صفحه 18 از 36 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Junior Member

با سلام به دوستان.
    می خواستم که برای آزمون iBT و GRE آماده بشم .حدود دو سال دیگه هم فارغ التحصیل میشم.میخواستم بدونم که کار درستیه که هم زمان برای هردو خوند یا نه.درضمن توی سایت سرچ کردم و تا اونجایی که فهمیدم کتابای delta و barron's و cambridge برای تافل منابع خوبی هستند ولی برای GRE منابع خیلی بودن و کاملا گیج شدم .
    میدونم که سوالم تکراریه و دوستمون توی آخرین پست صفحه قبل مشابه همین سوال و پرسیدن ولی هیچ کس جواب واضحی نداد. در هر صورت ممنون میشم که نظرات خودتون رو بگید.

با سلام دوباره
    دوستان لطفا راهنمایی کنید. الان که تابستونه میخوام شروع کنم تا بعد کمتر مشکل داشته باشم.
    دوباره دارم میگم می خوام برای toefl و gre آماده بشم و دو سال دیگه هم وقت دارم . کار درستیه که همزمان بخونم؟؟؟؟
    ویرایش توسط Olympia : August 19th, 2013 در ساعت 04:03 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

سلام من یه سال دیگه از ارشدم مونده و چون باید 1 سالم صبر کنم تا مدرکم ازاد شه اگه بخوام اقدام کنم باید برا 2016 اقدام کتم خودم میخوام امسال که دارم رو پایانامم کار میکنم جی اری بخونم مهر یا ابان 93 جی اری بدم و بعدش بزا تافل اقدام کنم میخواستم نظراتتونو بدونم .یه سوال دیگه هم داشتم من کتابای اینترچیج و پسیچارو خوندم زبانمم بد نیست ولی عالی نیست میخواستم ببینم باید برم کلاس جی اری یا خودمم میتونم بخونم ییخشید طولانی شد ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام اقا من سطح زبانم Upper Intermediate هستش. تقریبا یک سال میشه کلاس میرم. کتاب های Tactics for listening را هم گوش دادم. کتاب Oxford word skills برای سطح متوسط را هم تقریبا تا یک هفته دیگه تموم میکنم. Essential words را هم کارت هاش را خوندم اما خود کتابش را نخوندم. 504 را هم تا درس 30 فکر کنم 2 بار خوندم قبلا و شاید 70 درصدش را بلدم.رشتم هم مکانیک هستش . به نظر شما با 4 ماه خوندن میتونم همزمان تافل و جی ار ای را ازمون بدم و نمره های زیر را بیارم.

نمره تافل 80
    نمره جی ار ای وربال 145
    نمره کوانت هم 150

Senior Member

برای greکتاب 1100واژه،تستهای برزآبادی و کتاب کاپلان توصیه میشه...همزمان خوندن هیچ اشکالی نداره ...فقط یه نمونه تست از هر دو آزمون ببینید تا بفهمید که چقدر باید سطحتونو ببرید بالا..زمان امتحان هم حواستون باشه greسالی 3بار فکر می کنم برگزار میشه کلا...به ددلاینها برسید...gre امتحان سختیه خصوصا قسمت وربالش تا می تونید باید لغت یاد بگیرید وتست بزنید

Junior Member

سلام
    میخواستم از کسایی که تجربه دارن بپرسم

من چون امتحان GRE م نزدیکتره به نظرتون اگه تو قسمت ریدینگ بیشتر متنای GRE رو بخونم به درد تافل تا چه حد میخوره؟
    یعنی میتونم از زمان خوندن ریدینگ برا تافل بزنم و به جاش ریدینگای GRE رو کار کنم و مشکلی برا تافل پیش نیاد؟

Junior Member mohade3mohade3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering at golestan university

سلام.من 2-2.5 سال برای پذیرش وقت دارم از اونجایی که ترم سوم کارشناسیم.ااما شروع کردم به خوندن 504 که بعدش جی ار ای بخونم.خیلی گشتم و به این نتیجه رسیدم که اول 504 بعد essential word for gre & toefl بعد 1100 بعد kaplan500 بعد منهتن در اخر ets رو بخونم.میشه بهم بگید این روش خوبه که انجام بدم.نیاز فوری دارم.یکی امار دقیق بگه.ممنون............................

