صفحه 33 از 36 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Banned

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من الان دارم برای جی آر ای می خونم ولی چون اسپیک و رایتینگ تافلم خوب نشد، برای تافل هم دوباره میخوام آماده بشم. برای اسپیکینگ شما چی رو پیشنهاد میکنین؟
    من تا الان تی پی او کار کرده ام برای اسپیک و رایت و خیلی هاش هم کار کردم و فکر نکنم جالب باشه دوباره کار کردن تکراری ها. شما چه منبعی رو پیشنهاد میدین؟
    اسپیک و رایت به ترتیب 19 و 24 شدم و ایشالا آبان میخوام دوباره امتحان بدم.

ممنون از راهنمایی هایتان
    سلام

در کوتاه مدت فقط صحبت کردن براتون راهگشاست...
    یه partner پیدا کنید، در کلاس های free discussion حاضر بشید و در chat room های voice-based در اینترنت فعالیت کنید...
    تا وقتی به نحوه مواجهه با سوال سوار نشدید، کار کردن سوالات تکراری ای که در اونها ایراد وجود داره همچنان خالی از لطف نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام دوستان من برای آخر آذر(20 دسامبر) برای تافل ثبت نام کردم و از الان تا اون موقع 3 ماه وقت دارم در حین اش باید یک مقاله بنویسم
    هدفم امریکاست برای همین باید GRE رو هم بدم ولی چون زبانم ضعیف هست نمیتونم در حین تافل برای GRE‌هم آماده بشم . از طرفی هم اگر برای دو ماه بعد از تافل بخوام امتهان بدم ددلاین ها رو از دست می دم . دوستان یک راهنمایی کنند که چیکار باید بکنم.
    Mother is all Beauties

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای آخر آذر(20 دسامبر) برای تافل ثبت نام کردم و از الان تا اون موقع 3 ماه وقت دارم در حین اش باید یک مقاله بنویسم
    هدفم امریکاست برای همین باید GRE رو هم بدم ولی چون زبانم ضعیف هست نمیتونم در حین تافل برای GRE‌هم آماده بشم . از طرفی هم اگر برای دو ماه بعد از تافل بخوام امتهان بدم ددلاین ها رو از دست می دم . دوستان یک راهنمایی کنند که چیکار باید بکنم.
    سلام
    با توجه به اینکه میگید زبانتون ضعیفه و حجم کارهایی که دارید و زمانتون کمه من واقعا فکری به ذهنم نمیرسه در مورد قسمت وربال آزمون. بخش ریدینگ قابل تحمل تره رو این بخش تمرکز کنید توکل بر خدا
    ولی قسمت کوانت من کلی نمونه دیدم تو مدت کم تونستن نمره بالا بگیرن. اگه پایه ریاضیتون خوب باشه با مطالعه بخش ریاضی آفیشیال گاید و تمرین پرکتیس بوک ets نمره بالای 160 دور از دسترس نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    الان رو 504 تنها كار كردن ديره. 5 ماه تاGRE و 4 ماه تا تافل داره. سطحشم كه متوسط رو به پايين. بنظر من الان برنامه بريزه روزي 5 تا لغت GRE ‌ياد بگيره و كتاب رياضي بارونز رو هم شروع كنه . بهتره با اين اوصاف يكروز در ميون برنامه داشته باشه. مثلا روزهاي فرد تافل روزهاي زوج GRE و جمعه ها عقب موندگي از برنامه . روزهاي GRE چون تاكيد رو رياضيه و 5-10 تا لغت از كتاب 1100 كارش زياد سنگين نيست و ميتوني به تافل هم گريزي بزنه. اما براي تافل برنامش بايد فشرده تر باشه. من پيشنهاد كتاب NorthStar Longamn ‌هست.هنوز سنگين نشده و طرف دلزده نيمشه. 10 تا درسه كه هر 4 مهارتو توضيح داده. رو اين كار كنه مثلا دركنار همون 504 و سعي كنه زود تمومش كنه. ليسنينگ هاشو حتما بنويسه و با ته كتاب مقايسه كنه. بعد بره سراغ Longman‌ خوبيه اين كتاب اينه كه تك تك مواردي كه تو آزمون ميبينه توضيح داده شده. اينم فشرده وقت بزاره ريدينگ و ليسنينگشو تموم كنه.از كتاب لغت Essential word‌غافل نشه.من پيشنهادم حداكثر 2 هفته است. بعد سطحش تا اينجا كمي اومده بالاتر و الان دلتا گزينه ي مناسبيه. دلتا رو با دقت تمام به عنوان كتاب پاياني بخونه و ياد بگيره. بعد از اتمام تستهاي بارونز رو بزنه و براي اسپيكينگ از نوت فول و براي رايتينگ هم بايد شروع كنه نمونه نوشتن. كتاب رايتينگ بارونز گزينه ي خوبيه. حالا كنار اينها بايد رياضي و كمي لغت براي GRE‌بخونه. با بارونز شروع كنه و تمام تمرينهاشو حل كنه . كنار هر فصل كه ميخونه 1 سري تست رياضي بيگ بوك رو بزنه . بعد از اتمام بره سراغ رياضي Official guide‌و در كنار اين سه منبع روزي 5 تا لغت يا هر چقدر كه ميتونه از 1100 بخونه. تا 4 ماه اول كه براي تافل آماده شه 1.5 ماه مونده به GRE‌لغت 800 بارونزو بخونه و ETS‌رو . اگر بتونه هفته اي 1-2 تا مقاله از مجله ي Economist بخونه كمك ميكنه لغتها تو ذهنش هك بشه. شادزي

