صفحه 4 از 36 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

منظورم اینه که موقتا بیخیال بشم ! یعنی به تعویق بندازمش و بعد از آزمون جی آر ای بدمش.
    یعنی از الان تا بهمن با فشرده خوندن برای گرفتن نمره خوب جی ار ای وقت کمیه؟

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    واسه ریدینگ تافل نیازی به خوندن بیگ بوک نیست، سطحش از تافل بالاتره! اگه وقتشو دادید از ریدینگای Encarta بخونید
    نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    با خوندن ریدینگهای GRE و زدن تستهای ریدینگ بیگ بوک، ریدینگ تافل براتون خیلی آسون میشه

سلام
    بالاخره کدوم امتحان رو اول بدیم TOEFL یا GRE ؟
    من الان ترم 3 ارشد هستم و می خوام برنامه ریزی کنم.
    لطفا کمک کنید

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

از الان تا بهمن اگه فشرده بخونید فک می کنم بتونید 500 یا 550 بشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    منظورم اینه که موقتا بیخیال بشم ! یعنی به تعویق بندازمش و بعد از آزمون جی آر ای بدمش.
    یعنی از الان تا بهمن با فشرده خوندن برای گرفتن نمره خوب جی ار ای وقت کمیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, Tehran

سلام
    بچه ها من GRE ثبت نام نکردم و متاسفانه الان که چک کردم هم تهران و هم اصفهان ظرفیت خالی واسه نوامبر هم نداره.
    میخواستم ببینم کسی هست که برای اکتبر و نوامبر ثبت نام کرده باشه و بخواد یکیش رو کنسل کنه به من خبر بده که همزمان اون کنسل کنه و من ثبت نام کنم؟ هزینه ش رو هم هرچقد باشه میدم.

اگه راه حل دیگه ای هم کلا داره بگین.
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, Tehran

یه سوال دیگه میشه برای دانشگاه امریکا اپلیکیشن پر کنم و مدارک رو بفرستم بگم GRE رو بعدا میفرستم. بعد امتحان فوریه رو بدم و بعدا بفرستم؟!
    ممنون میشم راهنمایی کنید... کلی از شانس هام رو وگرنه از دست میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    واسه ریدینگ تافل نیازی به خوندن بیگ بوک نیست، سطحش از تافل بالاتره! اگه وقتشو دادید از ریدینگای Encarta بخونید
    برای reading TOEFL من به شما مطالعه بخش Reading کتاب Cambridge را توصیه میکنم. دلیل اصلی من شباهتی است که بین متون این کتاب و امتحان اصلی دیدم.
    هر چند که مبحث ریدینگ در هز زمینه ای و از هر کجا برای تقویت مهارت شما مفید است. برای مثال مقالات سایتهای newsweek یا times بسیار مثمر ثمر هستند.

موفق باشید

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

با سلام خدمت دوستان
    دوستان من واسه سال 2013 اپلای میکنم هر دو تارو با هم دارم از الانم وقتم آزاده اول کدومارو بدم البته زبانم قوی هست بهترین پیشنهادتون چیه؟؟؟؟ فاصله زمانیشونو چطوری در نظر بگیرم ؟ مرسی از همتون
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

پیش فرض پاسخ : آيا انچه در GRE و TOfel مي آموزيم اشتراكي دارند (در لغت و كاربرد ) ؟؟؟

سلام من میخواستم برای جی.آر.ای امتحان بدم و هدفم اینه که برای ترم پاییز 2013 از آمریکا پذیرش بگیرم، مشکل اینه که مثل اینکه فقط در ماه اکتبر، نوامبر و دسامبر این آزمون در ایران برگزار میشه! و باید تا قبل از ژانویه 2012 مدارکم آماده باشه! با توجه به اینکه 50-45 روز طول میکشه تا جواب آزمون بیاد عملا تا قبل از ژانویه جی.آر.ای جوابش آماده نمیشه تازه اگه نمره خوبی نگیرم فرصتی برای امتحان مجدد نیست! حالا به نظرتون من چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

پیش فرض پاسخ : آيا انچه در GRE و TOfel مي آموزيم اشتراكي دارند (در لغت و كاربرد ) ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    سلام من میخواستم برای جی.آر.ای امتحان بدم و هدفم اینه که برای ترم پاییز 2013 از آمریکا پذیرش بگیرم، مشکل اینه که مثل اینکه فقط در ماه اکتبر، نوامبر و دسامبر این آزمون در ایران برگزار میشه! و باید تا قبل از ژانویه 2012 مدارکم آماده باشه! با توجه به اینکه 50-45 روز طول میکشه تا جواب آزمون بیاد عملا تا قبل از ژانویه جی.آر.ای جوابش آماده نمیشه تازه اگه نمره خوبی نگیرم فرصتی برای امتحان مجدد نیست! حالا به نظرتون من چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟
    مشکل من هم هست .از دوستان با تجربه خبری نیست ؟؟؟
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)