صفحه 7 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

پیش فرض پاسخ : آيا انچه در GRE و TOfel مي آموزيم اشتراكي دارند (در لغت و كاربرد ) ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط doogdoog نمایش پست ها
    بله تاثیری داره...
    اولا این که اگه شما خودت رو برای وربال GRE آماده کنی و بعد از اون بخوای تافل بدی خیالت کاملا راحته که هیچ لغت
    نامفهومی در امتحان تافل برای شما پیش نمیاد و سوالی رو بابت ندونستن معنی لغت خاصی از دست نمی دی.بعد هم
    همه استحضار دارین که لغت هر زبانی رو اگه قبلا شنیده باشی مورد توجه قرار می گیره و به قولی گوش می شنوه. مطمئن باشید اگه وربال کار کنید می بینید که خیلی لغت های جدید در همین فیلم و اخبار و ... می شنوید که قبلا اصلا
    به چشم نمیومده.بله...برای گفتن جملات معمولی روزانه نیازی نیست ولی خیلی کاربرد داره.در حالت کلی این دو تا امتحان
    می خوان قابلیت های شما رو بسنجند و یه جوراییم اگه مشکلی داشته باشی بتونی اونا رو رفع کنی.هدف اصلی تافل اینه
    که بدونن شما چقدر زیانتون خوبه و چقدر در یه سری مهارت های آکادمیک از قبیل: نت برداری، درک مطلب، خوب گوش کردن، خوب نوشتن، خوب فکر کردن و ... تبحر داری.اما GRE در بخش ریاضیاتش بیشتر از اینکه روی ریاضیات تاکید کنه می خواد ببینه که شما چقدر دارای دقت هستید و چقدر اشتباه می کنید و در بخش وربال و رایتینگ قدرت منطق و استدلال شما رو بررسی می کنه. من فکر می کنم این دو تا امتحان خیلی خیلی استاندارد هستند و خیلی خوب می تونه قابلیت های یک دانشجو رو برای دانشگاهها مشخص کنه. و حتما افزایش اطلاعات و مهارت ها در این دو امتحان در آینده به کار شما میاد.
    کاملا موافقم با نظرات این دوست عزیز، ایشون جملات فوقالعاده ای نوشتن... دقت کنید...

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض برنامه ام برای همزمان خواندن تافل و جی آر ای مشکلی نداره؟

سلام. من می خوام مهر امسال تافل بدم و آبان هم جی آر ای جنرال. از 6 ماه قبل شروع به خواندن کردم و 504 را خواندم. 1500 کلمه هم از روی فیلم و سریال های آمریکایی یاد گرفتم. دو هفته است که کتاب 1100 را شروع کردم. تابستان را تا آبان ماه کلا بیکار هستم و تمام وقت (روزی 8 ساعت) میخوام زبان بخوانم. روزی 2 ساعت کلماتی که یاد گرفته ام را مرور میکنم و 3 ساعت مختص 1100 و جی آر ای اختصاص میدم و 3 ساعت هم لیسنینگ و اسپیکینگ برای تافل کار میکنم. وقتی که تافل را دادم همه ی وقت به جی آر ای اختصاص میدم. حالا دو تا سوال دارم:

1) این برنامه ای که دارم خوبه یا نه؟ یعنی لازم نیست در تقسیم بندی ساعت ها دستکاری کنم.
    2) با این برنامه میتونم به نمره تافل بالای 95 و وربال بالای 350 (نمره قدیم) امیدوار باشم یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برنامه ام برای همزمان خواندن تافل و جی آر ای مشکلی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. من می خوام مهر امسال تافل بدم و آبان هم جی آر ای جنرال. از 6 ماه قبل شروع به خواندن کردم و 504 را خواندم. 1500 کلمه هم از روی فیلم و سریال های آمریکایی یاد گرفتم. دو هفته است که کتاب 1100 را شروع کردم. تابستان را تا آبان ماه کلا بیکار هستم و تمام وقت (روزی 8 ساعت) میخوام زبان بخوانم. روزی 2 ساعت کلماتی که یاد گرفته ام را مرور میکنم و 3 ساعت مختص 1100 و جی آر ای اختصاص میدم و 3 ساعت هم لیسنینگ و اسپیکینگ برای تافل کار میکنم. وقتی که تافل را دادم همه ی وقت به جی آر ای اختصاص میدم. حالا دو تا سوال دارم:

1) این برنامه ای که دارم خوبه یا نه؟ یعنی لازم نیست در تقسیم بندی ساعت ها دستکاری کنم.
    2) با این برنامه میتونم به نمره تافل بالای 95 و وربال بالای 350 (نمره قدیم) امیدوار باشم یا نه؟
    جی آریی 350 که نخونده هم بری سره جلسه میاری!
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

سلام. من از 6 ماه قبل شروع به خواندن کردم و 504 را خواندم. 1500 کلمه هم از روی فیلم و سریال های آمریکایی یاد گرفتم. دو هفته است که کتاب 1100 را شروع کردم. تابستان و پاییز امسال را کلا بیکار هستم و تمام وقت (روزی 8 ساعت) میخوام زبان بخوانم. روزی 2 ساعت کلماتی که یاد گرفته ام را مرور میکنم و 3 ساعت مختص 1100 و جی آر ای اختصاص میدم و 3 ساعت هم لیسنینگ و اسپیکینگ برای تافل کار میکنم.

