صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Smile پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    من قصد دارم اواسط شهريور امتحان تافل رو بدم و بعد جي آر اي رو شروع كنم براي امتحان اواخر آبان. هيچ ذهنيتي از فرمت جي آر اي ندارم و فقط اميدوارم با توجه به سطح زبانم توي دو ماه بتونم نمره خوبي بگيرم. براي اينكه از صفر شروع نكنم چه منابعي از جي آر اي رو بهتر هست از الان كار كنم كه باعث به هم خوردن نظم ذهني تافلم نشه و حتي براي تافلم كمك كننده هم باشه. فكر ميكنيد بهتره كه زودتر امتحان تافل رو بدم (مثلا تو مرداد) و روي جي آر اي متمركز شم يا برنامه فعليم خوبه؟
    فعلا با تافل تنها چیزی که به تافلتونم میتونه کمک کنه حفظ کردن لغات 1100 است. بدون لغات این کتاب شما وارد متون GRE هم نمیتونید بشین. این کتابم با نرم افزار انکی بخونید چون همینجوری نمیشه حفظ کرد
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    msc petroleum engeneering

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

سلام دوستان
    من سطح زبانمintermediate ، می خوام واسه ازمون تافل و GRE اماده شم، ایا با این سطح نیاز به کلاس خصوصی دارم یا بشینم سر کلاس های تافل کافیه؟
    کلاس تافل چقد طول می کشه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Exclamation پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

نقل قول نوشته اصلی توسط drilling نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سطح زبانمintermediate ، می خوام واسه ازمون تافل و GRE اماده شم، ایا با این سطح نیاز به کلاس خصوصی دارم یا بشینم سر کلاس های تافل کافیه؟
    کلاس تافل چقد طول می کشه؟
    سلام. به نظر من و خیلی های دیگه برای تافل باید UPPER و برای GRE باید ADVANCED باشید. حالا بسته به نمره هدفتونم هست. اگر تافل زیر 90 و یه gre معمولی که فقط بگین دارید، میخواین همون upper کافیه.به نظرم فعلا کلاس طبان عمومی برید ولی در کنارش شروع به لغت خوندن با نرم افزار هم بکنید چون واقعا بیش از 50% مشکلاتتون رو حل می کنه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    msc petroleum engeneering

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام. به نظر من و خیلی های دیگه برای تافل باید UPPER و برای GRE باید ADVANCED باشید. حالا بسته به نمره هدفتونم هست. اگر تافل زیر 90 و یه gre معمولی که فقط بگین دارید، میخواین همون upper کافیه.به نظرم فعلا کلاس طبان عمومی برید ولی در کنارش شروع به لغت خوندن با نرم افزار هم بکنید چون واقعا بیش از 50% مشکلاتتون رو حل می کنه
    ممنون که جواب دادین
    من با استاد زبانم هماهنگ کردم که با 6 جلسه خصوصی بتونم بشینم سر کلاسای تافل اینجوری بازم نمیرسم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من همزمان می خوام برای TOEFL و GRE آماده بشم تا آخر تابستون کامل وقت دارم و از مهر دانشگاه میرم. کانون زبان رو هم تموم کردم. بهتره چطور برنامه ریزی کنم؟ (روزی چند ساعت لغت/...) چه تاریخی در امتحانها شرکت کنم و از چه منابعی مخصوصا برای تافل استفاده کنم؟ با قسمتهای مختلف تافل از کانون زبان آشنام البته به غیر از writing و speaking و در مورد GRE ایده ای ندارم. البته سوالام یه مقدار کلی هست (You should build it up from scratch) و ممنون میشم پاسخ بدین.
    با تشکر

سلام.
    من برای 10 مرداد تافل و اواخر مهر می خوام جی آر ای بدم.
    الان برای ریدینگ تافل به ترتیب لانگمن، دلتا و 21 تا از تی*پی**او های اول رو تست زدم. تی*پی*او های 15-21 رو به طور متوسط 26 شده ام و تقریبا دیگه بالاتر نرفته.
    می خوام بقیه ی تست ها رو بعد از اینکه لیسنینگ هم به همون سطح رسید، به صورت تست کامل و 1 ماه قبل امتحان بزنم. الان به نظر شما برم سراغ کمبریج، یا بیگ بوک (تا هم برای تافل آماده باشم، هم جی آر ای)؟

