صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 180

موضوع: دانشگاههای نفتی اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای نفتی اروپا

کسی میتونه ادرس سایت این کشورهای که نفت داره رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

کسی میتونه ادرس سایت این کشورهای که نفت داره رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم دانشگاه های که دکتری نفت داره

Junior Member

سلام دوستان من می خوام برای PHD مهندسی نفت در شاخه میکروسایزمیک اقدام کنم,لیسانس اکتشاف معدن دانشگاه صنعتی اصفهان و فوق لیسانس اکتشاف نفت دانشگاه صنعت نفت اهواز.
    معدل ارشد 16.5 و یک ISI و معدل کارشناسی 13, زبان امتحان ندادم ولی در سطح خوبی هستم, ممنون میشم راهنمایی کنین که آیا شانسی برای فاند گرفتن در دانشگاه های خوب اروپایی دارم یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engeenering, Petroleum university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh65 نمایش پست ها
    کسی میتونه ادرس سایت این کشورهای که نفت داره رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم دانشگاه های که دکتری نفت داره
    http://www.petroleum-engineering.net...-universities/

Junior Member

قلا تمركز ميادين نفتي اصليه اروپا روي درياي شماله رو نقشه هم نگاه كنيد اسكاتلند و نروژ مشرف به اين دريا هستن مراكز مهم صنعتي ودانشگاهي دارن.فرانسه هم شركت هاي قديمي و معتبري مثل شلومبرژه و ميلپارك رو داشته كه نتيجه دانشگاههاي معتبري تو اين زمينه داره,هلند يكي دو تا دانشگاه معتبر داره كه اسماشون يادم نيست.

Junior Member

جایی نیست که دانشکده های نفتی رو با هم مقایسه کنه؟مثلا تو اروپا بجز اانگلیس که خیلی گرونه چه دانشگاه هایی هست؟

Banned

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_a2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال پذیرش برای دکتری در رشته نفت در نروژ هستم . معدل لیسانسم 17.55 هست و شاگرد دوم دانشگاه هم بودم. الانم دانشجوی فوق لیسانس هستم و در ترم 3 به سر می برم تا الان هم معدلم 19.04 هست. یه 2 3 بار هم تو آزمون های آزمایشی آیلتس شرکت کردم که تونستم 6 بگیرم ولی متاسفانه هیچ مقاله ای ندارم. اینو بگم که من دانشگاه آزاد امیدیه و ماهشهر درس خوندم و گرایش لیسانسم بهره برداری و گرایش فوق لیسانسم حفاری و بهره برداری هست. به نظر شما من شانسی برای پذیرش دارم؟؟؟؟؟ خودم که هیچ امیدی ندارم ممنون میشم نظر شما رو هم بدونم
    شانس بسیار بسیار پایینه اصولا دانشگاه آزاد رو تنها واحد علوم تحقیقات رو قبول دارند و بقیه واحد ها دیگه توجهی نمیشه بهشون. اخه دوست عزیز خود این امیدیه و ماهشهر نه دربین کل دانشگاه ها بلکه در بین فقط آزاد ها رده 8 و 9 دارند چطور انتظار داری نروژ با اون سطح علمی و تقاضا از دانشجویان برتر اروپا و ایران و ... پذیرش بده.
    بیشتر برو به سمت هند و روسیه و .....

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

دیگه خیلی هم اینطوری نیست الان از بچه های امیدیه یکیشون نروژ هست و یکی هم ای&ام. مهم سطح خود شماست. مهمترین فاکتور سابقه پژوهشی شما و مقاله هایی هست که دادین

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    شانس بسیار بسیار پایینه اصولا دانشگاه آزاد رو تنها واحد علوم تحقیقات رو قبول دارند و بقیه واحد ها دیگه توجهی نمیشه بهشون. اخه دوست عزیز خود این امیدیه و ماهشهر نه دربین کل دانشگاه ها بلکه در بین فقط آزاد ها رده 8 و 9 دارند چطور انتظار داری نروژ با اون سطح علمی و تقاضا از دانشجویان برتر اروپا و ایران و ... پذیرش بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    دوست عزیز از اینکه بن شدی خوشحالم چون اصلا معلومه خودتم نفهمیدی چی گفتی . رنک مهم نیست همشون سرو ته یه کرباسن(ایران منظورمه) .

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    دیگه خیلی هم اینطوری نیست الان از بچه های امیدیه یکیشون نروژ هست و یکی هم ای&ام. مهم سطح خود شماست. مهمترین فاکتور سابقه پژوهشی شما و مقاله هایی هست که دادین
    و البته خود یاسن خان که شکست نفسی فرمودن. همین کاربر ازآزاد امیدیه لیسانس گرفته. ارشدو دکترا بورس هریوت وات ابریتانیا-الانم پس داک کانادا هستن.چند بارم تو المپیادها مقام داشتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)