صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 180

موضوع: دانشگاههای نفتی اروپا

Member
    رشته و دانشگاه
    University

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای نفتی اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط silver نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام برای PHD مهندسی نفت در شاخه میکروسایزمیک اقدام کنم,لیسانس اکتشاف معدن دانشگاه صنعتی اصفهان و فوق لیسانس اکتشاف نفت دانشگاه صنعت نفت اهواز.
    معدل ارشد 16.5 و یک ISI و معدل کارشناسی 13, زبان امتحان ندادم ولی در سطح خوبی هستم, ممنون میشم راهنمایی کنین که آیا شانسی برای فاند گرفتن در دانشگاه های خوب اروپایی دارم یا خیر؟
    چرا که نه دوست عزیز فقط باید منتظر اعلام خالی شدن پوزیشن باشی چون خودتم میدونی دیگه اروپا اکثرا اینجوریه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان و اساتید.

من دانشجوی مهندسی معدن گرایش استخراج دانشگاه امیر کبیر هستم.
    علاقمند به ادامه تحصیل در رشته نفت(گرایش حفاری و بهره برداری که به معدن استخراج تا حدودی نزدیکه) برای ارشد هستم .
    موضوع مورد علاقه هم مکانیک سنگ هست و در حال تهیه مقاله برای انتشار در این زمینه ام.همچنین مدرک hse مرتبط محیط زیست نفت و معدن را نیز از بسیج دانشجویی و ukas اروپا دارم.
    همچنین فک میکنم با توجه به امتحانام آیلتس هفت یا بیشتر بتونم بگیرم.فاوند و بورسیه هم زیاد برام مهم نیس.
    میخواستم بدونم آیا شانسی برای گرفتن پذیرش نفت از اروپا دارم؟از دانشگاه های خوب اروپا حتی؟
    اونوخ در صورت تایید باید واحد اضافی پاس کنم؟چقدر؟

پیشاپیش مرسی از جوابتون

در مورد رشته نفت. به جز فرانسه و نروز و هلند بقیه کشورای اروپایی دانشگاه خوب دارن؟

ما که آخرش نفهمیدیم که اروپا برای رشته مهندسی نفت خصوصا در ارشد پذیرش با فاند داره یا نه؟ لطفا نفت رو با مکانیک سیالات و شیمی اشتباه نگیرید، حالا تو اروپا کشوری رو سراغ دارین برا ارشد نفت پذیرش با فاند بده؟ نروژ که نداشت، آلمان هم همینطور در مورد تورین ایتالیا هم مطمئن نیستم البته نباید سطحشم خوب باشه، دلفت هلند هم که ایرانو تحریم کرده، انگلیسم که فاند نداره! پس کلا یعنی اروپا همچین دانشگاهی نداره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت در انگلیس

سلام می خواستم بدونم اگه من apply نکنم و بعد از سربازی apply کنم مورد منفی برای پذیرشم(به دلیل ایجاد وقفه) هست یا فرقی نمکنه؟

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت در انگلیس

نقل قول نوشته اصلی توسط fsanati نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم اگه من apply نکنم و بعد از سربازی apply کنم مورد منفی برای پذیرشم(به دلیل ایجاد وقفه) هست یا فرقی نمکنه؟
    امروز بری بهتره تا فردا!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهتدسی نفت-دانشگاه تهران

سلام به همه،
    دانشگاه NTNU مهندسی نفت توی مقطع دکتری داره؟
    لیسانس دانشگاه نفت
    دانشجوی فوق دانشگاه تهران
    به شدت علاقه مند به ادامه تحصیل تو stavanger یا NTNU
    اگه داره شرایط پذیرش و فاندش چجوره؟
    با تشکر

سلام به همه کسی‌ از دانشگاه gubkin روسیه اطلاعاتی‌ داره در اختیار من قرار بده
    واسه ادامه تحصیل نفت به نظرتون چطوره؟
    لیست استاداشو پیدا نمیکنم

سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی- صنایع گاز با معدل 14/55 و ارشد مهندسی مخازن با معدل 16/08 از دانشگاه آزاد دارم. 2 مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم و الان حدود 7 سال است که Offshore کار می کنم. اردیبهشت قراره امتحان iBT بدم و امید به نمره بالای 100 دارم. چقدر میتونم امیدوار به پذیرش واسه phd از اروپا یا آمریکا باشم؟ خیلی نگرانم، از راهنمایی شما عزیزان ممنون میشم

Question پاسخ : دانشگاههای نفتی اروپا

سلام دوستان
    من به تازگي در رشته )Earth Resources Engineering (curriculum of Environmental Engineering پذيرش گرفتم از ايتاليا.يعني اسم اصلي كورس مهندسي محيط زيست با تخصص در منابع زمين كه اونم بيشتر معدنيه.
    اين رشته اكثر واحداش مربوط به محيط زيست و ژئوتكنيك و... هست به جز فقط يك كورس در مورد Petroleum Geosystems كه فكر كنم در حد آشنايي باشه(رشته ليسانسم مهندسي معدن-اكتشاف معدن).....به نظرتون براي ويزا گير ميدن(ولي به احتمال زياد course discription اين رشته رو بهشون نميفرستن) در ضمن مصاحبه هم نداره سفارت ايتاليا....
    در ضمن كسي هست تا به حال بعد اين اوضاع ويزا كه جديدا آمريكا براي نفت و ... گذاشته براي نفت ويزاي اروپا گرفته باشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)