صفحه 31 از 36 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام
    من تافل 108 شدم و جی آر ای 310، البته از قبل زبان کار کرده بودم و مدرس زبان بودم با این وجود به نظر من شما به جز دانش زبان باید دقیقاً منابع آزمون رو مطالعه کنید، برای تافل من 504،
    Barron's essential words for toefl، 400 must have words، و کمی لانگ من و دلتا رو خوندم، برای رایتینگ کل کتاب انشای baroons رو خوندم و همین طور برای اسپیکینگ و رایتینگ تمپلت های نوت فول و سایر مدرسین در یو تو ب رو نگاه کردم و با توجه به اون ها برای خودم الگوی خاص اسپیکینگ و رایتینگ نوشتم که توی امتحان برام خیلی مفید بود، و در آخر از تی پی او ها استفاده کردم که شاید بهترین منبع برای جمع بندی بود. برای GRE واقعاً وقت زیادی نذاشتم، با 1100 شروع کردم ولی شاید تا یک سوم بیشتر وقت نشد بخونم، یکم از Barron و بیشتر از Official Guide ETS کار کردم، از کتاب آفیشال به خصوص برای رایتینگ کمک گرفتم و متن های تصحیح شده اش رو خوندم که مؤثر بود و 4 شدم.
    به نظرم شما زمان کافی دارید برای اینکه نمره به مراتب بهتر از من کسب کنید، سعی کنید زیاد وقت تون رو برای منابع متعدد هدر ندید، من پیشنهادم برای تافل همون کتاب ها و منابعی که خودم خوندم هست، هرچند که به نظرم برای انشا زیاد روی کتاب بارونز وقت نذارید چون 185 انشا اگر اشتباه نکنم داشت که الزاماً همه نکات و مواردی که میگه اجرایی نیست، برای جی آر ای هم به نظرم باز از آفیشال شروع کنید و بعد بارونز و اگر وقت بود منابع دیگه که زیاده. برای کلمات جی آر ای، همون متن های کتاب آفیشال و بارونز رو بخونید، خوندن کتاب لغت جدا فقط انرژی و وقت شما رو می گیره و بعد از دو ماه طوری خسته میشید که دیگه اصلاً رمق طرف کتاب ها رفتن رو نداره، همیشه اولش آدم پر انرژی میره جلو طوری که من یک ماهه 1500 کلمه یاد گرفتم و با نرم افزار Ankidroid تمام کلمات رو مرور کردم و در حافظه بلند مدت سپردم ولی بعدش فشار درس دانشگاه زیاد شد طوری که دیگه همه کتاب ها تا حدودی نصفه موند. پس همون شعار آهسته و پیوسته رو در نظر داشته باشید. موفق باشید

P.S: حتماً هر چند روز یه بار رایتینگ بنویسید و در word بعد از اتمام کار تعداد لغت ها رو ببینید که به حد نصاب برسه و بعد وقت بذارید رایتینگ رو تصحیح کنید، حتماً برای اسپیکینگ در زمان مشخص صحبت کنید و صداتون رو ضبط کنید و بعدش گوش کنید اشکال های خودتون رو بگیرید. بعد از چند ماه در محیط شلوغ تمرین رو شروع کنید که مشابه شرایط آزمون باشه و مثلاً اتاق بغلی تلویزیون روشن باشه یا شب همه خونه باشن و شما توی اتاق اسپیکینگ کار کنید چون روز آزمون واقعاً شرایط همین طوره
    من GRE نمره شما ( با رایتینگ 3.5) و تافل 80 لازم دارم
    کتاب 504 رو خوندم و الان میخوام 1100 رو شروع کنم . این کتاب دوتا کتاب لغتی که برای تافل نوشتید رو پوشش نمیده؟
    برای تافل لانگمن یا دلتا و در آخر تی پی او ها برای نمره 80 کافیه؟ کتاب خود ETS چطوره به جای دو کتاب اول؟
    بعد از 1100 میخواستم دو تا کتاب ETS Quant و ETS Verbal رو همراه verbal advantage بخونم و در نهایت Official guide به نظرتون درسته؟ کلاس دکتر برزآبادی چون وقت کمی دارم میتونه مفید باشه؟
    از 6ماه فرصت من 3 ما رو چون برای کنکور هم همزمان آماده میشم حداکثر 3 ساعت در روز میتونم زمان بذارم به نظرتون کم نمیاد؟
    ویرایش توسط amir_tamadon : July 21st, 2015 در ساعت 07:26 PM

