صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 180

موضوع: دانشگاههای نفتی اروپا

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای نفتی اروپا

دوستان من میتونم هزینه ماهیانه 800 تا 1000 یورو رو از جیب خودم بدم. در صورتی که فاند نتونم بگیرم کدوم دانشگاه ها رو میتونم برای مستر نفت انتخاب کنم؟ یعنی با این پولی که میتونم بدم کدوم دانشگاه ها میشه برای مستر درس خوند؟ جایی که شهریه و هزینه زندگی در اون شهر به جیب من بخوره. کجاها رو پیشنهاد میدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    مدرک و رفرنس من اینه که پارسال از بجه های نفت هر کی واسه نروژ اقدام کرد پذیرش نگرفت .. همجنین 2 سال پیس اونهایی که پذیرش گرفتن (در مهندسی نفت) ویزا نتونستن بگیرن ..
    من چهارتا از دوستام NTNU پذیرش گرفتن و الانم نروژ هستن. سه تاشون 2012 اپلای کردن و یکیشونم 2013.

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

دلنشگاه هاي نروژ ايلتس رو به عنوان minimum requirement ميدونن پس شما اگر اين مينيمم ها رو نداشته باشي هرچقدرم قوي باشي اصلن ب مرحله بررسي نميرسي ك بخوان ببينن چ كردي تو اين چند سال

Junior Member marya89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی-رسوب شناسی و نفت- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    من چهارتا از دوستام NTNU پذیرش گرفتن و الانم نروژ هستن. سه تاشون 2012 اپلای کردن و یکیشونم 2013.
    بعله دقیقا حرفتون دسته.
    البته کافیه بریم داخل سایت دانشگاه و دانشجوهای حال حاضرشون رو نگاه کنیم. که حتا نوشته ساله ورودشون رو.که ایرانی زیاد دارن واسه دو سه ساله گذشته...

سلام خدمت دوستان
    نمیدونم این سوال جایی در این تاپیک داره یا نه ولی ممنون میشم جواب بگیرم
    امکان پیدا کردن شغل در شرکت های نفتی بعد از ادامه تحصیل در رشته مهندسی نفت در اروپا(ترجیحا انگلستان یا اسکاتلند)بیشتره یا کانادا یا آمریکا؟؟؟؟
    چون پیدا کردن کار بعد از تحصیل خییییییییییییلییی توی اینکه برای پذیرش تو کدام کشور اقدام کنیم تاثیر میذاره
    پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_031 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    نمیدونم این سوال جایی در این تاپیک داره یا نه ولی ممنون میشم جواب بگیرم
    امکان پیدا کردن شغل در شرکت های نفتی بعد از ادامه تحصیل در رشته مهندسی نفت در اروپا(ترجیحا انگلستان یا اسکاتلند)بیشتره یا کانادا یا آمریکا؟؟؟؟
    چون پیدا کردن کار بعد از تحصیل خییییییییییییلییی توی اینکه برای پذیرش تو کدام کشور اقدام کنیم تاثیر میذاره
    پیشاپیش ممنون
    خب آمریکا یه جورایی مهد این رشته هست ولی اگه مشکلات تحریمها نبود! در حال حاضر آمریکا جای مناسبی برای اپلای نیست متاسفانه علی رغم پتانسیلهای بسیار بالای این کشور. بعلاوه شرکتهای نفتی عمدتا بین المللی هستند. شما هم طبیعتا در کشورهای نفت خیز بهتر میتونید فرصتهای شغلی در این رشته پیدا کنید. آمریکا رو فاکتور بگیریم کانادا و نروژ جزو گزینه های خوب کاری هستند برای نفتی ها. هرچند که کشورهای دیگه هم هستند توی این حوزه ولی فکر میکنم بهترین فرصتها توی کانادا و نروژ هست. بعد از اون انگلستان و اتریش و سایر کشورهای فعال در حوزه نفت. البته نظر بنده هست. نظر سایر دوستان رو هم بشنوید بهتر میتونید تصمیم بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    دوستان من میتونم هزینه ماهیانه 800 تا 1000 یورو رو از جیب خودم بدم. در صورتی که فاند نتونم بگیرم کدوم دانشگاه ها رو میتونم برای مستر نفت انتخاب کنم؟ یعنی با این پولی که میتونم بدم کدوم دانشگاه ها میشه برای مستر درس خوند؟ جایی که شهریه و هزینه زندگی در اون شهر به جیب من بخوره. کجاها رو پیشنهاد میدید؟
    Leoben Austria
    TU-clausthal Germany
    NTNU and Stavanger Norwey
    Technical University Denmark
    Herriot Wat Scotland
    Politic de Milano Italy
    IFP France
    *** راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد ***

سلام دوستان
    در رشته مهندسی نفت دانشگاهHERIOT WATT بریتانیا بهتره یا USC امریکا ؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم اینکه چون دوره ی مستر توی بریتانیا یک ساله است واحدها و درس ها به صورت فشرده هستن؟؟؟
    اصن چطوری واحدهایی که تو کشورهای دیگه دوسالانه گذرانده میشن توی دانشگاهای بریتانیا یکساله به پایان میرسه؟؟؟

سوال اخر: فارغ التحصیل شدن با معدل کم از دانشگاه تاپ بهتره یا فارغ التحصیل شدن با معدل خوب از دانشگاهی که جز دانشگاه های تاپ نباشه؟؟ چون سختگیری دانشگاه هایی چون امپریال کالج توی ریسرچ و...قطعا از دانشگاهی مث USC وHERIOT WATTبیشتره

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

اصلا usc بهترین باشه چه فایده وقتی ویزا نده!

با سلام خدمت دوستان گرامی
    یه سوال داشتم اونم اینه که کدوم دانشگاه ها برای رشته "ایمنی بهداشت و محیط زیست(HSE)" "دانشگاه صنعت نفت" گرایشی نزدیک به این رشته دارن واسه اپلای کردن؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)