من سطح زبانم خوبه یعنی شاید متوسط... ولی هیچوقت تخصصی واسه تافل و جی ار ای نخوندم . با توجه به اینکه خیلی مایلم که به ددلاین های فال 2016 برسم، میشه یه برنامه فشرده به من بدید که بتونم به ازمون جی ار ای نوامبر 2015 برسم و بعدشم تافل بخونم ؟؟
    و اینکه اگه من الان برم یه ازمون تعیین سطح بدم، میشه تشخیص داد که ایا می تونم به نمره 340 جی ار ای در این دو ماه برسم ؟ و متعاقبا نمره 100 در تافل ؟؟
    ( به این خاطر این سوال رو می پرسم که اگه بدونم می تونم به نتیجه دلخواهم برای نمره جی ار ای برسم ، الان دوره های فشرده تافل رو شرکت می کنم که مطمئنا خیلی مفید خواهد بود . اما اگه بدونم این تایم خیلی کمه و با توجه به سطح زبان من ، نمی تونم به ددلاین ها برسم ، فعلا قید کلاس رو میزنم و سلف استادی رو شروع می کنم و تقریبا اپریل 2016 میرم کلاس های فشرده تافل که بازدهی بیشتری داشته باشه واسم و نهایتا در کمال ناراحتی و اجبار برای فال یا اسپرینگ 2017 اقدام می کنم )
    حالا شما نظرتونو بفرمایید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

دوستان عزیزم سلام. من یه سوال کلیشه ای دارم .
    زبان من در سطع آیلتس 6.5 هستش.
    اما مدرکم داره از اعتبار ساقط میشه و میخوام برای GRE آماده بشم. امکانش هست منابع مورد نیاز واسه شروع رو بهم معرفی کنین؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا انچه در GRE و TOfel مي آموزيم اشتراكي دارند (در لغت و كاربرد ) ؟؟؟

سلام دوستان من میخوام امتحان تافل بدم تا حالا هم لانگ من و دلتا رو خوندم
    میخواستم بدونم کسی هست توهمین سطح ها باشه که پایه باشه با هم برنامه ریزی کنیم و بخونیم ؟
    آدرس ایمیلم : ###############
    مرسی
    ویرایش توسط Simon : October 2nd, 2015 در ساعت 05:02 PM دلیل: آدرس ایمیل خلاف مقررات فروم می باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering at McGill