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tamadon نمایش پست ها
    من GRE نمره شما ( با رایتینگ 3.5) و تافل 80 لازم دارم
    کتاب 504 رو خوندم و الان میخوام 1100 رو شروع کنم . این کتاب دوتا کتاب لغتی که برای تافل نوشتید رو پوشش نمیده؟
    برای تافل لانگمن یا دلتا و در آخر تی پی او ها برای نمره 80 کافیه؟ کتاب خود ETS چطوره به جای دو کتاب اول؟
    بعد از 1100 میخواستم دو تا کتاب ETS Quant و ETS Verbal رو همراه verbal advantage بخونم و در نهایت Official guide به نظرتون درسته؟ کلاس دکتر برزآبادی چون وقت کمی دارم میتونه مفید باشه؟
    از 6ماه فرصت من 3 ما رو چون برای کنکور هم همزمان آماده میشم حداکثر 3 ساعت در روز میتونم زمان بذارم به نظرتون کم نمیاد؟
    دوست عزیز من نمی تونم به شما فرمول موفقیت رو بدم، هر کسی یه خصوصیات شخصیتی داره و یک سری توانایی هایی. من خودم جزوه دکتر بزرآبادی رو از فرم گرفتم و نگاه انداختم، واقعاً وقت نداشتم وگرنه شاید خوندنش بد نباشه ولی خودم حوصله کلاس رفتن ندارم، شاید شما حوصله self study رو نداشته باشی و دوست داشته باشی بری کلاس!
    در مورد 1100 پیشنهاد می کنم این کتاب رو نخونی، GRE یه آزمونی یه که شما نمی تونی بگی من فلان کتاب رو بخونم وربال رو بالا میزنم، یادتون باشه که شما داری با خود آمریکایی ها رقابت می کنی که انگلیسی زبان مادری شون هست، پس خیلی باید لغت بخونی تا تازه برسی به سطح یک جوان 22 ساله آمریکایی و بعد تازه بخوای برای GRE هم لغت بخونی! من پیشنهادم اینه که به جای لغت خوندن، متن بخونی، همون متن های وربال رو از کتاب آفیشال ETS و بعد بارونز و با متن خوندن، هم کلمات جدید یاد بگیری هم قدرت Reasoning رو به دست بیاری. نه اینکه 1100 کتاب بدی باشه ولی شاید حداکثر 20 درصد لغاتش توی جی آر ای به کارت بیاد در صورتی که انرژی واقعاً زیادی ازت می گیره با این وجود شروع کن اگر چند درس رفتی جلو و برات لذت بخش بود ادامه بده. در مورد Verbal Advantage نظری ندارم چون مطالعه نکردم، ولی آفیشال گاید رو حتماً کامل بخون.

