صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Junior Member Vahid_007_006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

نقل قول نوشته اصلی توسط ESES110 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال کوچیک : من 504 رو مطالعه کردم حالا باید ابتدا 1100 رو بخونم یا essential words رو ؟ برای هر دو آزمون GRE و TOEFL همزمان آماده میشم و حدود 1.5 سال وقت دارم لطفا راهنمایی کنید .
    به نظر من 1100 رو بذار تو نرم افزار انکی بخون خیلی خوب جواب میده واسه جی ار ای که خیلی عالیه منم دارم می خونمش تست جی ار ای می زنم می بینم اگه 1100 بلد نبودم همین چند تا تستی هم که می زنم نمی تونستم بزنم توصیه می کنم بخونیدش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آز

نقل قول نوشته اصلی توسط mv8 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سطح زبانم متوسطه و دارم برای تافل و جی ار ای آماده میشم
    اما نمی دونم اول کدوم آزمون رو بدم
    تافل 100 و جی ار ای 315 می خوام
    لانگمن و 400 واژه را تاعید تموم میکنم
    این برنامه ریزی به نظر تون خوبه؟
    فروردین: اسنشال ورد و وربال ای تی اس
    اردیبهشت: 504 و روزی 5 صفحه وربال کاپلان و لیسینگ دلتای تافل
    خرداد: اتمام 504 ، 1100واژه و روزی 5 صفحه وربال کاپلان و لیسینگ بارونز تافل
    تیر: اتمام 1100 و روزی 5 صفحه وربال کاپلان و اسپیکینگ دلتای تافل
    مرداد: منهتن جی ار ای و اسپیکینگ بارونز تافل
    شهریور: کوانت ای تی اس بعد آزمون جی ار ای هم بخش ریدینگ و رایتیگ دلتا و بارونز برا تافل
    مهر: تی پی او
    آبان: آزمون تافل
    اصلا با امتحان جی ار ای و کتاباش آشنایی ندارم ممکنه برنامه ریزیم نامعقول باشه. لطفا راهنماییم کنید که چی کار کنم که امسال به ددلاین های امسال برسم؟
    در ضمن چه موقع برای ثبت نامشون (gre وتافل) اقدام کنم که پر نشده باشن و البته زود هم نباشه؟
    پیشاپیش از راهنمایی تون سپاسگزارم

سلام خدمت شما دوستان گرامی،من میخوام برای آزمون تافل و جی ار ای آماده بشم،سطح زبانم المنتری هست،از یکی پرسیدم گفت برای قوی کردن listning انیمیشن زبان اصلی تماشا کن،حالا من درست نمیدونم باید چی بخونم،از کجا شروع کنم،منابع چی هست،لطفا راهنمایی کنید.
    از توجه شما عزیزان بی نهایت سپاس گذارم.

دوستان سلام

من یه مشاوره میخواستم. قصد دارم برای ددلاین های امسال اپلای کنم. اواسط آذر تقریبا ددلاین دانشگاهایی ست که در نظر دارم. و نمره هر دو امتحان تافل و gre رو خیلی بالا نیاز دارم. تافل بالای 100 و gre بالای 315.

اینکه تافل رو اخر شهریور امتحان بدم و ابان ماه gre رو خوبه؟ یا جور دیگه برنامه بریزم؟

تو این وقتی که دارم با چه برنامه ریزی ای برای هر دو امتحان بخونم؟ ( سطح زبانم متوسط رو به بالاست.ینی میشه گفت سطح زبانم تقریبا خوبه )

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil2015 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من یه مشاوره میخواستم. قصد دارم برای ددلاین های امسال اپلای کنم. اواسط آذر تقریبا ددلاین دانشگاهایی ست که در نظر دارم. و نمره هر دو امتحان تافل و gre رو خیلی بالا نیاز دارم. تافل بالای 100 و gre بالای 315.

