان بدم.
    سوال من اینه که با این سطح زبان این برنامه ریزی درسته؟ و آیا انتظار نمره ی 160 وربال GRE تخیلی بیش نیست یا می تونم؟
    تافل هم نمره بالای 100 میخام، یکی از دانشگاه ها هم Speaking بالایی خواسته(27).
    به نظرتون با فاصله ی یک ماه و نیم بعد جی آر ای، تافل دادن چقد نتیجه بخشه؟ یکم اعتماد به نفسم پایینه وگرنه خیلی وقته دغدغه م همین تافل و جی آر ایه.
    یه سوال داشتم.
    چرا امتحان دادن GRE یکی دو ماه قبل از تافل اشتباهه؟ می تونم از تجربه تون استفاده کنم؟
    ممنون
    ویرایش توسط Simon : July 18th, 2013 در ساعت 03:52 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)