برای تافل هم لازم نیست کل دلتا یا لانگمن رو بخونی، من اوایل بیشتر اینا رو خوندم واسه اینکه دستم بیاد اصلاً داستان چیه، شما یه دفعه با تی پی او شروع کن یه دونه مرور کن ببین اصلاً سؤالات تافل چی هست، اون ویدئوهای نوت فول و چند تا دیگه توی اینترنت هست رو ببین و به نظرم بعد برای خودت الگو درست کن، واقعاً با وجود تی پی او رفتن سراغ لانگمن و دلتا بیشتر مثل وقت کشی می مونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    دوست عزیز من نمی تونم به شما فرمول موفقیت رو بدم، هر کسی یه خصوصیات شخصیتی داره و یک سری توانایی هایی. من خودم جزوه دکتر بزرآبادی رو از فرم گرفتم و نگاه انداختم، واقعاً وقت نداشتم وگرنه شاید خوندنش بد نباشه ولی خودم حوصله کلاس رفتن ندارم، شاید شما حوصله self study رو نداشته باشی و دوست داشته باشی بری کلاس!
    در مورد 1100 پیشنهاد می کنم این کتاب رو نخونی، GRE یه آزمونی یه که شما نمی تونی بگی من فلان کتاب رو بخونم وربال رو بالا میزنم، یادتون باشه که شما داری با خود آمریکایی ها رقابت می کنی که انگلیسی زبان مادری شون هست، پس خیلی باید لغت بخونی تا تازه برسی به سطح یک جوان 22 ساله آمریکایی و بعد تازه بخوای برای GRE هم لغت بخونی! من پیشنهادم اینه که به جای لغت خوندن، متن بخونی، همون متن های وربال رو از کتاب آفیشال ETS و بعد بارونز و با متن خوندن، هم کلمات جدید یاد بگیری هم قدرت Reasoning رو به دست بیاری. نه اینکه 1100 کتاب بدی باشه ولی شاید حداکثر 20 درصد لغاتش توی جی آر ای به کارت بیاد در صورتی که انرژی واقعاً زیادی ازت می گیره با این وجود شروع کن اگر چند درس رفتی جلو و برات لذت بخش بود ادامه بده. در مورد Verbal Advantage نظری ندارم چون مطالعه نکردم، ولی آفیشال گاید رو حتماً کامل بخون.

برای تافل هم لازم نیست کل دلتا یا لانگمن رو بخونی، من اوایل بیشتر اینا رو خوندم واسه اینکه دستم بیاد اصلاً داستان چیه، شما یه دفعه با تی پی او شروع کن یه دونه مرور کن ببین اصلاً سؤالات تافل چی هست، اون ویدئوهای نوت فول و چند تا دیگه توی اینترنت هست رو ببین و به نظرم بعد برای خودت الگو درست کن، واقعاً با وجود تی پی او رفتن سراغ لانگمن و دلتا بیشتر مثل وقت کشی می مونه.
    دوست عزیز سوالی داشتم و اینکه فرق 3 کتاب official guide و quant reasoning و verbal reasoning چیست؟ منظورم اینکه کتاب های reasoning ورژن جدید کتاب official guide می باشد؟ برای وربال و کوانت کدام را تهیه کنم؟
    سوال دیگر اینکه برای وربال 145 همین کتب ets کافی است؟ایا لغات موجود در انها برای امتحان کافی است؟
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    دوست عزیز سوالی داشتم و اینکه فرق 3 کتاب official guide و quant reasoning و verbal reasoning چیست؟ منظورم اینکه کتاب های reasoning ورژن جدید کتاب official guide می باشد؟ برای وربال و کوانت کدام را تهیه کنم؟
    سوال دیگر اینکه برای وربال 145 همین کتب ets کافی است؟ایا لغات موجود در انها برای امتحان کافی است؟
    با تشکر.
    هر سه کتابی که گفتید تو کتابخونه با بالاترین کیفیت موجود هست خوشبختانه . نه ورژن جدید هم نیستن , سه کتاب مجزا از یک انتشارات هستن
    اینکه برای نمره 145 کافی هستن یا خیر رو من نمیدونم دوستان که تجربه دارند بهتره جواب بدن