ممنون
    ویرایش توسط mehran4iut : June 8th, 2015 در ساعت 06:15 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من برای 10 مرداد تافل و اواخر مهر می خوام جی آر ای بدم.
    الان برای ریدینگ تافل به ترتیب لانگمن، دلتا و 21 تا از تی*پی**او های اول رو تست زدم. تی*پی*او های 15-21 رو به طور متوسط 26 شده ام و تقریبا دیگه بالاتر نرفته.
    می خوام بقیه ی تست ها رو بعد از اینکه لیسنینگ هم به همون سطح رسید، به صورت تست کامل و 1 ماه قبل امتحان بزنم. الان به نظر شما برم سراغ کمبریج، یا بیگ بوک (تا هم برای تافل آماده باشم، هم جی آر ای)؟

ممنون
    سلام

به نظر من هر دو رو در کنار هم انجام بدید.
    روزی یک سکشن رو از بیگ بوک (که شامل یک ریدینگ کوتاه و بلنده) کار کنید (اصلا در این مرحله فکر زمان نباشید. فقط سعی کنید بفهمید و سوالات رو جواب بدید). در کنارش، Cambridge یا Oxford رو منحصرا برای تافل کار کنید. من خیلی خیلی محدود با هر دو کتاب کار کردم. از Oxford بیشتر خوشم اومد.

ApplyAbroad Hero

یک نکته ای که در مورد آماده شدن همزمان برای toefl/ielts و GMAT وجود داره تداخل نا مناسب این دو در بخش ورباله:
    شما در SC آزمون GMAT با انواع بسیار دقیقی از موضوعات گرامری و نوشتاری روبرو هستید که درک و حل سوالات وابسته به ادراک اونهاست. کسی که برای toefl برای مثال می خونه، وقتی با reading یا سایر material این آزمون روبرو میشه، یک جور دگانگی براش به وجود میاد، جون نوشته های تافل در اون حد از دقت و وسواس گرامری و نوشتاری نیستند و سطحشون از این نظر پایین تره. خود به خود یک جور دوگانگی برای فرد ایجاد میشه که نامناسبه و عملکردش را حداقل در GMAT می تونه تضعیف کنه.
    به طور مشابه، نوع متون و سوالات reading های GMAT با سوالات تافل متفاوته و خود این موضوع یک جوری دوگانگی در فردی که به طور همزمان برای هر دو آزمون آماده میشه ایجاد می کنه و به نظر من عملکردش را بدتر می کنه. توصیه من همونطور که قبلا هم گفتم اینه که افراد اول آزمون زبان ظرکت کنند تا سطح زبانشون در حد معقولی خوب بشه و بعد دنبال آزمونی مثل GMAT باشند که اساسا برای سنجش سطح زبان نیست.
    موفق باشید
    inactive account