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

سلام دوستان. من اخیرا امتحان تافل دادم و نمره 80 گرفتم. ریدینگ 21، لیسنینگ 17، اسپیکینگ 20، و رایتینگ 22. میخوام یه بار دیگه آزمون بدم و بالای 90 بگیرم. همینطور میخوام GRE هم همزمان بخونم و تا آخر دسامیر هر دو امتحان رو بدم. پیشنهادتون چیه؟ چطور برنامه ریزی کنم این مدت؟ همینطور منابع GRE انقدر گسترده هست که گیج شدم از کجا شروع کنم.
    ممنونم از زمانی که میگذارید جهت راهنمایی.

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_tahmasebi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اخیرا امتحان تافل دادم و نمره 80 گرفتم. ریدینگ 21، لیسنینگ 17، اسپیکینگ 20، و رایتینگ 22. میخوام یه بار دیگه آزمون بدم و بالای 90 بگیرم. همینطور میخوام GRE هم همزمان بخونم و تا آخر دسامیر هر دو امتحان رو بدم. پیشنهادتون چیه؟ چطور برنامه ریزی کنم این مدت؟ همینطور منابع GRE انقدر گسترده هست که گیج شدم از کجا شروع کنم.
    ممنونم از زمانی که میگذارید جهت راهنمایی.
    درود دوست عزیز

خوب شما سطح متوسطی از زبان رو دارید خصوصا شنیدار شما باید برای تافل تقویت بشه، ریدینگتونم که ضعیفه که میتونه ناشی از دو مسئله باشه 1-عدم توانایی در پاسخ به سوالات استنباطی و مربوط به دایره لغات که این عامل میتونه روی GRE شما اثرات منفی نشون بده، 2- عدم توجه به سوال که من خودم باصطلاح می گم lost KQ یا همون عدم درک خود سوال که دقیقا سوال چی می خواد و شما باید دنبال چی باشید که بازهم در خصوص وربال GRE شدیدا موثره.

شما که بگراند متوسطی دارید منابع GRE مختلفن و تو ی تاپیک کامل سرشون بحث شده، خوشبختانه همشونم تو نت در دسترسن به آسونی. برای همین به شما توصیه می کنم اگر قصد دارید هر دو رو کار کنید اول مهارت های تافلتونو تقویت کنید (شنیدار بحث متفاوتی هست) اما ریدینگ و رایتینگ جز های جداناشدنی اند پس تقویت این دو مهارت هم تافلتون رو بالا می بره و هم GRE
    من همیشه میگم اول باید تافل بعد GRE بنابه دلایلی که در چند جواب قبل ارسال کردم، حالا که شما بهتر از هر کس می دونید که سطح یادگیریتون چقدر هست، من خودم به شخصه بطور میانگین می تونم تا 100 لغت رو تو ی روز یاد بگیرم اما ببینید GRE و تافل فقط لغات نیستند و باید با بحث مهمی به نام ریشه و پسوند و پیشوندها به خوبی آشنا بشید و در کنارش گرامر خوبی هم داشته باشید و مطالعه خصوصا مجلات معتبر و متون علمی و خبرگزاری ها و استنباط رو بیشتر تقویت کنید

حالا نظر من برای شما اینه که می شه دوتاشو باهم کار کرد، اگر عجله ایی برای ازمونا ندارید بهتر کامل به سراغشون برید. منابع در تاپیک مخصوص کامل دوستان اساتید اطلاع رسانی کردند، برای همین اگر باهم شروع می کنید بصورتی پیش برید که دیگه لازم نباشه دوباره کاری کنید اگر لغات رو می خونید برای دو مورد باهم لغات رو بخونید، اگر گرامر رو کار می کنید رو هر دو رایتینگ همزمان کار کنید، شنیدار که برای تافلتون لازمه زیاد کار کنید.ریدینگتون و درک مطلبتون رو قوی کنید که چندباره کاری نشه.
    موفق باشید
    too much busy...