اینکه تافل رو اخر شهریور امتحان بدم و ابان ماه gre رو خوبه؟ یا جور دیگه برنامه بریزم؟

تو این وقتی که دارم با چه برنامه ریزی ای برای هر دو امتحان بخونم؟ ( سطح زبانم متوسط رو به بالاست.ینی میشه گفت سطح زبانم تقریبا خوبه )

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
    سلام
    به نظر من 1 تا 2 ماه بیشتر واسه تافل زمان نزارین، و از الان تا حداکثر اواخر خرداد تافل رو بدین، و زمان بیشتری واسه جی ار ای بزارین.
    تافل رو که بدین خیالتون راحته که حداقل راه واسه اروپا براتون بازه. مزیت دیگه اینکه، اگه در تافل که آسون تره نمره خوبی کسب نکنین می دونین که باید مدت زمان بیشتری واسه اپلای و ازمون جی آر ای بزارین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/ University of Tbriz

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام

من یکی دو روز هست که تصمیمم برای اپلای پاییز 2017 قطعی شده. از اونجایی که هدفم کانادا یا امریکا هست باید هردو آزمون تافل و جی ار ای رو مطالعه کنم. با توجه به اینکه الان و تا چند ماه آینده درگیر پایاننامه خواهم بود و بعدش هم مقاله، برام خیلی مهمه که بتونم تو فرصتی که دارم (اگه دی ماه رو ددلاین درنظر بگیریم میشه تقریبا 9 ماه) نتیجه خوبی بگیرم و برای همین هم نیاز به راهنمایی دوستان باتجربه دارم. اگه درباره منابع و نحوه مطالعه راهنماییم کنید بی نهایت سپاسگزار خواهم بود.
    اینو بگم که سطح و استعداد زبانم خوبه و 504 رو 50 60 درصد و essential words رو حدود 40 50 درصد بلدم.

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط ranasa نمایش پست ها
    سلام

من یکی دو روز هست که تصمیمم برای اپلای پاییز 2017 قطعی شده. از اونجایی که هدفم کانادا یا امریکا هست باید هردو آزمون تافل و جی ار ای رو مطالعه کنم. با توجه به اینکه الان و تا چند ماه آینده درگیر پایاننامه خواهم بود و بعدش هم مقاله، برام خیلی مهمه که بتونم تو فرصتی که دارم (اگه دی ماه رو ددلاین درنظر بگیریم میشه تقریبا 9 ماه) نتیجه خوبی بگیرم و برای همین هم نیاز به راهنمایی دوستان باتجربه دارم. اگه درباره منابع و نحوه مطالعه راهنماییم کنید بی نهایت سپاسگزار خواهم بود.
    اینو بگم که سطح و استعداد زبانم خوبه و 504 رو 50 60 درصد و essential words رو حدود 40 50 درصد بلدم.

با احترام
    سلام
    در مورد برنامه مطالعاتی دوستان راهنمایی میکنند، من فقط این رو بگم که فرصتتون رو تا روز ددلاین برآورد نکنید. طبق توصیه افراد با تجربه سایت بهتره 2-3 ماه زودتر از ددلاین، مکاتبه با اساتید شروع بشه و اگه تا اون زمان نمرات زبان شما آماده شده باشه، نقش زیادی رو تصمیم گیری آنها خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر تاپیک زمان مناسب مکاتبه با اساتید رو مطالعه بفرمایید.

درضمن، حیف وقت که رو مطالعه کتاب 504 گذاشته بشه (نظر شخصی)
    Wishes won't wash dishes

سلام دوستان
    [U]مرسی که وقت میذارید. ممنون میشم اگر کسی بتونه به من کمک کنه تا یه راه خوب انتخاب کنم
    من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در خارج(هرجا که در زمان اقدامم برام مناسبتر بود) و در نهایت اقامت رو دارم
    در حال حاظر تا انجام کارهام و برنامه ریزی هام 3 سال زمان دارم تا اقدام کنم
    میدونم که زبان نقش خیلی اساسی در تمام این اهداف من داره
    حالا میخوام دوستان با تجربه به من راهنمایی بدن که چیکار کنم که توی این بازه زمانی
    بهترین نتیجه رو بگیرم؟
    سوال های تو ذهنم اینه:
    1 ایا خودم فقط با مجلات. کتاب ها. سی دی. نرم افزار و... به تنهایی این راه رو برم
    یا اینکه کلاس زبان لازمه حتما؟
    2 اگر کلاس باید برم چه نوع کلاس هایی باید برم
    3 من هم میخوام ielts هم تافل هم جی ار ای شرکت کنم چون به همشون نیاز دارم
    پس باید چه راهی رو برم؟
    سطح زبان خودم در حال حاظر:خیلی وقته از هر فرصتی برای لیسنینگ،اسپیکینگ و ریدینگ استفاده میکنم
    و خودم رو بهبود دادم. میتونم بگم زبانم متوسطه یعنی میتونم یه فیلم رو تا حدودی بفهمم چی میگن. اکثر متن های روزمره رو میفهمم کامل
    توی مسافرت از پس خودم تو صحبت کردن بر میام
    خیلی خیلی ممنون میشم تجربه دوستان رو بدونم مخصوصا کسایی که کاملا این راه رو رفتن
    با سپاس فراوان