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohade3mohade3 نمایش پست ها
    سلام.من 2-2.5 سال برای پذیرش وقت دارم از اونجایی که ترم سوم کارشناسیم.ااما شروع کردم به خوندن 504 که بعدش جی ار ای بخونم.خیلی گشتم و به این نتیجه رسیدم که اول 504 بعد essential word for gre & toefl بعد 1100 بعد kaplan500 بعد منهتن در اخر ets رو بخونم.میشه بهم بگید این روش خوبه که انجام بدم.نیاز فوری دارم.یکی امار دقیق بگه.ممنون............................
    ترتيب خوبه فقط تا سر 1100 براي تافل خوبه بعد 1100 براي GRE براي اينكه لغات فعال بشن حتما ريدينگ فراموش نشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nhaftad نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم از کسایی که تجربه دارن بپرسم

من چون امتحان GRE م نزدیکتره به نظرتون اگه تو قسمت ریدینگ بیشتر متنای GRE رو بخونم به درد تافل تا چه حد میخوره؟
    یعنی میتونم از زمان خوندن ریدینگ برا تافل بزنم و به جاش ریدینگای GRE رو کار کنم و مشکلی برا تافل پیش نیاد؟
    ريدينگ ها متفاوت هستند مال تافل خيلي روتين و بيشتر اطلاع رساني از يك موضوعي. مال GRE‌اكثرا تحليل هاي اقتصادي علمي و ... نميشه با قطعيت گفت اما سطح ريدنگ GRE بالاست و اگر شما در اون مسلط شيد در زمان خيلي كمي به ريدينگ هاي تافل مسلط خواهيد شد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان... نیاز شدید به راهنماییتون دارم
    راستش داشتم خودمو برای تافله 13 سپتامبر آماده میکردم، استاد راهنمام فورسم کرد، پایان ناممو زود بهش تحویل بدم...منم مجبور شدم
    تاریخ تافلو بندازم 17 نووامبر...بعد برای جی ار ای 9 نووامبر هم ثبت نام کردم...سرتونو درد نیارمخلاصه...
    سطح زبانم بد نیست...

موضوعی ای که هست اینه که میخوام توو جفت آزمونا نمراته مطلوبو بیارم(همه خب هدفشون همینه))
    برا تافل تا حالا مسترینگ اسکلیز رو کامل خوندم...504...400... و essential words رو هم خوندم
    البته همش باز نیاز به مرور مجدد داره ها... و 2 تا آمون بارونز و 7 تا TPO رو هم زدم... رایتینگ و اسپیکینگ هم پیش یه معلم خصوصی میرم

برا جی آر ای، verbal adv و لغات Kaplan نسخه ی اندرویدش توو گوشیم بود که حدودا 501 لغت داشت که همشونو فلش کارت کرده بودم(ولی احتمالا کاپلان لغتاش بیشترههههههه)
    قبلا هم بدون هیچ آمادگی ای یه ازمون آزمایشی جی ار ای دادم، Q=157 ، V=140 , writing=2.5

تقریبا 63 روز برای جی آر ای ووووو 8 روز بعدش تافل دارم....پیلیز راهنماییم کنید که توو این دو ماه از تجربه های مفیدتون استفاده کنم
    خیلی خیلی ممنون که تا اینجا رو خوندید

Junior Member mohade3mohade3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering at golestan university

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ترتيب خوبه فقط تا سر 1100 براي تافل خوبه بعد 1100 براي GRE براي اينكه لغات فعال بشن حتما ريدينگ فراموش نشه. شادزي
    یعنی kaplan500 فقط به درد جی ار ای میخوره؟من میخوام هر جفتشونو هم زمان بخونم.ets رو در اخر بخونم.یعنی گاهی تستاشو نزنم؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون سایمون جان.برای ریاضیش چی خوبه؟ریاضیم خوب
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)