صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 180

موضوع: دانشگاههای نفتی اروپا

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    من در رشته Process Engineering از دانشگاه برگن پذیرش گرفتم .
    این رشته به مبحث پروسسی آنالایزرهای مختلف در صنعت نفت و گاز می پردازه .در نروژ بسیاری از رشته های دانشگاهی مرتبط به صنعت نفت و گاز و پتروشیمی است الزاماً ممکنه اسمی از مهندسی نفت نیومده باشه . این نکته رو در جستجو مدنظر قرار دهید.
    درسته، اما فکر می‌کنم تنها دانشگاهایی که رشتهٔ مهندسی نفت رو داشته باشن فقط NTNU وStvanger هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198
    درسته، اما فکر می‌کنم تنها دانشگاهایی که رشتهٔ مهندسی نفت رو داشته باشن فقط NTNU وStvanger هستن
    من هم كاملا با ممل خان موافقم. اگر هم دانشگاهي غير از اين 2 نفتي باشه اصلا" دانشگاه مطرحي نيست. مثلا" علي آباد كتول خودمون ميشه ;D ( البته با عرض معذرت به بچه هاي دانشگاه علي آباد كتول فقط جهت خنده مثال آوردم چون قديما اين مثال مد بود البته الان علي آباد واسه خودش شهريه )
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    من از بقیه دانشگاه هایی که این دوستمون اسم بردن، اطلاعی ندارم ولی میدونم دانشگاه برگن یه مرکز تحقیقات نفت خیلی خیلی خوب داره که با دپارتمان ریاضی دانشگاه و همچنین شرکت استات اویل هیدرو همکاری بسیار نزدیکی دارن. میتونین به این وبسایت مراجعه کنین.

http://www.cipr.uib.no/

پ.ن : هومن جان یه خورده از علی آباد کتول خفن تره این مرکز تحقیقات برگن.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh

پ.ن : هومن جان یه خورده از علی آباد کتول خفن تره این مرکز تحقیقات برگن.
    حق با شماست دانشگاه برگن هم رشته اي به نامه MSc in Petroleum Technology داره كه چون مهندسي نبود من در نظرش نگرفتم. ممنون كه تصحيح كرديد.

پ ن: ياسين خان اگر جواب پيغامهاي خصوصي رو هم بديد ثواب داره ;D
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    سلام
    من از بقیه دانشگاه هایی که این دوستمون اسم بردن، اطلاعی ندارم ولی میدونم دانشگاه برگن یه مرکز تحقیقات نفت خیلی خیلی خوب داره که با دپارتمان ریاضی دانشگاه و همچنین شرکت استات اویل هیدرو همکاری بسیار نزدیکی دارن. میتونین به این وبسایت مراجعه کنین.

http://www.cipr.uib.no/
    سلام یاسین عزیز
    من این سایتو دیدم برای اپلی‌ کردنPhDباید با پروفسورهای این مرکز تماس گرفت؟ تعدادشون اینقدر زیاده که معلوم نیست کدومشون مسئوله.متاسفانه مثل Heriot-Wattنیست که هر گروه تحقیقاتی‌ یه دونهPrinciple Investigator for contact داشته باشه!!
    قسمتeducationهم اطلاعات زیادی نداره،شما اطلاعات خاصی‌ در مورد این مرکز دارید؟
    (همونجور که گفتید این مرکز متعلق به دانشگاه برگن هست، سایت این دانشگاه رو دیدم اما دانشکدهٔ نفت نداره، دانشکدیه ریاضی‌ داره که گفتید با این مرکز همکاری داره)
    ممنون

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام

شما میتونین به این قسمت سایت برین و روی هر کدوم از پروژه های اصلی که کلیک کنین، تحقیقات مربوط به این پروژه کلی نمایش داده میشه و باز اگه برین روی تک تک این پروژه ها ، قسمت بالای صفحه نوشته مدیر پروژه که میتونین باهاش تماس بگیرین.

http://www.cipr.uib.no/projects.aspx?ci=355

این هم لیست دانشجویان دکترا هست. میتونین باهاشون تماس بگیرین و سوالات رو بپرسین ازشون.

http://www.cipr.uib.no/Persons.aspx?search=bPhD

با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

دوستان

لطفا از بحث اصلی منحرف نشید.

قرار بود دوستانی که از یکی از دانشگاه های نروژ در رشته مهندسی نفت و شیمی پذیرش گرفتند توضیحاتی مفید از قبیل حداقل احتیاجات ( نمره زبان - معدل 30

واحد یا معدل کارشناسی و ...) ارایه کنید. در رابطه با جستجو هم باید بگم بعضی از دانشگاه ها اطلاعات درستی قرار ندادن یا اگر هم قرار دادن حداقل من یکی ندیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun
    دوستان

قرار بود دوستانی که از یکی از دانشگاه های نروژ در رشته مهندسی نفت و شیمی پذیرش گرفتند توضیحاتی مفید از قبیل حداقل احتیاجات ( نمره زبان - معدل 30

واحد یا معدل کارشناسی و ...) ارایه کنید. در رابطه با جستجو هم باید بگم بعضی از دانشگاه ها اطلاعات درستی قرار ندادن یا اگر هم قرار دادن حداقل من یکی ندیدم.

تمام صحبتها در راستای عنوان تاپیک بوده، نمیدونم شما چطور نتیجه گرفتید که داریم از مسیر منحرف میشیم! در مورد اطلاعات هم بگم به شخصه هرچی میدونم از سایت دانشگاهها فهمیدم. بهتره بیشتر وقت بزارید و سایتها رو بخونید حتی اگر شده 1 ماه تموم وقت بزارید. چون اطلاعات بهتر و دقیقتری بدست میارید. نابرده رنج گنج میسر نمیشود، مزد آن گرفت جان برادر که کار (بررسی و خوندن دقیق سایتها!) کرد ;D

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun
    دوستان

عنوان تاپیک با موضووعات پست‌ها همخوانی داره.

اگه شما دنبال کسی‌ میگردید که از کشور خاصی‌ پذیرش گرفته باید از جستجویه نتایج پذیرش استفاده کنید
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...port;sa=search
    تا اونجایه که من میدونم برای کارشناسی خیلی‌ از دانشگاه‌ها دانشجوی خارجی‌ نمیگیرن یا اگه بگیرن اصلا فاند نمیدن واسه کارشناسی، حالا نروژو باید نگاه کنی‌ تو سایتش.

در ضمن شما از کجا فهمیدی که اطلاعات داخل سایت دانشگاه درست نیست؟

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت در انگلیس

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    کسی هست اینجا که از UCL در لندن پذیرش داشته باشه (من توی لیست پیدا نکردم) یا کسی رو بشناسه که اونجا درس بخونه یا پذیرش گرفته باشه؟ استاد به من یه چیزی گفته که میخوام با یه منبع معتبر اونجا چک کنم! ممنون!
    این UCL مهندسی نفت داره؟ در چه مقطعی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)