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    ببینید شما توی تاپیک آماده شدن همزمان برای دو تا آزمون سؤال پرسیدید و به نظر من با توجه به وقت کم، باید برای هر دو آزمون آماده بشید، من خودم یه ترم 20 واحد درس تخصصی داشتم و باید معدلم بالای 17 می شد، همزمان داشتم برای زبان هم می خوندم و به فاصله یک هفته از هم تافل و جی آر ای داشتم، و امروز به تمام این هدف ها هم رسیدم، پس کار نشد نداره. پس بهتره انرژی ات رو تقیسم کنی و با تمام توان این چند ماه رو بخونی، نه اینکه یکی رو بخونی بعد اون یکی چون ممکنه اون دو ماه دیگه اینقدر توان و انرژی الان رو نداشته باشی. منظورم از ریدینگ، قسمت آنالیتیکال جی آر ای بود، 1100 کتاب خوبیه شروع کن به خوندن. فقط یه نکته هم بهتره بدونی، اینکه میگی ریدینگ تافل رو 23 میشی هیچ تضمینی برای امتحان واقعی نیست، من تی پی او ها رو که می زدم لیسنینگ یا 29 میشدم یا 30، روز امتحان سخت ترین سکشن لیسنینگ بود و 25 شدم که پایین ترین نمره چهار تا سکشنم بود در حالی که بهترین مهارتم همون بود!!! پس You should always expect the unexpected!!
    سلام دوست عزیز
    میشه نمرات تافل و GRE تون رو اعلام کنید؟
    منم شرایط تقریبا مثل شماست با این تفاوت که ترم دیگه 12 واحد دارم + برای کنکور هم باید آماده بشم (+ آمادگی برای تافل و GRE در 6 ماه )
    اگه خلاصه ای از برنامه ای که اجرا کردید که برای هردو امتحان آماده شدید رو اینجا توضیح بدید ممنون میشم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tamadon نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه نمرات تافل و GRE تون رو اعلام کنید؟
    منم شرایط تقریبا مثل شماست با این تفاوت که ترم دیگه 12 واحد دارم + برای کنکور هم باید آماده بشم (+ آمادگی برای تافل و GRE در 6 ماه )
    اگه خلاصه ای از برنامه ای که اجرا کردید که برای هردو امتحان آماده شدید رو اینجا توضیح بدید ممنون میشم.
    سلام
    من تافل 108 شدم و جی آر ای 310، البته از قبل زبان کار کرده بودم و مدرس زبان بودم با این وجود به نظر من شما به جز دانش زبان باید دقیقاً منابع آزمون رو مطالعه کنید، برای تافل من 504،
    Barron's essential words for toefl، 400 must have words، و کمی لانگ من و دلتا رو خوندم، برای رایتینگ کل کتاب انشای baroons رو خوندم و همین طور برای اسپیکینگ و رایتینگ تمپلت های نوت فول و سایر مدرسین در یو تو ب رو نگاه کردم و با توجه به اون ها برای خودم الگوی خاص اسپیکینگ و رایتینگ نوشتم که توی امتحان برام خیلی مفید بود، و در آخر از تی پی او ها استفاده کردم که شاید بهترین منبع برای جمع بندی بود. برای GRE واقعاً وقت زیادی نذاشتم، با 1100 شروع کردم ولی شاید تا یک سوم بیشتر وقت نشد بخونم، یکم از Barron و بیشتر از Official Guide ETS کار کردم، از کتاب آفیشال به خصوص برای رایتینگ کمک گرفتم و متن های تصحیح شده اش رو خوندم که مؤثر بود و 4 شدم.
    به نظرم شما زمان کافی دارید برای اینکه نمره به مراتب بهتر از من کسب کنید، سعی کنید زیاد وقت تون رو برای منابع متعدد هدر ندید، من پیشنهادم برای تافل همون کتاب ها و منابعی که خودم خوندم هست، هرچند که به نظرم برای انشا زیاد روی کتاب بارونز وقت نذارید چون 185 انشا اگر اشتباه نکنم داشت که الزاماً همه نکات و مواردی که میگه اجرایی نیست، برای جی آر ای هم به نظرم باز از آفیشال شروع کنید و بعد بارونز و اگر وقت بود منابع دیگه که زیاده. برای کلمات جی آر ای، همون متن های کتاب آفیشال و بارونز رو بخونید، خوندن کتاب لغت جدا فقط انرژی و وقت شما رو می گیره و بعد از دو ماه طوری خسته میشید که دیگه اصلاً رمق طرف کتاب ها رفتن رو نداره، همیشه اولش آدم پر انرژی میره جلو طوری که من یک ماهه 1500 کلمه یاد گرفتم و با نرم افزار Ankidroid تمام کلمات رو مرور کردم و در حافظه بلند مدت سپردم ولی بعدش فشار درس دانشگاه زیاد شد طوری که دیگه همه کتاب ها تا حدودی نصفه موند. پس همون شعار آهسته و پیوسته رو در نظر داشته باشید. موفق باشید

P.S: حتماً هر چند روز یه بار رایتینگ بنویسید و در word بعد از اتمام کار تعداد لغت ها رو ببینید که به حد نصاب برسه و بعد وقت بذارید رایتینگ رو تصحیح کنید، حتماً برای اسپیکینگ در زمان مشخص صحبت کنید و صداتون رو ضبط کنید و بعدش گوش کنید اشکال های خودتون رو بگیرید. بعد از چند ماه در محیط شلوغ تمرین رو شروع کنید که مشابه شرایط آزمون باشه و مثلاً اتاق بغلی تلویزیون روشن باشه یا شب همه خونه باشن و شما توی اتاق اسپیکینگ کار کنید چون روز آزمون واقعاً شرایط همین طوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)