می خوام آبان جی آر ای جنرال امتحان بدم و آذر هم تافل iBT امتحان بدم. وقتی آبان امتحان چی آر ای را دادم تا آذر همه ی وقت میمونه برای تافل.

1) این برنامه ای که دارم خوبه یا نه؟ یعنی لازم نیست در تقسیم بندی ساعت ها و روند برنامه دستکاری کنم.
    2) با این برنامه میتونم به نمره تافل بالای 95 و وربال بالای 400 (نمره قدیم) امیدوار باشم یا الکی دلم را صابون نزنم؟
    3) توی آذر در ایران تافل برگزار میشه دیگه درسته؟
    4) بعضی ها میگن که تافل را قبل از جی آر ای بدهیم. اما من اگر بخوام این کار را بکنم باید تافل را مهر ماه بدم که به نظرم نمره خوبی نمیارم. اگر آذر بدم دو ماه بیشتر وقت دارم که بخونم. این طوری بهتر نیست؟
    مرسی
    ویرایش توسط tesoke : June 16th, 2012 در ساعت 10:54 PM

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. من از 6 ماه قبل شروع به خواندن کردم و 504 را خواندم. 1500 کلمه هم از روی فیلم و سریال های آمریکایی یاد گرفتم. دو هفته است که کتاب 1100 را شروع کردم. تابستان و پاییز امسال را کلا بیکار هستم و تمام وقت (روزی 8 ساعت) میخوام زبان بخوانم. روزی 2 ساعت کلماتی که یاد گرفته ام را مرور میکنم و 3 ساعت مختص 1100 و جی آر ای اختصاص میدم و 3 ساعت هم لیسنینگ و اسپیکینگ برای تافل کار میکنم.

می خوام آبان جی آر ای جنرال امتحان بدم و آذر هم تافل iBT امتحان بدم. وقتی آبان امتحان چی آر ای را دادم تا آذر همه ی وقت میمونه برای تافل.

1) این برنامه ای که دارم خوبه یا نه؟ یعنی لازم نیست در تقسیم بندی ساعت ها و روند برنامه دستکاری کنم.
    2) با این برنامه میتونم به نمره تافل بالای 95 و وربال بالای 400 (نمره قدیم) امیدوار باشم یا الکی دلم را صابون نزنم؟
    3) توی آذر در ایران تافل برگزار میشه دیگه درسته؟
    4) بعضی ها میگن که تافل را قبل از جی آر ای بدهیم. اما من اگر بخوام این کار را بکنم باید تافل را مهر ماه بدم که به نظرم نمره خوبی نمیارم. اگر آذر بدم دو ماه بیشتر وقت دارم که بخونم. این طوری بهتر نیست؟
    مرسی
    البته دوستان بیشتر راهنمایی میکنند ولی طبق اطلاعات من:
    1-شما غیر از حفظ لغت باید منابع دیگری هم برای جی آر ای مطالعه کنید، مثلا خوندن مقالات، ریاضی، کار کردن روی رایتینگ و کتابهای مختلفی که در این زمینه ها هستند....حفظ کردن صرف لغات نمی تونه کمک کننده باشه. لطفا به تاپیک مربوط به منابع این امتحان مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری بدست بیارین.
    2- به خیلی چیزا بستگی داره...از جمله خوندن منابع درست
    3- توی همه ماه ها برگزار میشه....ولی شما باید تاریخ های سنتری که می خواید امتحان بدین رو چک کنید
    4- مساله ای که اینجا مهمه این هست که شما باید ددلاین دانشگا هایی که میخواید اپلای کنید رو چک کنید و ببینید که آیا با امتحان آبان ماه جی آر ای به ددلاین ها می رسید یا نه...
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    البته دوستان بیشتر راهنمایی میکنند ولی طبق اطلاعات من:
    1-شما غیر از حفظ لغت باید منابع دیگری هم برای جی آر ای مطالعه کنید، مثلا خوندن مقالات، ریاضی، کار کردن روی رایتینگ و کتابهای مختلفی که در این زمینه ها هستند....حفظ کردن صرف لغات نمی تونه کمک کننده باشه. لطفا به تاپیک مربوط به منابع این امتحان مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری بدست بیارین.
    2- به خیلی چیزا بستگی داره...از جمله خوندن منابع درست
    3- توی همه ماه ها برگزار میشه....ولی شما باید تاریخ های سنتری که می خواید امتحان بدین رو چک کنید
    4- مساله ای که اینجا مهمه این هست که شما باید ددلاین دانشگا هایی که میخواید اپلای کنید رو چک کنید و ببینید که آیا با امتحان آبان ماه جی آر ای به ددلاین ها می رسید یا نه...
    1) اره میدونم و بعد از کتاب 1100 میرم سراغ سایر منابع. قبلا کلی تحقیق کردم که چی باید بخونم.
    2) خب با همین منابعی که توی سایت گفته شده به این نمرات میتونم برسم یا نه؟
    3) من هر جا برگزار بشه میرم. مهم تر اینه که برنامه ام درست دربیاد.
    4) شنیده بودم که بیشتر دانشگاه ها دی لانشون تا آخر دی ماه است. درسته؟
    ویرایش توسط tesoke : June 17th, 2012 در ساعت 12:12 AM