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkhalooee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    [U]مرسی که وقت میذارید. ممنون میشم اگر کسی بتونه به من کمک کنه تا یه راه خوب انتخاب کنم
    من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در خارج(هرجا که در زمان اقدامم برام مناسبتر بود) و در نهایت اقامت رو دارم
    در حال حاظر تا انجام کارهام و برنامه ریزی هام 3 سال زمان دارم تا اقدام کنم
    میدونم که زبان نقش خیلی اساسی در تمام این اهداف من داره
    حالا میخوام دوستان با تجربه به من راهنمایی بدن که چیکار کنم که توی این بازه زمانی
    بهترین نتیجه رو بگیرم؟
    سوال های تو ذهنم اینه:
    1 ایا خودم فقط با مجلات. کتاب ها. سی دی. نرم افزار و... به تنهایی این راه رو برم
    یا اینکه کلاس زبان لازمه حتما؟
    2 اگر کلاس باید برم چه نوع کلاس هایی باید برم
    3 من هم میخوام ielts هم تافل هم جی ار ای شرکت کنم چون به همشون نیاز دارم
    پس باید چه راهی رو برم؟
    سطح زبان خودم در حال حاظر:خیلی وقته از هر فرصتی برای لیسنینگ،اسپیکینگ و ریدینگ استفاده میکنم
    و خودم رو بهبود دادم. میتونم بگم زبانم متوسطه یعنی میتونم یه فیلم رو تا حدودی بفهمم چی میگن. اکثر متن های روزمره رو میفهمم کامل
    توی مسافرت از پس خودم تو صحبت کردن بر میام
    خیلی خیلی ممنون میشم تجربه دوستان رو بدونم مخصوصا کسایی که کاملا این راه رو رفتن
    با سپاس فراوان
    دوست گرامي با عرض سلام و ادب

1 و 2 : مراجعه كنيد به اين تاپيك و پست اين حقير در آنجا
    3: چرا هم تافل هم آيلتس هم جي آر ايي ؟؟؟؟؟؟؟؟ چه كاريست ؟! اگر به دبنال آمريكا هستيد و مي خواهيد جي آر ايي شركت كنيد تافل بدهيد و جي آر ايي و بس ! اگر آمريكا نيست پس نه تافل نه جي آر ايي فقط آيلتس !

موفق باشيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    دوست گرامي با عرض سلام و ادب

1 و 2 : مراجعه كنيد به اين تاپيك و پست اين حقير در آنجا
    3: چرا هم تافل هم آيلتس هم جي آر ايي ؟؟؟؟؟؟؟؟ چه كاريست ؟! اگر به دبنال آمريكا هستيد و مي خواهيد جي آر ايي شركت كنيد تافل بدهيد و جي آر ايي و بس ! اگر آمريكا نيست پس نه تافل نه جي آر ايي فقط آيلتس !

موفق باشيد.
    ممنون دوست عزیز
    من مطلبی که فرمودید رو خوندم و جوابی که گرفتم
    چیزی بود که تقریبا خودم هم به این نتیجه رسیدم
    ولی من میخواستم یک راهکار تلفیقی از همه روش ها
    که بهترین نتیجه رو بده دستم بیاد.
    در مورد ازمون ها چون بازه زمانی من و شرایط من به گونه ای هست که به صورت مشخص نمیتونم بگم سه سال
    دیگه دقیقا برای چی اقدام میکنم نیاز دارم نیم نگاهی به همه
    مسایل داشته با‌شم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)