Junior Member

سلام دوستان. من یه سوال دارم که نمیدونم اینجا جای درستی برای پرسیدن هست یا نه. امیدوارم من راهنمایی کنید.
    من تقریبا سه سال پیش آیلتس دادم. سطح زبانم خیلی بالا نیست فکر کنم حدود 6 آیلتس باشم الان. امسال میخوام تا آبان ماه جی آر ای بدم و البته باید دوباره امتحان زبان بدم. نمیدونم آیلتس بدم یا تافل. به نظر خودم با آیلتس راحتترم چون یک بار تجربش هم کردم. درباره تافل هیچی نمیدونم. دوستان میگن منابع آیلتس و چی آر ای از هم خیلی دور هستن و بهتره تافل شرکت کنم. در ضمن فکر میکنم بعد از جی آر ای حدود یک ماه وقت داشته باشم برای تافل.

Junior Member

سلام.
    من از الان می خوام شروع کنم برای TOEFL و GRE. سطح زبانم متوسط و شاید پایین تر باشه. به نظر شما من تا وقت پذیرش دانشگاه ها که اواخر آذر هست می تونم به حد نمرات خوب برسم؟
    تصمیم دارم با 504 و delta شروع کنم و بعد لغات tpo و بعد GRE. البته احتمالا دو ماه دیگه که راه افتادم کلاس برم.
    می رسم به تافل بالای 90 یا 95؟ و همین طور GRE نمره خوب؟ لطفا جوابتونو رک بگید. اگه می شه به این نمرات رسید لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

سلام دوستان گرامی
    ببخشید همه سوالاتم رو یه جا میپرسم آخه مربوط به وضعیت حال حاضرمه.
    من کتابای ایسنشل وردز تافل و 400 mc-graw hill رو کامل خوندم(ولی 400 بعضی لغاتش رو خوب توضیح نداده همه رو وقت نکردم از رو لانگمن بخونم گفتم بعدا تو متون ببینم شاید متوجه شدم). 504 هم 16 تا درسش رو خوندم. با توجه به اینکه باید به اپلای امسال برای فال سال بعد برسم 504 رو نخوندم کامل و رفتم سراغ مهارتها. الان دارم لغاتو با انکی مرور میکنم و برای مهارتها از دلتا شروع کردم. طبق برنامه ش دارم فعلا ریدینگ و لیسنینگ کار میکنم. تو تمرین و کوئیز اولاش هستم ولی تقریبا خوبه حدود 70، 80 درصد میزنم.خوبه؟؟ این اسکیم و اسکنینگ رو به کار میبرم تکنیک مفیدیه. با توجه به وقتم تصمیم گرفتم همه تمرینای ریدینگ رو حل نکنم و برم سراغ لیسنینگ. بنظرم بعضی تکنیکهای ریدینگ خیلی جزئیه و چطور ادم این چیزا رو یادش بیاد سر ازمون. بعضی چیزها بدیهیه.نظرتون؟
    بعضی لیسنینگها رو اصلا متوجه نمیشم نمیدونم نیازه برم سراغ 504 و 1100 یا به خاطر سرعت حرف زدنشونه. میدونید بعضی ساختار جملات یه طوره خاصیه. یعنی همه کلمات رو میدونم اما متوجه معنیش نمیشم معلوم نیست صفت و اسم و اینا کجاست و چی به چی مربوطه. نمیدونم برای اشنایی با این ساختارها چه کنم؟ و اینکه چطور یادم بمونه که خودم استفاده کنم؟
    الان اسپیکینگ هم باید شدید کار کنم چون یه مقدار کند تو صحبت کردن عمل میکنم. از روی چی اسپیکینگ کار کنم؟فک کنم کند پیش رفتم چون رو لغات خیلی وقت گذاشتم و تو مرور، تعریف انگلیسی شون رو هم میگفتم. گفتم شاید اینطوری به ساختار زبانیم هم کمک کنه. حالا الان چون لغات تو ذهنمه تو مرور تعریفاش رو نمیگم.
    وقتم آزاده روزی 6 ساعت شایدم بیشتر میخونم لطفا بگید چی بخونم ازین به بعد بکوب؟؟ به نمره بالای 100 نیاز دارم جی ار ای هم باید عالی بشم اما هنوز واسش نخوندم.
    گرامر هم از روی grammar in use intermediate چند تا درس خوندم(وقت نداشتم همه رو بخونم و نمیدونم کدوماش حتما نیازه، همه ش نیازه؟) و خیلی برام مفید بود تازه متوجه شدم چی به چیه حقیقتا قبلا مقالات انگلیسی کم نخوندم ولی اینجور ساختارها رو بنظرم زیاد نداشت. قبلا و تو این مدت فیلم و TED و اخبار و .... هم دیدم و گوش کردم حالا در ادامه نمیدونم چه کنم پیشرفت کنم؟
    با توجه به اینکه نمیدونستم اوضاعم چطوریه آزمونا رو ثبت نام نکردم امیدوارم پر نشده باشه. بنظرتون چه تاریخی ثبت نامشون کنم؟
    کلاس هم گفتم بعدا برم اگه نیاز بود ولی بنظرم خودم سریعتر پیش میرم چون هرروز کار میکنم.اما از طرفی بحث ساختار جملاتم هم هست که چطور متوجه شم درستن. حالا نمیدونم نظر شما چیه؟
    عذر میخوام طولانی شد ممنون میشم کمکم کنید. خدا اجرتون بده

