نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 180

موضوع: دانشگاههای نفتی اروپا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت در نروژ

آیا نروژ برای لیسانس نفت رشته ای به زبان انگلیسی داره؟ من هرچی گشتم یا course دیدم یا مستر بود؟ میشه لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    آیا نروژ برای لیسانس نفت رشته ای به زبان انگلیسی داره؟ من هرچی گشتم یا course دیدم یا مستر بود؟ میشه لطفا راهنمایی کنید
    خیر تمام کورس ها به نروژی هست ( برای لیسانس) برای مستر انگلیسی هستش

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

سلام
    دوستان نظرتون در مورد Arctic Offshore Engineering تو University Center in Svalbard چیه ؟ تحصیل در قطب شمال. حداقل که رشتش خیلی نایابه !!!!!!
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان نظرتون در مورد Arctic Offshore Engineering تو University Center in Svalbard چیه ؟ تحصیل در قطب شمال. حداقل که رشتش خیلی نایابه !!!!!!
    رشته خوبیه. تو خارج از ایران حفاری و بهره برداری خیلی بهتره. گرایش لیسانس و ارشد من مخزن بوده و اصلا نمیخوام دیگه مخزن بخونم چون تهش هیچی نیست!!

Junior Member

سلام دوستان.توی فرم اولیه یه قسمت هست که در مورد ECTS نوشته شده.کسی میدونه منظورش چیه؟برای دانشگاه استونجر.
    Can you document at least 30 ECTS (equivalent to a total workload of 50 percent of an academic year) in mathematics/statistics/calculus of probability?

و یه سوال دیگه اینکه من رشته ام نفت بوده در کارشناسی.اما الان شک دارم برا نفت درخواست بدم یا شیمی.شما بودید چیکار میکردید؟

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.s نمایش پست ها
    سلام دوستان.توی فرم اولیه یه قسمت هست که در مورد ECTS نوشته شده.کسی میدونه منظورش چیه؟برای دانشگاه استونجر.
    Can you document at least 30 ECTS (equivalent to a total workload of 50 percent of an academic year) in mathematics/statistics/calculus of probability?

و یه سوال دیگه اینکه من رشته ام نفت بوده در کارشناسی.اما الان شک دارم برا نفت درخواست بدم یا شیمی.شما بودید چیکار میکردید؟
    ECTS = European Credit Transfer and Accumulation System

Institutions which apply ECTS publish their course catalogues on the web, including detailed descriptions of study programmes, units of learning, university regulations and student services
    در مورد نفت یا شیمی، بستگی به خودتون داره که به چی علاقه داریم چون هر دوتاشم از پر درامد ترین مشاغل دنیان. اما واسه نروژ مطمئنا نفت بهتره چون اقتصادش رو نفت می چرخه. اگه شیمی هم بخونین آخرش باید تو صنایع مرتبط با نقت ای کشور مشغول به کار شین. اما تو کشور های دیگه قضیه فرق میکنه.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

سلام من ترم ۵جیم معدلم ۱۷:۴۰ تا تابستونم امتحان تافل رو میدم احتمالا یه نمرهٔ خوب بگیرم

اما متاسفانه مقاله ندارم به نظرتون
    University of Stavange یا NTNU بهم فاند میدن؟ راسته که استاوانگر به دنشجویای Ms فاند نمیده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)