صفحه 9 از 36 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 360

موضوع: آماده شدن همزمان برایTOEFL وGRE/GMAT (در خصوص مسائل پذيرش سوال نفرماييد.فقط آزمونها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آماده شدن همزمان برای(toefl ibt) و GRE

(یه نکته ی دیگه اینکه از 15 شهریور به بعد روزی 4 تا 5 ساعت می تونم وقت بزارم)

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity2 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به طور همزمان دارم برای gre و toefl ibt آماده می شم. می خواستم آزمون gre رو 1 آبان و تافل رو حدود 10 آبان بدم.(چون می خواستم حداکثر زمان ممکن برای مطالعه داشته باشم این کار رو کردم ، چون شنیدم که نمره ی gre حداقل 30 روز طول می کشه و نمره تافل 2 هفته ).
    چند تا سوال داشتم. 1- به نظرتون به dead line ها می رسم؟
    2-برای هر کدوم چه قدر در روز وقت بزارم؟
    3-کلا کار درستی می کنم؟
    4-چه منابعی رو در این وقت کم پیشنهاد می کنید؟

( زبانم زیاد جالب نیس ، در حد(304) entermediate صفیر هستم ،روزی تا 6 ساعت هم می تونم وقت بزارم)
    پیشاپیش ممنون از وقتی که برای پاسخگویی می ذارید
    اول دانشگاه هاتو مشخص كن. ببين ددلاين كي هست. اگر تونستي ببين آزمون آخر آبان بهتر نيست از اول آبان؟ ضمنا ميرسي آذر تافل بدي و اپلاي كني فقط شايد وقت دوباره دادنشو نداشته باشي. زمانت تنگه خصوصا كه زبانت از نوشتن Intermediate مشخصه كجاست (just kidding) بايد همون روزي 6 ساعتو وقت بزاري و براي منابع هم به منابع GRE‌مراجعه كن راهنمايي لازم انجام شده. دوست خوب هر وقت مطلبي خواستي به پستي كه گذاشتي اضافه كني همچنان قدرت Edit داري و نياز نيست 3 پست متفاوت بزاري فقط روي Edit كليك كن سمت چپ پايين پستت و مطالبي كه ميخواي اضافه كني اضافه كن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematic, Ifahan University of technology

سلام دوستان
    من 25 تیر تافل دادم شدم 83 نمره باللای 90 میخوام. باید GRE هم امتحان بدم. به نظر شما اول کلک تافل بکنم یا دو تارو با هم بخونم؟
    نمرات تافل: R:19, L:21, S:22,, W:21

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dhaji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 25 تیر تافل دادم شدم 83 نمره باللای 90 میخوام. باید GRE هم امتحان بدم. به نظر شما اول کلک تافل بکنم یا دو تارو با هم بخونم؟
    نمرات تافل: R:19, L:21, S:22,, W:21
    كاش بعد 25 تير 3 هفته فورس رو خودت بزاري و اينو تموم كني . الان آمادگدگي داري يه جهش ديگه بزني 90 به بالا. بنظرم نزار ذهنت كند شه به تافل زود اينو تموم كن بزار كنار. همون رفرنس ها رو با دقت بيشتري مرور كن و ليسنينگ ها رو بنويس تا جايي كه وقت ميشه. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    من تصمیم دارم که GRE و TOEFL رو همزمان بخونم ولی هنوز ثبت نام نکردم برای آزمونها و کلا الان دچار سردرگمی شدم...نمیدونم از کجا شروع کنم؟
    من از الان میتونم وقت بزارم برای هر دو و فکر میکنم اواخر آبان زمان خوبی باشه که آزمونها رو شرکت کنم...سطح زبانم خوبه ...
    میشه لطفا منو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم؟ روزی چند ساعت بخونم خوبه؟چه منابعی کلیدی هست؟
    با تشکر از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیریک

