صفحه 2 از 36 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Senior Member

پیش فرض مطالعه GRE و TOEFL همزمان و اثر GRE بر روی تافل

سلام
    من هنوز هیچ کدام از امتحان های GRE و تافل را ندادم و یک سال تا یک سال و نیم دیگه هم فرصت دارم تا خودم را براشون آماده کنم.
    من تا حدود زیادی برای تافل آماده هستم. ولی نه کامل
    حالا سوال من از دوستان با تجربه تر اینه که آیا بهتره من تافل را کامل کنم و امتحانش را بدم و بعد وقت بذارم برای GRE یا اینکه بهتره الان صبر کنم و برای GRE که خواندم؛ بعد امتحان تافل بدم؟ در واقع بهتره این طوری سوالم را بپرسم که برای قسمت لغات GRE اگر وقت بذارم می تونه برای امتحان تافل به من کمک کنه تا نمره تافلم بهتر بشه؟ یا اینکه ممکنه بدتر قاطی بشه و نمره ام تازه خراب تر بشه؟ البته من خودم فکر کردم که بهتره برای امتحان تافل دست نگه دارم چون قطعا تا یک سال دیگه زبان پیشرفت خواهد کرد ولی دوست دارم اثر GRE را روی تافل بدانم
    ممنون از راهنمایی تون

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مطالعه GRE و TOEFL همزمان و اثر GRE بر روی تافل

سلام
    اينطور كه من توجه كردم قبلا به اين موضوع ، كساني كه در verbal نمره هاي بالاتر از 400 ميگيرن، در قسمت reading تافل مشكلي ندارن و معمولا 29-30 ميشن. نمره هاي writing بهتري هم در بخش آناليتيكال ميگيرند. بعلاوه overal تافلشون هم نسبتا بالا هست. خود من به اين نتيجه رسيدم كه مطالعه كتابهاي لغت ( 1100 مثل اينكه بهترينه!) ميتونه بخش verbal رو بهتر كنه و وقتي سد لغات و سخت بودن بخش verbal ميشكنه، بعدش ديگه تافل خيلي آسونتر ميشه.
    البته اين رو بايد بچه هايي كه مثلا verbal 500-600 ميشن هم تاييد كنن.

Junior Member

سلام

كتاب هايي مثه 1100 هم به درد تافل و هم به درد GRE مي خورن. من ژيشنهاد مي كنم بعد از تموم كردن 504 و essential words ، كتاب 1100 رو بخونين. حدود 2 ماه مونده به امتحان تافل شروع كنين به اختصاصا خوندن برا تافل و بعدش حدود يه ماه هم برا GRE وقت بذارين.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

با مریم موافقم ... !!!
    لغاتی که توی وربال یاد می گیرین خیلی سر writing و reading به کمکتون می آد .. مخصوصآ برای writing که اصلآ level نوشتتون رو یه تکونه اساسی می ده ... پیشنهاد j1kh هم خیلی خوبه که بعد از 504 , essential آدم بره سراغ 1100 !!! ...
    ولی یه پیشنهادی می دم که زیاد تافل رو عقب نندازین ... ! ...
    شاید اینکه الان با سه ماه خوندن بدین و خیالتون رو از داشتن یه نمره بالای 100 راحت کنین بیشتر موثر باشه تا یه سال تقویت کردن .. !
    شمام اگه مثله من وقت زیاد دارین پیشنهاد می کنم حتمآ برای vocab for high school student هم یه وقتی بذاری و college bound هم برای وربال خیلی خوبه ... !!!

Junior Member

اکیدا توصیه می کنم 2تا امتحانو با هم (یعنی با فاصله 1،2 هفته) ندید. اگه واقعا می خواید 2،3 ماه وقت بذارید برای GRE، که حتما جواب میده، بهترین حالت اینه که Toefl رو 1-1.5 ماه بعد GRE بدید. اگه نه بذارید 4،5 ماه قبل از apply کردن امتحان بدید.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkno
    بهترین حالت اینه که Toefl رو 1-1.5 ماه بعد GRE بدید. اگه نه بذارید 4،5 ماه قبل از apply کردن امتحان بدید.
    چرا این بهترین حالته !!!؟
    به نظر من تافل برای اینکه خوندنش از GRE راحتتره بد نیست اول داده بشه که یه استارت خوبی باشه برای یه امتحان سختتر ! ...
    مثال پله های نردبون ! ..
    یعنی اینطوری من فکر می کردم و می کنم ... شاید استدلال شما قانع ام کرد !

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkno
    اکیدا توصیه می کنم 2تا امتحانو با هم (یعنی با فاصله 1،2 هفته) ندید. اگه واقعا می خواید 2،3 ماه وقت بذارید برای GRE، که حتما جواب میده، بهترین حالت اینه که Toefl رو 1-1.5 ماه بعد GRE بدید. اگه نه بذارید 4،5 ماه قبل از apply کردن امتحان بدید.
    جالبه تا حالا به این موضوع فکر نکرده بودم که GRE را زودتر بدم! آخه نه اینکه من برای تافل آماده ترم، همیشه می خواستم اول تافل بدم.
    به نظر من تافل برای اینکه خوندنش از GRE راحتتره بد نیست اول داده بشه که یه استارت خوبی باشه برای یه امتحان سختتر ! ...
    مثال پله های نردبون ! ..
    فکر کنم ایشون منظورشون اینه که آدم خیلی جدی وقتی برای GRE می خونه تافلش بهتر میشه. ولی وقتی هدفش این باشه که اول تافل بده ناخوداگاه GRE را سر سری می خونه. به خاطر همین معلومات GRE نمی تونه برای تافل کمک کنه

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اما شما اگه GRE رو 800 هم بگيرين دليلي نمي شه كه speaking , listening رو هم 30 بشين ...
    من كه هر كسي رو ديدم اول تافل رو داده بعد هم GRE يا GMAT رو ... !!! ..
    اينم براي خودش راه خوبيه ! ..امتحانش اميدوارم كه زياد هزينه بر نباشه !

من فکر میکنم با توجه به زمانهای برگزاری تافل (هر دو هفته یک بار) وGRE (یکبار آبان و یک بار بهمن در سال) بهتر باشه اول تافل رو بدیم
    از طرفی برا GRE ما همون آبان رو وقت داریم چون بهمن خیلی دیره
    every thing is possible, but you must pay for it

Smile آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

با سلام.
    من عضو این فروم شدم.
    میخواستم ببینم که امکانش هست که همزمان برای امتحانات gre و toefl آماده شد؟
    میشه من را در روند این کار راهنمایی کنید؟(در خصوص منابع مناسب و روند کار)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)