صفحه 32 از 36 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

سلام دوستان. سوالم رو مختصر میکنم
    1.کتاب 504 نیازه خونده بشه؟ایسنشل وردز تافل و 400 مک گروهیل رو خوندم.
    2. تا حالا کلاس زبان نرفتم و گرامر رو از کتاب grammar in use intermediate تا حدودی خوندمو تقریبا دستم اومد. اما بعضی جملات، کلماتش طور خاصی کنار هم قرار گرفتن تو متون و معلوم نیست کدوم کلمه به چی مربوطه. اینجور ساختارها رو باید از کجا یاد گرفت؟چون حتی نمیتونم معنیش رو متوجه شم
    3. نمیدونم وقتی جمله میسازم ساختارش چقدر درسته و سرعتم پایینه. چه کنم برای بهبودش؟تو تاپیکهای مربوطه چیزی پیدا نکردم
    4. اینکه اسم و صفت و ... یک اسم چی میشه و در حقیقت اون پسوند و پیشوندها رو از کجا میتونم یاد بگیرم؟تو ایسنشل تافل و 400 واسه هر کلمه نوشته word family مربوطه رو اما نمیدونم کافیه یا نه. و اینکه توی خوندن بقیه کتابا مث دلتا کلمات جدید هست. برای هرکدوم مقدار گستردگیش رو از سایت vocabulary.com پیدا کنم؟چون کار وقت گیریه به شدت
    در اخر بگم 11 مهر تافل و 18 ابان جی ار ای دارم و برای جی ار ای هنوز شروع نکردم. بفرمایید ازین به بعد چی کار کنم و بخونم بکوب؟تافل بالای 100 و جی ار ای عالی میخوام. و اینکه اگه در کل راهکاری برای افزایش سرعت دارید بفرمایید.فک کنم کند عمل میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer engineering - software

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

سلام

میخواستم ببینم با شرایطی که من دارم میتونم برای پذیرش های امسال خودم رو برسونم؟ من قبلا کلاس های ترمیک سفیر رو رفتم تا پارسال تموم شده، ولی امسال تابستون تا حالا 100 تا لغت خوندم(برنامه هام قطعی نبود) ، نمیدونم الان زبانم در چه حدیه، ولی میخوام بدونم برای تاقل نهایتا تا آبان (البته gre هم هست ها)، میتونم خودم رو به نمره بالای 100 برسونم؟!

ممنون میشم در این زمینه یک راهنمایی جامعی بهم بکنید

Junior Member

سلام دوستان
    خسته نباشید
    من حدودا چهارده ماه دیگه وقت دارم برای آزمون آیلتس و جی ار ای
    الان دو ترم مونده تا سطح intermediate سفیر تموم بشه .
    بنظرتون چه برنامه ای داشته باشم با توجه به اینکه در طول دانشگاه نمیتونم کلاس برم

Junior Member

سلام

اول برا تافل بخونیم یا gre ? یعنی من برنامه دارم بهار 95 تافل بدم و پاییز 95 GRE
    بنظرتون میتونم بعد از تافل ، توی سه چهار ماه برا GRE آماده بشم ( اگه بخوام توی هردوشون نمرات بالا بگیرم)

سلام دوستان.
    من الان دارم برای جی آر ای می خونم ولی چون اسپیک و رایتینگ تافلم خوب نشد، برای تافل هم دوباره میخوام آماده بشم. برای اسپیکینگ شما چی رو پیشنهاد میکنین؟
    من تا الان تی پی او کار کرده ام برای اسپیک و رایت و خیلی هاش هم کار کردم و فکر نکنم جالب باشه دوباره کار کردن تکراری ها. شما چه منبعی رو پیشنهاد میدین؟
    اسپیک و رایت به ترتیب 19 و 24 شدم و ایشالا آبان میخوام دوباره امتحان بدم.

ممنون از راهنمایی هایتان

Junior Member

سوالم اینه که چقدر زمان برای آمادگی آزمون GRE (یا TOEFL) برای کسی با سطح زبان Lower Intermediate وقت لازم است؟؟؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط samasoud نمایش پست ها
    سلام

اول برا تافل بخونیم یا gre ? یعنی من برنامه دارم بهار 95 تافل بدم و پاییز 95 GRE
    بنظرتون میتونم بعد از تافل ، توی سه چهار ماه برا GRE آماده بشم ( اگه بخوام توی هردوشون نمرات بالا بگیرم)
    اگه سطح زبان و دایره لغات بالایی دارین بهتره اول واسه GRE امتحان بدید. در غیر این صورت اول تافل بعد gre بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    اگه سطح زبان و دایره لغات بالایی دارین بهتره اول واسه GRE امتحان بدید. در غیر این صورت اول تافل بعد gre بدید.
    سلام
    باتشکر از drafshin

اگه بهار بتونم تافل بالای 100 قبول بشم میتونم توی 3 ماه نمره بالای 165 توی Quant بگیرم ؟
    اگر هم ممکنه یه منبع خوب برای quan معرفی کنید

خیلی ممنون

Junior Member ghayem آواتار ها

سلام
    دوستان یک سوال مهم
    ددلاین ها اکثرا از اواخر آبان شروع میشه درسته؟
    مشکل من اینه که اگر تو این ماه (شهریور) امتحان ibt , gre رو بدم چند وقته جواب هر کدوم میاد؟
    امکانش هست اگر نتیجه خوب نبود مجدد تو مهر هم امتحان بدم یا نه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayem نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یک سوال مهم
    ددلاین ها اکثرا از اواخر آبان شروع میشه درسته؟
    مشکل من اینه که اگر تو این ماه (شهریور) امتحان ibt , gre رو بدم چند وقته جواب هر کدوم میاد؟
    امکانش هست اگر نتیجه خوب نبود مجدد تو مهر هم امتحان بدم یا نه؟
    معمولاً جوابش بین 10 روز تا 2 هفته میاد البته مواردی بوده که تا 1 ماه هم طول کشیده! جی آر ای هم که همون لحظه بعد امتحان جواب کوانت و وربال رو روی مانیتور می بینی.
    اینکه اگه جوابش خوب نبود فرصت تکرار هست یا نه رو دقیق نمیشه گفت! به ددلاین دانشگاهی که میخوای اپلای کنی و باز بودن سنترها بستگی داره چون توی پیک اپلای معمولاً همه صندلی ها پر میشه مگه اینکه بتونی به صورت متأخرین یک جای خالی پیدا کنی! یه محدودیتی برای تعداد آزمون در ماه و سال هم هست که در سایت ETS نوشته
    You can retake TOEFL iBT as many times as you wish, but you cannot take it more than once in a 12-day period.
    You can take the GRE revised General Test once every 21 days, up to five times within any continuous rolling 12-month period (365 days)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)