سلام
    من هم باید همgre وهم TOEFL رو امتحان بدم اما واقعا نمی دونم چیکار کنم باید تا اواسط آذر هر دو رو امتحان بدم حدود 3 ماهه واسه تافل می خونم الان سطحم در intermediat هست البته کتاب 504 رو خیلی وقت پیش یکبار خوندم کتاب essential words for the toefl هم 19 درسشو خوندم همزمان دارم لانگمن رو هم می خونم اما مشکل بزرگ اینه که سرعت مطالعه و اشتیاقم خیلی کم شده شاید از استرس بیش از حد هست.
    من واسه تافل ثبت نام نکردم به نظرتون واسه کی ثبت نام کنم gre رو می خوام 1 ماه بعد تافل بدم
    لطفا راهنمایی کنید
    متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    یعنی مثلا چقدر وقت دارین؟ بله در مورد زمان اگر برا مثلا چند سال بعد میخواید خب بهتره GRE رو اول بدین و نزدیک زمانی که لازمه نمرتون، تافل رو بدین و اگر یک سال هم از زمانش باقی باشه مشکلی پیش نمیاد. در مورد GRE سابجکت من اطلاعی ندارم.
    ممنون از بابت پاسختون...
    راستش برای منم یه همچین سوالی پیش اومده که چرا اول تافل امتحان میدن بعد جی آر ایی؟به نظرتون به این خاطر نیستش که اون تسلطی که در تافل دارند در آزمون جی آر ایی بهشون کمک می کنه؟ ویا اگر سطح زبان در حد متوسط باشه کفایت می کنی برای آزمون جی آر ایی؟
    سوال دیگری که دارم اینه که:با توجه به اینکه آزمون جی آر ایی تغییر کرده آیا باز هم باید دامنه لغات باید زیاد باشه و این قضیه در پاسخ دادن به قسمت درک مطلب کاربرد داره؟ یا نه در این آزمون لازم نیست لغات زیادی رو یاد بگیرم؟
    برای شروع رفتن سر کلاس موسسه ای رو پیشنهاد می کنید و یا برای انتها باید رفت جهت آماده سازی کلی باید برویم؟
    برای شروع همان کتاب 1100 کافی است ؟ و چه کتاب دیگری رو برای تمرین همراه با آن پیشنهاد می کنید؟

باتشکر از شما...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nonameme نمایش پست ها
    ممنون از بابت پاسختون...
    راستش برای منم یه همچین سوالی پیش اومده که چرا اول تافل امتحان میدن بعد جی آر ایی؟به نظرتون به این خاطر نیستش که اون تسلطی که در تافل دارند در آزمون جی آر ایی بهشون کمک می کنه؟ ویا اگر سطح زبان در حد متوسط باشه کفایت می کنی برای آزمون جی آر ایی؟
    سوال دیگری که دارم اینه که:با توجه به اینکه آزمون جی آر ایی تغییر کرده آیا باز هم باید دامنه لغات باید زیاد باشه و این قضیه در پاسخ دادن به قسمت درک مطلب کاربرد داره؟ یا نه در این آزمون لازم نیست لغات زیادی رو یاد بگیرم؟
    برای شروع رفتن سر کلاس موسسه ای رو پیشنهاد می کنید و یا برای انتها باید رفت جهت آماده سازی کلی باید برویم؟
    برای شروع همان کتاب 1100 کافی است ؟ و چه کتاب دیگری رو برای تمرین همراه با آن پیشنهاد می کنید؟

باتشکر از شما...
    چون GRE‌يك Disaster اما تافل يه آزمون دوست داشتني و مهربونه. براي GRE‌سرت خلوت باشه بهتره هر چند اگر GRE كمي دامنه ي لغاتت رو تقويت كنه براي تافل ميتونه كمي مفيد باشه. نسبت به قبلي لغات كمتري لازمه و بايد بيشتر بتوني در متن معني رو تشخيص بدي.شادزي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    چون GRE‌يك Disaster اما تافل يه آزمون دوست داشتني و مهربونه. براي GRE‌سرت خلوت باشه بهتره هر چند اگر GRE كمي دامنه ي لغاتت رو تقويت كنه براي تافل ميتونه كمي مفيد باشه. نسبت به قبلي لغات كمتري لازمه و بايد بيشتر بتوني در متن معني رو تشخيص بدي.شادزي
    به نظر شما اگه من اول برای جی آر ایی اقدام کنم بهتر نیست؟ ویا در ادامه به توانایی هایی که در تافل هست در جی آر ایی به مشکل برمی خورم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    جی ار ای 17 نوامبر به ددلاین ها می رسه اگر نرسه چی!
    من میخوام بعد تافل نوامبر جی ار بدم چه راهی درام هیچی!؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)