صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 180

موضوع: دانشگاههای نفتی اروپا

Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای نفتی اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگي در رشته )Earth Resources Engineering (curriculum of Environmental Engineering پذيرش گرفتم از ايتاليا.يعني اسم اصلي كورس مهندسي محيط زيست با تخصص در منابع زمين كه اونم بيشتر معدنيه.
    اين رشته اكثر واحداش مربوط به محيط زيست و ژئوتكنيك و... هست به جز فقط يك كورس در مورد Petroleum Geosystems كه فكر كنم در حد آشنايي باشه(رشته ليسانسم مهندسي معدن-اكتشاف معدن).....به نظرتون براي ويزا گير ميدن(ولي به احتمال زياد course discription اين رشته رو بهشون نميفرستن) در ضمن مصاحبه هم نداره سفارت ايتاليا....
    در ضمن كسي هست تا به حال بعد اين اوضاع ويزا كه جديدا آمريكا براي نفت و ... گذاشته براي نفت ويزاي اروپا گرفته باشه؟؟
    سلام دوست عزیز
    همونطور که خودت اشاره کردی این رشته بیشتر به محیط زیست مرتبط میشه تا اکتشافات نفتی
    در مورد ویزا هم امسال یکم سخت شده برای رشته های مرتبط با نفت و گاز ولی احتمال نمی دم به رشته شما گیر بدن! البته پیشنهاد من به شما اینکه وقتی وارد دانشگاه شدی ، برای یه کشور دیگه اونم اکتشاف یا حفاری چاه های نفت رو انتخاب کنی چون با وضعیت اقتصادی فعلی ایتالیا اگر قصد موندن داشته باشی اصلا به صلاح نیست مگر اینکه نقشه دیگه ای داشته باشی، من خودم نروژ هستم و حفاری و اکتشاف اینجا عالی هستش! هم از لحاظ کیفیت آموزش هم پیدا کردن کار بعد از تحصیل!

سلام من لیسانس مهندسی شیمی- صنایع گاز با معدل 55/14 و ارشد مهندسی مخازن با معدل 08/16 از دانشگاه آزاد دارم. 2 مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم و الان حدود 7 سال است که offshore کار می کنم. اردیبهشت قراره امتحان iBT بدم و امید به نمره بالای 100 دارم. چقدر میتونم امیدوار به پذیرش واسه phd از اروپا یا آمریکا باشم؟ خیلی نگرانم، از راهنمایی شما عزیزان ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس مهندسی شیمی- صنایع گاز با معدل 55/14 و ارشد مهندسی مخازن با معدل 08/16 از دانشگاه آزاد دارم. 2 مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم و الان حدود 7 سال است که offshore کار می کنم. اردیبهشت قراره امتحان iBT بدم و امید به نمره بالای 100 دارم. چقدر میتونم امیدوار به پذیرش واسه phd از اروپا یا آمریکا باشم؟ خیلی نگرانم، از راهنمایی شما عزیزان ممنون میشم
    والا معدلات که جالب نیستن و همینطور دانشگاهاتون! برای آمریکا هم حتما خبر دارین که در رشته نفت ویزا گرفتن چقدر سخت شده! اروپا هم برای نروژ شانستون پایینه چون نروژ براشون معدل مهمه، سابقه کارتون پون مثبتیه، بنظرم کانادا رو هم در نظر داشته باشین هرچند در کل پذیرش خیلی به شانس بستگی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    والا معدلات که جالب نیستن و همینطور دانشگاهاتون! برای آمریکا هم حتما خبر دارین که در رشته نفت ویزا گرفتن چقدر سخت شده! اروپا هم برای نروژ شانستون پایینه چون نروژ براشون معدل مهمه، سابقه کارتون پون مثبتیه، بنظرم کانادا رو هم در نظر داشته باشین هرچند در کل پذیرش خیلی به شانس بستگی داره
    با این شرایط آیا دانشگاههای خاصی که احتمال پذیرشش بیشتر باشه مد نظر شما هست که پیشنهاد بدین؟ راستش بیشتر از هر چیزی فقط پذیرش واسم مهمه، چه تو اروپا باشه یا کانادا، از دوستان اگه کسی تجربه ای داره یا چیزی شنیده، ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    با این شرایط آیا دانشگاههای خاصی که احتمال پذیرشش بیشتر باشه مد نظر شما هست که پیشنهاد بدین؟ راستش بیشتر از هر چیزی فقط پذیرش واسم مهمه، چه تو اروپا باشه یا کانادا، از دوستان اگه کسی تجربه ای داره یا چیزی شنیده، ممنون میشم
    والا داداش شرایط شما چنگی به دل نمیزنه! شما برای ترکیه شانس دارین اما فاند نمیده کلا برای شما احتمال فاند همه جای دنیا خیلی کمه! اگه میخواین با پول خودتون درس بخونین بهتره برای ایتالیا اپلای کنین که شانستون بیشتره.

Junior Member

سلام من لیسانس مهندسی شیمی دارم
    معدل 14.68
    ایلس7
    مقاله ندارم..
    شانس پذیرشم چقدره...؟ممنون میشم اگه جواب بدین

البته برای نروژ میخوام اقدام کنم....
    ویرایش توسط studentz : March 29th, 2013 در ساعت 06:55 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khalil68 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس مهندسی شیمی دارم
    معدل 14.68
    ایلس7
    مقاله ندارم..
    شانس پذیرشم چقدره...؟ممنون میشم اگه جواب بدی

البته برای نروژ میخوام اقدام کنم....

برای دانشگاه stavanger خیلی کمه چون باید معدلت از 100 درصد بشه 84 درصد ینی نزدیک 17 ولی ntnu ممکنه بگیری ولی به دانشگاهت بستگی داره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت در انگلیس

سلام / خواستم ببینم برای دکترای حفاری نفت در خارج از کشور آیا دانشگاهی رو میشناسید؟
    در آلمان و اتریش آیا دکترای این رشته هست؟ در کشورهای حاشیه خلیج فارس چطور؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engeenering, Petroleum university of technology

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت در انریش

نقل قول نوشته اصلی توسط kenedi نمایش پست ها
    سلام / خواستم ببینم برای دکترای حفاری نفت در خارج از کشور آیا دانشگاهی رو میشناسید؟
    در آلمان و اتریش آیا دکترای این رشته هست؟ در کشورهای حاشیه خلیج فارس چطور؟
    ممنون

در اتریش دانشگاه خیلی خوبی هست که نفتش هم رنک خوبی داره.دانشگاه لئوبن.ایرانی هم اونجا زیاده که نفت بخونن
    http://www.petroleumengineer.at/
    http://www.unileoben.ac.at/content/view/10/416/lang,en/

دوستان وضعیت ویزا برای رشته های مربوط به نفت و گاز و پالایشگاه مثل پروسس تو اروپا مثلا فنلاند چطور هستش ؟
    کسی تازگیا پذیرش گرفته...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)