صفحه 26 از 36 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

سلام، با خوندن مطالب دوستان یک ذهنیت کلی پیدا کردم. تا الان متوجه زمان برگزاری امتحان جی آر ای سنجش نشدم و نمی دونم حالا که می خوام از آیلتس به تافل تغییر آزمون بدم، چطوری باید برنامه ریزی کنم؟ کلاس خصوصی، مطالعه شخصی و ...؟
    می خوام برای فال 2015 به بعد اقدام کنم. حداکثر نمره آیلتسم در چند سال گذشته (L:6, R:5.5 , W:7 , S:6.5) هست.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member honestbud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor: azad un, civil. ms:hydraulic

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

با سلام خدمت همه دوستان خوب فروم.
    من سال 2009 برای ارشد عمران سوئد اقدام کردم.اما متسفانه نشد.هر چی که راجع به امتحانات زبان و اپلای کردن بلدم رو هم از بچه های همین سایت یاد گرفتم.
    سال 2009 با زبان نسبتا ضعیف خودم با راهنمایی دوستان این سایت شروع کردم به خوندن برای آیلتس و با 4 ماه خوندن تونستم نمره 5.5 رو بگیرم. الان زبانم از اون موقع خیلی بهتر شده و میخوام برای دکترای عمران اقدام کنم.هنوز دقیقا نمیدونم چه کشوری اما احتمال زیاد آمریکا همرا با فاند.
    حالا میخوام بدونم که اول برای جی آر ای بخونم یا برای آیلتس؟ممنون میشم راهمایی کنید.
    باید بگم که مهارت اسپیکینگم خیلی خوب نیست و تنها مهارتیه که از اون سال تا حالا کمتر روش کار کردم
    Every success has been a dream at the beginning

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط honestbud نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان خوب فروم.
    من سال 2009 برای ارشد عمران سوئد اقدام کردم.اما متسفانه نشد.هر چی که راجع به امتحانات زبان و اپلای کردن بلدم رو هم از بچه های همین سایت یاد گرفتم.
    سال 2009 با زبان نسبتا ضعیف خودم با راهنمایی دوستان این سایت شروع کردم به خوندن برای آیلتس و با 4 ماه خوندن تونستم نمره 5.5 رو بگیرم. الان زبانم از اون موقع خیلی بهتر شده و میخوام برای دکترای عمران اقدام کنم.هنوز دقیقا نمیدونم چه کشوری اما احتمال زیاد آمریکا همرا با فاند.
    حالا میخوام بدونم که اول برای جی آر ای بخونم یا برای آیلتس؟ممنون میشم راهمایی کنید.
    باید بگم که مهارت اسپیکینگم خیلی خوب نیست و تنها مهارتیه که از اون سال تا حالا کمتر روش کار کردم
    به نظر من، برای افرادی که پایه ریاضی خوبی دارن، بخش اصلی gre مطالعه لغته. شما صرف نظر از ترتیب امتحانات لغت خوندن رو به صورت سیستماتیک شروع کنید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    میشه لطفا در مورد برنامه ریزی تافل و جی آر ای راهنمایی کنید(خیلی برام مهم)؟
    برای هرآزمون چقدرزمان بذارم و دراین فرصت بهتر چه منابعی بخونم؟
    کلا 9 ماه فرصت دارم برای مطالعه هردو.
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنون.
    نمره تافل: 70 همه اسکیلها باهم برابر.
    نمره جی آر ای: V:140, Q:160, W:3

Junior Member

نمره تافل مورد نظر:110
    نمره جی آر ای مورد نظر:V:4.5, Q:170, V: 160
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin68 نمایش پست ها
    مرسی
    سلام . نمره مد نظر شما در بخش وربال علاوه بر لغت به یک بینش نسبتا عمیق از متن در زبان انگلیسی نیازمند است . شما از 1100 لغت شروع کنید و هر روز سعی کنید داستان هایی به زبان انگلیسی بخوانید از سطح خودتان شروع کنید. و به مرور با خواندن داستان لغات را در زهن خود هک کنید . استفاذه از نرم افزار مفید است ولی به شما شمی از مطلب نمی دهد . باید لغت در جان شما بنشیند . برای رایتینگ اگر دسترسی به . ی.و .ت ی.وب دارید مجموعه دروس IELTS RYAN بسیار مفید است . ( هم برای تافل و هم برای GRE ) . به مرور سطح زبان خود را افزایش دهید و با خواندن کتاب های داستان سحت تر قطعا به هدف خود خواهید رسید .

Junior Member

مرسی اsmsaaعزیزز راهنماییت برای بخش Wو R.
    برای قویتر کردن بخش Lو S بهتر چه منابعی خوانده شود؟
    بهتر از کدام امتحان شروع کرد و برای هر امتحان چقد وقت گذاشت؟
    برای پیشرفت سریعتر در تافل چه پیشنهادی میفرمایید؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin68 نمایش پست ها
    مرسی
    با تقریب خیلی خوبی نمره های من مشابه نمرات مورد نظر شماست، فقط من وربال 159 شدم. و AW هم نمره اش نیومده.
    من تاقل و GRE رو به علت محدودیت زمانی ای که داشتم با هم خوندم و به فاصله دو هفته ای امتخان دادم ولی اصلا توصیه نمیکنم کسی این کارو بکنه. خیلی مدیریت ذهن و منابع در این شرایط سخت میشه. شما اول تافلتون رو بدید، بذارید تموم شه و بره و بعد GRE رو شروع کنید. من سطح زبانی شما رو نمیدونم و برای همین نمیتونم بگم چه سهمی رو به هر امتحان اختصاص بدید. اگه زبانتون خوبه خیلی (مثلا بیشتر از 3-4 ماه) برای تافل وقت نذارید. برای تافل ثبت نام کنید. این باعث میشه انگیزه-تون بره بالا. گام اول هر آزمونی لغته. 504 یا ایسنشل وردز تافل رو بخونید. هر کدوم که تموم شد بسته به سطح زبانتون برید سراغ دلتا یا لانگمن و اگه آمادگیتون به نظرتون مناسب بود، مستقیم برید رو TPO و خلاص. و بعد GRE رو ثبت نام کنید و شروع کنید به خوندن منابع مختص GRE.
    ویرایش توسط haley : December 25th, 2014 در ساعت 01:24 PM

Junior Member

مرسی HALEY عزیز از راهنماییت
    میشه بفرمایید:
    شما منابع V رو به ترتیب اهمیت و سخت بودن چه منابعی معرفی میکنید؟(برای مستقیم سراغ منابع صحیح رفتن)
    برای Q چه منابعی رو به ترتیب اهمیت و سخت بودن معرفی میکنید؟
    من برای V اینها رو پیدا کردم(OFFICIAL GUIDE-ETS-BARRONS-MANHATAN-BIGBOOK-MAGOOSH-KAPLAN)
    برایQ: BARRONS-OFFICIAL GUIDE-ETS-MANHATAN-MAGOOSH
    مرسی میخوام به بهترین وجه از زمان و منابع استفاده کنم.

Junior Member

مثال برای سطح کتاب های تافل:
    سطح پایین: لانگمن و دلتا
    سطح متوسط: بارونز
    سطح بالا: کمبریج و آکسفورد
    میشه برای سطح کتاب های وربال و کوآنت GREمثل تافل نظرتونو بفرمایید؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)