Member

من به توصيه چند تا از دوستان اينجا همزمان با مطالعه براي تافل خوندن 1100 رو شروع كردم. الان حدود 400 تا لغت رو تموم كردم كه خيلي مفيد بود و حتي توي تافل هم به درد ميخوره. با توجه به اينكه بعد از تافلم حدود 3 ماه براي جي آر اي وقت دارم و همزمان كلاس هم ميخوام برم، در حال حاضر بهتره كه همين 1100 رو ادامه بدم يا الان برم سراغ يه منبع ديگه؟ فعلا نميتونم كوانت يا رايتينگ رو شروع كنم چون نميخوام نظم ذهني تافلم به هم بخوره. ممنون ميشم اگه كسي بتونه راهنمايي كنه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    من به توصيه چند تا از دوستان اينجا همزمان با مطالعه براي تافل خوندن 1100 رو شروع كردم. الان حدود 400 تا لغت رو تموم كردم كه خيلي مفيد بود و حتي توي تافل هم به درد ميخوره. با توجه به اينكه بعد از تافلم حدود 3 ماه براي جي آر اي وقت دارم و همزمان كلاس هم ميخوام برم، در حال حاضر بهتره كه همين 1100 رو ادامه بدم يا الان برم سراغ يه منبع ديگه؟ فعلا نميتونم كوانت يا رايتينگ رو شروع كنم چون نميخوام نظم ذهني تافلم به هم بخوره. ممنون ميشم اگه كسي بتونه راهنمايي كنه
    لغات 1100 فقط در GRE کاربرد ندارند و موارد متعددی وجود داره که اگر در رایتینگ تافل به درستی استفاده بشه، اتفاقاً اثر مثبتی خواهد داشت. بهتره سراغ منبع دیگری نرید و بجای افزایش تعداد لغت، به فکر تثبیت همین موارد باشید. یکی از بهترین راه های تثبیت، مطالعۀ مثال های متنوع مرتبط با لغت مربوطه هست که برای این مسئله میتونید از vocabulary.com استفاده کنید. در صورت تثبیت لغت، میتونید در رایتینگ (و شاید در اسپیکینگ) از این لغت ها استفاده کنید.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

من الان ترم 3 (بیسیک 3) کانون زبان ایران (ili) هستم. کانون زبان کلا 18 ترم داره که اینطور حساب کردم تا سال 97 برای من طول میکشه.
    من از الان میتونم براي TOEFL و GRE هم بخونم؟ یا حتما باید تا سال 97 صبر کنم و تمام سطح های زبانم رو تموم کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)