سلام
    توی همزمان خوندن تافل و جی ار ای اولویت رو به کدوم بدیم صحیحتره؟
    پیشنهادتون برای کسی که 3ماه دیگه تافل و ماه بعدش(4ماه دیگه) جی ار ای داره چیه؟چجور برنامه ریزی ای ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    سلام
    توی همزمان خوندن تافل و جی ار ای اولویت رو به کدوم بدیم صحیحتره؟
    پیشنهادتون برای کسی که 3ماه دیگه تافل و ماه بعدش(4ماه دیگه) جی ار ای داره چیه؟چجور برنامه ریزی ای ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون

مريم عزيز نظر منو احتمالا جاي ديگه خوندي. من پيشنهادم اينه كه فاصله بيشتر باشه. حالا با اين اوصاف نميتوني فقط رو تافل متمركز شي. من اگر جاي شما بودم 2 ما بكوب هر دو رو ميخوندم بعد 1 ماه تافل و ميزان جي آر ايي رو به حداقل ميرسوندم بعد امتحان 1 ماه بكوب فقط جي آر ايي. نگران نباش حتما موفق ميشي. اما هنوز كه ثبت نام جي آر ايي شروع نشده؟ جاي ديگه ثبت نام كردي؟
    موفق باشي دوست خوب
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    مريم عزيز نظر منو احتمالا جاي ديگه خوندي. من پيشنهادم اينه كه فاصله بيشتر باشه. حالا با اين اوصاف نميتوني فقط رو تافل متمركز شي. من اگر جاي شما بودم 2 ما بكوب هر دو رو ميخوندم بعد 1 ماه تافل و ميزان جي آر ايي رو به حداقل ميرسوندم بعد امتحان 1 ماه بكوب فقط جي آر ايي. نگران نباش حتما موفق ميشي. اما هنوز كه ثبت نام جي آر ايي شروع نشده؟ جاي ديگه ثبت نام كردي؟
    موفق باشي دوست خوب
    ثبت نام که نکردم هنوز
    اما یه مسئله ی دیگه جی ار ای سابجکتمه که اونم آبان ماهه
    تافل رو ثبت نام کردم آخر شهریور.جی ار ای هم خواهم کرد برای آخر مهر.
    بنظرتون هردو رو اگه باهم پیش ببرم مثلا روزی 3ساعت فقط لیستنینگ و اسپیکینگ ویک ساعت کوانت بهتر نیست تا یک ماه تعطیل کردن جی ار ای؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    ثبت نام که نکردم هنوز
    اما یه مسئله ی دیگه جی ار ای سابجکتمه که اونم آبان ماهه
    تافل رو ثبت نام کردم آخر شهریور.جی ار ای هم خواهم کرد برای آخر مهر.
    بنظرتون هردو رو اگه باهم پیش ببرم مثلا روزی 3ساعت فقط لیستنینگ و اسپیکینگ ویک ساعت کوانت بهتر نیست تا یک ماه تعطیل کردن جی ار ای؟

منظور منم همينه. تعطيل كردنش كه اصلا خوب نيست. فقط ميتوني اول آبان يا آخر آيان بدي. سابجكت با جنرال فرقش زياده؟ كاش تافلو زودتر ميدادي. البته اگر دانشجو نيستي چون كمي سخته. به هر حال نگران نباش. روزي 3 ساعت و 1 ساعت خوبه. ظاهرا فقط كوآنت برات مهمه؟ اگر اينجوره كه اصلا نگران نباش از حالا روزي يك ساعت عاليه.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)