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوالی داشتم ممنون می شم جواب بدین
    اگر deadline یک دانشگاهی برای اپلای مثلا 30 ام ماهی باشه من حداکثر چه روزی می تونم آزمون تافل رو شرکت کنم که جواب تافل بیاد و به دانشگاه بشه.
    یعنی حداقل فاصله زمانی آزمون و deadline چقدر باید باشه
    ممنون میشم اگه دقیق بگین این رو چون خیلی مهمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering at McGill

نقل قول نوشته اصلی توسط micropsy نمایش پست ها
    درود دوست عزیز

خوب شما سطح متوسطی از زبان رو دارید خصوصا شنیدار شما باید برای تافل تقویت بشه، ریدینگتونم که ضعیفه که میتونه ناشی از دو مسئله باشه 1-عدم توانایی در پاسخ به سوالات استنباطی و مربوط به دایره لغات که این عامل میتونه روی GRE شما اثرات منفی نشون بده، 2- عدم توجه به سوال که من خودم باصطلاح می گم lost KQ یا همون عدم درک خود سوال که دقیقا سوال چی می خواد و شما باید دنبال چی باشید که بازهم در خصوص وربال GRE شدیدا موثره.

شما که بگراند متوسطی دارید منابع GRE مختلفن و تو ی تاپیک کامل سرشون بحث شده، خوشبختانه همشونم تو نت در دسترسن به آسونی. برای همین به شما توصیه می کنم اگر قصد دارید هر دو رو کار کنید اول مهارت های تافلتونو تقویت کنید (شنیدار بحث متفاوتی هست) اما ریدینگ و رایتینگ جز های جداناشدنی اند پس تقویت این دو مهارت هم تافلتون رو بالا می بره و هم GRE
    من همیشه میگم اول باید تافل بعد GRE بنابه دلایلی که در چند جواب قبل ارسال کردم، حالا که شما بهتر از هر کس می دونید که سطح یادگیریتون چقدر هست، من خودم به شخصه بطور میانگین می تونم تا 100 لغت رو تو ی روز یاد بگیرم اما ببینید GRE و تافل فقط لغات نیستند و باید با بحث مهمی به نام ریشه و پسوند و پیشوندها به خوبی آشنا بشید و در کنارش گرامر خوبی هم داشته باشید و مطالعه خصوصا مجلات معتبر و متون علمی و خبرگزاری ها و استنباط رو بیشتر تقویت کنید

حالا نظر من برای شما اینه که می شه دوتاشو باهم کار کرد، اگر عجله ایی برای ازمونا ندارید بهتر کامل به سراغشون برید. منابع در تاپیک مخصوص کامل دوستان اساتید اطلاع رسانی کردند، برای همین اگر باهم شروع می کنید بصورتی پیش برید که دیگه لازم نباشه دوباره کاری کنید اگر لغات رو می خونید برای دو مورد باهم لغات رو بخونید، اگر گرامر رو کار می کنید رو هر دو رایتینگ همزمان کار کنید، شنیدار که برای تافلتون لازمه زیاد کار کنید.ریدینگتون و درک مطلبتون رو قوی کنید که چندباره کاری نشه.
    موفق باشید

سلام دوست عزیز. خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتین. از راهنماییهاتون ممنونم. با توجه به زمانم، مجبورم هر دو امتحان رو با هم بخونم. به نظرتون تقسیم زمان هفته به طوری که نصف روزهای هفته مربوط به تافل و نیمی دیگه رو به GRE اختصاص بدم، مناسبه یا اینکه برای GRE باید زمان بیشتری بذارم؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)