صفحه 5 از 36 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : مطالعه GRE و TOEFL همزمان و اثر GRE بر روی تافل

خوب اینکه تابلو،کاری نمیشه کرد جز تلاش و توکل اگر نمرت خوب نشد سال دیگه!!!! منم بهمن91 یا به عبارتی فوریه 2012 درسم تمام میشه و نمیدونم میشه زمستان پذیرش گرفت یا نه(در آمریکا ،کانادا و یا نروژ) اگر نشد هم پاییز 2013 می گیرم و شرایطم مشابه شماست و تازه از بعد عید میخوام برای جی آر ای هم اقدام کنم چون فعلا هم دانشگاه دارم هم آیلتس

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

من بهتون پیشنهاد می کنم اول تافل بدید و بعد GRE، واسه GRE خیلی عجله نکنید بلکه وقت بیشتری واسه خوندنش برنامه ریزی کنید.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    دوستان من واسه سال 2013 اپلای میکنم هر دو تارو با هم دارم از الانم وقتم آزاده اول کدومارو بدم البته زبانم قوی هست بهترین پیشنهادتون چیه؟؟؟؟ فاصله زمانیشونو چطوری در نظر بگیرم ؟ مرسی از همتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng at Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    دوستان من واسه سال 2013 اپلای میکنم هر دو تارو با هم دارم از الانم وقتم آزاده اول کدومارو بدم البته زبانم قوی هست بهترین پیشنهادتون چیه؟؟؟؟ فاصله زمانیشونو چطوری در نظر بگیرم ؟ مرسی از همتون
    سلام
    تجربه خودم اینه که خوندن جی ار ای منظور لغاتشه سطح زبانتونو خیلی بالا میبره...به نظر من فعلا هر دورو با هم پیش ببرین...با حفظ کردن لغات 504 و Essential words for toefl شروع کنین بعد هم بیاین سراغ 800-1100 -3500 که البته این سه کتاب خیلییییی لغت مشترک دارن .....اینجوری به خصوص تو ریدینگ سطح درکتون میره بالا...فاصله زمانیش اگه 2 ماه باشه که عالیه...گرچه ماله من 1 هفته بود ...اما خیلی بهم فشار اومد
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا انچه در GRE و TOfel مي آموزيم اشتراكي دارند (در لغت و كاربرد ) ؟؟؟

منم با این دوستموم موافقم.همیشه یادگیری زبان مفیده.حتی اگه کم کاربرد باشن اون کلمات.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا انچه در GRE و TOfel مي آموزيم اشتراكي دارند (در لغت و كاربرد ) ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzaad نمایش پست ها
    عجب سؤال‌هایی می‌پرسی ها! همیشه لغت یاد گرفتن سودمنده! همیشه!
    منم با این دوستموم موافقم.همیشه یادگیری زبان مفیده.حتی اگه کم کاربرد باشن اون کلمات.

سلام
    مزیت اینکه اول تافل بدیم و بعد جی ار ای چیه؟نمیشه اول جی ار ای رو داد؟لغتاش کمک نمیکنه به تافل؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مطالعه GRE و TOEFL همزمان و اثر GRE بر روی تافل

امتحان تافل يك امتحان زبان است كه فقط نشان دهنده سطح زبان است ولي gre امتحان knowledge علمي است كه شرط لازمش داشتن زبان بسيار قوي براي شروع خواندن است . منظورم از knowledge مباحث فلسفه علم و طرز تفكر انتقاد استدلالي است . دوستاني كه ميگويند كساني كه براي gre مسلط هستند تافل را راحتتر امتحان ميدهند تا حدودي درست ميگويند مخصوصا reading وwriting و از نظر vocabدر سطح خيلي بالاتري هستند ولي بر عكس قضيه درست نيست كه كسي تافل قوي باشد به واسطه ان gre را نميتواند خوب بدهد .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    سلام
    مزیت اینکه اول تافل بدیم و بعد جی ار ای چیه؟نمیشه اول جی ار ای رو داد؟لغتاش کمک نمیکنه به تافل؟
    سلام
    چرا نميشه فقط شرط لازمش اينه كه اول زبان general اينقدر قوي باشد كه بتواني gre بخواني بعد از gre انقدر reading , writing قوي ميشود كه toefl راحت ميشود فقط ميماند listenin , speaking كه زمانبر است كه ربطي به gre ندارد

Junior Member

پیش فرض کمک در برنامه ریزی 6 ماهه برای موفقیت در تافل و GRE

دوستان سلام
    ممنون میشم به من کمک کنید تا یه برنامه ریزی برای موفقیت تو آزمون تافل و GRE که تو پاییز برگزار میشه انجام بدم میخوام این برنامه ریزی شامل کتابهای که باید بخونم و هم چنین میزان لغتی که باید بدونم باشه
    پیشاپیش از لطف دوستان تشکر میکنم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : کمک در برنامه ریزی 6 ماهه برای موفقیت در تافل و GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون میشم به من کمک کنید تا یه برنامه ریزی برای موفقیت تو آزمون تافل و GRE که تو پاییز برگزار میشه انجام بدم میخوام این برنامه ریزی شامل کتابهای که باید بخونم و هم چنین میزان لغتی که باید بدونم باشه
    پیشاپیش از لطف دوستان تشکر میکنم
    ار این 2 تا تاپیک استفاده کنید. 1-2 ساعت وقت باید بذارید بخونید.
    مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE
    مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)